Arsenal – Cardiff 2:1 (kon.) | Fulham – Brighton 4:2 (kon.) | Huddersfield Town – Everton 0:1 (kon.)
Wolverhampton – West Ham 3:0 (kon.) | Manchester Utd. – Burnley 2:2 (kon.) | Newcastle – Manchester City 2:1 (kon.)
Huddersfield Town
0:1 (0:1)
Everton FC
Úterý 29.01.2019, 20:45 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 24. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:44:36)

Fauly: 0:1

Dramatický zápas je u konce, Huddersfield si jen upevnil své poslední místo v tabulce, když prohrál na domácím hřišti s Evertonem 0:1. Hosté se dostali do vedení už ve třetí minutě, kdy nadvakrát překonal Lössla Richarlison. Ve druhém poločase pak přišlo velké drama. Nejprve musel kvůli zranění střídat Leighton Baines a nahradil ho Lucas Digne. Jenže ten dostal po deseti minutách přímou červenou kartu a Everton tak musel hrát půl hodiny o desíti. Huddersfield měl velký tlak, ale jen dvě střely na branku. Pokaždé to byly gólové šance, ale skvělé zákroky předvedl brankář Evertonu Jordan Pickford.

90+5

90+5
    Míč doletěl až do vápna Evertonu, kde jednoznačně Michael Keane držel jednoho z hráčů Huddersfieldu za dres. Mohla to být klidně penalta, ale rozhodčí naopak píská ve prospěch Evertonu.

90+5
    Ještě se píská jednou proti brance Evertonu. A žlutou kartu dostává Dominic Calvert-Lewin.

90+4
    Puncheonův centr byl nepřesný a tohle už vypadá pro Everton hodně dobře.

90+3
    Steve Mounié předvedl dobrý průnik, ale těsně před vápnem předvedl nepřesnou přihrávku.

90+3
    Michael Keane má drobné zdravotní problémy. Ale bude muset pokračovat ve hře.

90+2
    Aaron Mooy se po Puncheonově přihrávce rychle otočil a vystřelil, trefil ale jen prvního hráče Evertonu před sebou.

90+1
    Evertonu se prozatím daří držet míč daleko od své branky.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

90
    Huddersfieldu se ale velice rychle daří získat míč zpět do své moci.

90
    Tom Davies se tak dlouho statečně na vlastní pěst probíjel dopředu, až ho zezadu fauloval Aaron Mooy. Obrana Evertonu je ráda, že si na chvíli oddechne.

89
    Michael Keane si nijak nekomplikoval situaci a razantním odkopem poslal míč z vlastní šestnáctky co nejdál pryč.

88
    Ze standardní situace žádné nebezpečí pro branku Evertonu nevzešlo, pro míč si v pohodě došel Pickford.

87
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Adama Diakhaby, přichází Laurent Depoitre.

87
    André Gomes poslal na trávník Mouniého a domácí mají šanci srovnat ze standardní situace. Gómes vidí žlutou kartu.