Boston – Philadelphia 2:3 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (kon.) | Winnipeg – Columbus 4:3 (kon.)
Boston Bruins
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Pátek 01.02.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Děkujeme za pozornost, hezký den. (04:01:39)

2. David Pastrňák (BOS) 2+0
    3. Tuukka Rask (BOS) 62:56, tři inkasované branky, proncentuální úspěšnost zákroků 92,7 %, 0+0

Dnešní utkání sledovalo 17 565 diváků.

Hokejisté Bostonu dvakrát vedli, přesto mají ze zápasu s Philadelphií pouze bod. David Pastrňák tak zůstal jediným domácím střelcem. Nejprve využil přesilovku z levého kruhu a poté tečoval střelu Patrice Bergerona. Jakub Voráček nebyl pozadu v dresu Flyers. Claude Giroux na konci první třetiny zúžitkoval pas českého spoluhráče a na lapačku proměnil samostatný únik proti Raskovi směrem k pravé tyči.

Voráček poté druhou asistenci přidal z pravé strany při přesilové hře pět na čtyři. Boston může především mrzet nevyužitá šance Heinena v závěru poslední třetiny, kdy mu kotouč přeskočil hokejku před prázdnou branku. Na druhé straně poté neuspěl Laughton při nařízeném trestném střílením, které poslal do vyrážečky Raska.

62:56 Travis SANHEIM - 2:3

62:56
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Do návratu Marchanda zbývala vteřina. Hosté si měnili své pozice v početní výhodě až TRAVIS SANHEIM se postavil na levý kruh v době, kdy se přesouval Konecny na střed a Simmonds se snažil clonit před bránou. Rask nemohl dělat vůbec nic se střelou zápěstím pod víko, stejně tak bránící Miller. Bruins tak stejně jako proti Winnipegu berou pouze bod. Asistence: Sean Couturier, Travis Konecny.

62:50
    Rask zasáhl nohou proti Couturierovi na středu.

62:14
    Konecny z levého kruhu minul lapačku Raska.

62:05
    Voráček to zkoušel na Raska bekhendem z levé strany na druhou tyč, ale Fin zakročil. Český útočník poté v předklonu odjel střídat.

61:46
    Rask byl připravený na vzdálenější tyči poté, co to na sebe vzal Voráček z pravé strany.

61:15
    Hosté nezačali přesilovku vůbec dobře, Provorov na levém kruhu zlomil hokejku.

61:01
    Hosté sází na Voráčka na pravém kruhu.

60:57
    Hosté si vzali timeout.

60:57
    Marchand (BOS) podrazil z levé strany Konecnyho ve středním pásmu a nemůže namítat vůbec nic proti svému vyloučení. Flyers budou hrát přesilovku čtyři na tři.

60:35
    Rask podržel Boston na zadní tyči po zakončení rozjetého Girouxe z pravé strany.

60:20
    Hned vidíme hostující ztrátu, Boston kontruje. Na ledě je Bergeron či Krug.

60:03
    Jako první budou v prodloužení útočit hosté.

60:01

O vítězi zápasu rozhodne prodloužení. Hosté byli v úvodu třetí třetiny aktivnější a nakonec se jim povedlo srovnat v přesilové hře, konkrétně sedmou trefou v sezoně pro Lindbloma za druhé asistence Jakuba Voráčka z pravého kruhu v tomto duelu. Ke konci to byl spíše Boston, kdo chtěl ukončit utkání již v normální hrací době. Krejčí přihrával Heinenovi na střed, ale tomu přeskočil kotouč hokejku před prázdnou bránou. Stejně jako při posledním domácím duelu, tak čeká Bruins prodloužení. Rask k tomu přispěl 34 zákroky.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Marchand nezmohl vůbec nic v levé části středního pásma.

59:36
    Střela Wagnera z levého kruhu skončila vedle bližší tyče.

59:25
    Domácí střídají.

58:45
    Simmonds posunul kotouč po levé straně do útočného pásma, ale tam byl pouze Carlo.

58:04
    Hart vykopl pravou nohu po střele od modré čáry, hosté následně nepustili Krejčího k dorážce.

57:52
    Pastrňákovu střelu z pravé strany přes beka lapil Hart na přední tyči.

57:33
    Pastrňák nevyzrál z pravé strany na Provorova a hosté zakládají svůj protiútok.

57:10
    Krejčí měl přihrával z pravého kruhu na střed Heinenovi a tomu před prázdnou bránou přeskočil puk hokejku.

56:38
    Krejčí se na zadní tyči marně natahoval po křižném pasu Heinena z pravé strany.

56:09
    První lajna Bruins zatopila soupeři, Bergeron a Marchand dostali kotouč na pravý kruh a Hart měl, co dělat, aby na bližší tyči udržel puk ve své moci.

55:35
    Hosté zapsali zakázané uvolnění.

54:54
    Po posunutí Voráčka zakončil Sanheim tvrdou střelou z pravé strany vedle první tyče, Rask měl dost zakrytý výhled.

54:49
    Rask zasáhl na zadní tyči po střele Couturiera z levé strany.

54:08
    Stejně tak o pár sekund později.

54:01
    Zakázané uvolnění Flyers.

53:47
    Kuraly narazil na pravém kruhu na bránícího hráče.

53:32
    Hra má tempo a spád poté, co hosté vyrovnali.

52:25
    Pastrňák zavezl kotouč po pravé straně do útočného pásma, Bergeron otřel svoje zakončení o pravou nohu Harta.

52:00
    Pastrňák nebyl podražený na levém kruhu, fanoušci Bruins mají jiný názor. Každopádně, i po této situaci se bude hrát nadále pět na pět.

51:34
    Pastrňák byl důrazný z levé strany proti rozehrávajícímu Provorovi, ale není důvod vylučovat.
    50:36 Oskar LINDBLOM - 2:2

50:36
    Voráček poslal kotouč z pravé strany na střed a OSKAR LINDBLOM tečoval kotouč mimo dosah Raska. Pro Lindnbloma to je tak sedmá branka v sezoně. Asistence: Jakub Voráček, Travis Sanheim.

50:03
    Couturierova střela z mezikruží přes beka skončila vedle levé tyče.

49:29
    Chára s Nordströmem ujeli do brejku dva na jednoho, ale nahrávka útočníka na kapitána Bruins na levý kruh nebyla ideální, Hart neměl potíže se zakončením z úhlu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:15
    Voráček nastřelil kotouč z levé strany na přední tyč, kde van Riemsdyk tečoval hrací předmět, ale Rask kryl teč mezi nohy brankáře.

49:05
    Hosté útočili po pravé straně, ale Rask si pohlídal bližší tyčku svojí lapačkou.

48:46
    Kuraly (BOS) dostává dvě minuty za držení hokejky Couturiera ve středním pásmu.

48:46
    Nordström neprošel na levé straně přes Couturiera a hosté ukončili následný protiútok střelou z levého kruhu do připraveného Raska.

48:09
    Boston oplácí stejnou mincí a vhazuje se tak před Raskem.

47:55
    Icing Flyers.

47:49
    DeBrusk se dostal na střed a zakončil přes beka vedle pravé tyče.

47:15
    Gudas našel na levé straně svého spoluhráče, ale toho ubránil Carlo.

46:42
    Rask si dobře pokryl svojí pravou tyč a Laughton jej trefil do pravé ruky směrem na vyrážečku, Boston stále vede, Philadelphia neproměnila trestné střílení.

46:42
    Trestné střílení proti Raskovi! Laughton ujel Moorovi a potom schytal sekyru od jiného bránícího hráče, který se vracel společně s Moorem.

46:22
    Carlo spolupracoval s DeBruskem a Krejčím, ale nikdo z domácích hráčů zatím zprava nevystřelil.

45:44
    Miller nahrával na pravou stranu, Heinen vystřelil a Hartovi pomohl bránící hokejista.

44:55
    Hosté jsou ve třetí třetině střelecky aktivnější.

44:27
    Po nahrávce Gudase prosvištěla rána Lindbloma z pravého kruhu okolo delšího horního rohu brány.

44:00
    Nolan Patrick vyslal zakončení z pravé strany do lapačky Raska.

43:14
    Heinen šel na pravé straně do dvou hráčů, ale kotouč se od hokejky hostujícího hokejisty odrazil do střední třetiny k domácím.

42:45
    Sanheimovo nahození z levé strany minulo vzdálenější tyč, ale Rask ještě nemá vystaráno.

42:08
    Konecny posunul kotouč na pravou stranu na Sanheima a ten zakončoval do horní části těla Raska.

41:54
    Další zakázané uvolnění Flyers.

41:19
    Couturier ztratil rovnováhu ve středním pásmu, ale střelu z pravého kruhu posléze vyrazil Hart.

40:44
    Icing hostů na pravé straně.

40:35
    Zakončení DeBruska z levého kruhu tečoval někdo z hostů do ochranné sítě.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:05
    Hosté vyhráli první buly třetí třetiny.

40:01

Po vyrovnané druhé třetině mají Medvědi blíže k výhře. Může za to přesné teč Bergeronovy střely v podání Davida Pastrňáka. Ten následně ještě zajímavě dorážel z pravé strany těsně vedle přední tyče, ale hattrick z toho zatím není. S přibývajícím časem se hrálo spíše před Raskem a iniciativu přebírala spíše Philadelphia. Prosadit se však nedokázala. Hlavně v závěru druhé třetiny se zápas dost kouskoval. České fanoušky musela zaujmout nastřelená bližší tyčka po zakončení Radka Gudase z pravé strany.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:52
    Bergeron byl ve středním pásmu proti přesile po obloučku Marchanda z vlastní obranné třetiny.

39:32
    Konecny nahrával z pravé strany přes posledního obránce na druhou tyč do vyložené šance, ale bek v barvách Bruins srazil puk vedle přední tyče.

39:10
    Střela Kuralyho z levého kruhu dopadla vedle krátké tyče.

38:37
    Jeden z hostů nahodil kotouč po levé straně do útočné třetiny, vzápětí Philadelphia vystřídala.

38:25
    Kotouč skončil v ochranné síti a bude se vhazovat po pravé ruce Raska.

38:19
    Simmonds střílel bekhendem z pravé strany a dal se do brankoviště, na Raska vyvíjeli poté tlak dva hostující hráči, kdy jedním z nich byl Laughton, ale Fin udržel kotouč před čárou.

38:03
    Backes přihrál zleva na střed McAvoyovi a jeho zakončení kryl Hart.

37:40
    Gudas zakončil z první v pravé části útočného pásma do přední tyče!

37:33
    Rask vykopl pravou nohu proti střele Voráčka z pravého kruhu.

36:52
    Miller zlomil hokejku, Moore vypálil tvrdě z osy hřiště vedle levé šibenice.

36:34
    Rask zasáhl na bližší tyči po zakončení z levé strany.

36:32
    McAvoy se vrátil do obrany a sváděl souboj s Patrickem, se kterým poté spadl do branky Bruins, branka byla následně za přispění obou hráčů posunuta.

35:43
    Gudas zakončoval z pravé strany vedle zadní tyče, kde natahoval Rask svojí nohu.

34:57
    Nahození van Riemsdyka končí v lapačce Raska, komerční pauza.

34:22
    Ani dvojice domácích hráčů nastavil Konecnyho na levém kruhu a tlak hostů pokračuje.

33:34
    Rask nepůsobil vůbec jistě v době, kdy si hájil svojí pravou tyč, ale nikdo z hostů nedokázal dorazit puk za domácího brankáře.

32:43
    Pastrňák přihrál z pravé strany na střed Bergeronovi, ale proti jeho zakončení šel Hart zleva doprostřed branky a nepřipustil čtvrtou změnu skóre v dnešním zápase.

32:23
    Pastrňák pokazil bekhendovou nahrávku z pravé strany pod sebe a domácí tak přišli o útočné pásmo.

31:31
    Van Riemsdyk se otočil z pravé strany kolem zadní tyče, ale Boston nakonec neinkasoval poté, co se Rask přilepil na svojí brankovou konstrukci.

31:24
    Zakázané uvolnění domácích.

30:45
    Tak to klobouk dolů před Sanheimem. Toho napálil Miller tvrdou střelou z první od modré čáry. V publiku to jenom zahučelo, ale naštěstí je obránce Flyers. Vypadalo to, že tu ránu schytal někam do horní části těla.

30:24
    Backes byl na levém kruhu bráněný na hranici pravidel, ale vylučovat se nebude.

29:51
    Simmonds si na pravé straně narazil se spoluhráčem, ale následnou nahrávku na vzdálenější tyč poslala obrana do bezpečí.

29:34
    Krejčí zakončil z pravé strany do dlouhé nohy Harta a ten si poté poradil i s tlakem svých protihráčů poblíž svého brankoviště.

28:23
    Střela Gudase z pravé strany na bližší tyč skončila zákrokem Raska levou nohou.

27:48
    Bergeron z levé strany vypíchl kotouč Provorovi, ale domácí se poté nedostali ani do útočného pásma.

27:21
    Jednoduchý zákrok lapačkou pro Raska proti střele Lindbloma z levého kruhu.

27:02
    Po chybě na pravé straně střídá domácí celek.

26:17
    Po ztrátě Cháry se rozjel Giroux na středu, ale nahrávku na pravou stranu nedokázal zpracovat Konecny.
    25:11 David PASTRŇÁK - 2:1

25:11
    Bruins právě vstřelili branku!
    Bergeron vystřelil z levé strany, DAVID PASTRŇÁK clonil Hartovi a sklepl puk tečí za jeho záda. Český útočník poté vše kontroval v brankovišti Flyers a přidal svojí druhou trefu v zápase. Asistence: Patrice Bergeron, Zdeno Chára.

24:35
    McAvoy oslovil Cháru na levé straně a jeho tvrdá střela přistála vedle bližší tyče.

24:00
    Po nahrávce Krejčího na levou stranu vsadil Krug na razanci bombou od modré čáry, ale vše se obešlo bez zákroku Harta.

23:34
    Ofsajd hostů na pravé straně.

23:19
    Voráček mířil z jedničky z pravé strany do protipohybu Raska vedle vzdálenější tyče.

22:54
    Konecny nasměroval kotouč zápěstím z mezikruží vedle pravé tyče.

22:24
    Marchand nahrál z levé strany pod sebe a Moore zakončil na první tyčku, ke které se přesunul Hart.

21:43
    MacDonald byl zablokovaný na pravé straně a nyní hrají domácí hokejisté.

21:20
    Zakončení z první na levé straně šlo vedle bližší tyče, ale hosté zůstávají v útočné třetině.

21:12
    Rask zasahuje a vhazuje se před brankářem Bostonu.

20:44
    Voráček s Lindblomem se dostali po pravé straně kolem Cháry a následně druhý zmiňovaný měl v rychlosti dobrou šanci na kruhu útočného pásma.

20:21
    Hart byl připravený na zakončení DeBruska z pravé strany na přední tyč.

20:01

První třetina byla určitě zajímavá. Lépe do ní vstoupil Boston. David Pastrňák si v přesilové hře vypracoval dvě vyložené šance z levého kruhu, napoprvé minul prázdnou bránu, napodruhé překonal Harta. Bostonu patřil hlavně úvod duelu. Philadelphia se postupem času stala rovnoceným soupeřem domácích. Až Voráček přes dva beky vyslal Girouxe do brejku a kapitán Flyers srovnal na 1:1. Čeští hokejisté tak měli prsty v obou gólech. Pro Pastrńáka to byla 29. trefa v sezoně (z toho patnáctá přesilovková).

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00
    19:17 Claude GIROUX - 1:1

19:17
    Od mantinelu se kotouč odrazil na pravou stranu k Voráčkovi, ten se otočil a pasem okolo dvou obránců vyslal CLAUDEA GIROUXE do samostatného úniku proti Raskovi, kapitán hostů zakončil k pravé tyči na lapačku brankáře a srovnal tak na 1:1. Asistence: Jakub Voráček.

19:06
    Jeden z domácích hráčů šel na led v levé polovině středního pásma, ale podražení to nebylo.

18:34
    Provorov si najel na levou stranu do druhé vlny a bránění Millera zavánělo tak trošku držením.

17:52
    Simmonds posunul kotouč na levou stranu k Lindblomovi, ale toho vychytal Rask na krátké tyči.

17:05
    Krejčí nahrál pod sebe na modrou čáru a Carlo napálil puk z první do delší tyče.

16:22
    Krug obral o kotouč Voráčka v rohu útočného pásma Flyers, ale hosté budou mít ještě jednu šanci.

15:43
    Konecny ztratil kotouč na levém kruhu, ale domácím poté nezafungovala přechodová fáze.

15:09
    Komerční pauza.

14:56
    Chára minul zakončením z levé strany dlouhou tyčku.

14:05
    Boston dobře brání svojí obrannou modrou čáru a hosté se nemůžou dostat přes tento blok ze středního pásma.

13:22
    Provorov chyboval v rozehře, ale do zakončení Nordströma z mezikruží se stihl vložit jeden z hostů.

13:12
    V situaci tři na tři si obránce hostů na zadní tyči pohlídal Backese v době, kdy jeden z domácích hokejistů přihrával z levé strany.

12:44
    Konecny z pravé strany pouze odevzdal kotouč a odjel střídat.

12:13
    Po dobrém nástupu domácích do zápasu také hosté začínají být aktivní a už nezaostávají za svým soupeřem takovým způsobem jako v úvodních minutách.

11:22
    Nahození z pravé strany sebral Gudas a má kotouč na svojí hokejce za bránou hostů.

10:28
    Odražený kotouč si našel Provorov na levé straně, Rask se natlačil k přední tyči a jeho protihráč poté zahodil první vyloženou šanci hostů v tomto střetnutí.

10:00
    Střelu z pravé strany chytá Hart a nevyráží kotouč před sebe.

09:33
    Hosté zatím pořádně neprověřili Raska.

08:59
    Zakázané uvolnění hostů.

08:44
    Wagner si v pravé části středního pásma počkal na Lindbloma, dal mu tělo. Tohle byl pořádný a hlavně povedený hit.

08:24
    Voráček se zapojil do útoku z pravého křídla, ale hosté nepobyli dlouho před Raskem.

08:07
    Bergeron vjel na pravé straně do ofsajdu.

07:26
    V krátkém sledu předvedl Rask dvakrát hru hokejkou a hlavně v prvním případě výrazně pomohl svým spoluhráčům rozehrou na pravou stranu.

06:58
    Hart neviděl vůbec nic při střele Krejčího z pravého kruhu na bližší tyčku.

06:27
    Krug upadl za svojí bránou, ale Boston stihl včas všechno vyřešit a hosté se ani nedostali k zakončení.

06:01
    Pastrňák převzal kotouč ve středním pásmu a celý útok poté skončil střelou Marchanda z levého kruhu do lapačky Harta.

05:16
    Hägg si sice obhodil obránce z levé strany, ale následně Rask natáhl svojí hokejku a nepřipustil žádné nebezpečí před svojí brankou.

04:42
    Simmonds se rozjel a z pravé strany adresoval nahrávku na střed, kterou zachytil jeden ze dvou obránců Bruins.

04:02
    Po výpadu DeBruska s Backesem klouzal Hart ke své pravé tyči, ale zasahovat nemusel.
    03:05 David PASTRŇÁK - 1:0

03:05
    Marchand našel na pravé straně Kruga, ten poslal kotouč na levý kruh a DAVID PASTRŇÁK uklidil kotouč za přesouvajícího se Harta. Pastrňák právě vstřelil 29. gól v této sezoně. Asistence: Torey Krug, Brad Marchand.

02:55
    Bergeron na středu zvedl hlavu a přihrál na levý kruh, Pastrňák minul prázdnou bránu.

02:31
    Pastrňák nezpracoval nahrávku na pravém křídle a hosté se snadno osvobodili.

02:17
    Rask ustál tlak z pravé strany a přerušil hru, bude se vhazovat před finským brankářem v barvách Bruins.

02:09
    Při rychlé souhře se Bergeron mezi kruhy položil do zakončení vedle levé tyče.

02:00
    Krugova střela z jedničky z pravé strany byla sražena obráncem do ochranné sítě.

01:47
    Pastrňák si dovolil stahovačku na levé straně a Giroux (PHI) je podrazil, takže první přesilovka zápasu je tady.

01:21
    Voráček si nerozuměl se spoluhráčem, domácí následně drží puk ve svém obranném pásmu a střídají.

00:50
    Oba celky už vystřídaly a led naskočily druhé pětky, ta hostující s Voráčkem.

00:32
    Krejčí byl na levé straně proti dvěma hráčům a to se mu stalo osudným.

00:01

A Brandon Carlo utkání číslo 200.

David Backes hraje dnes své 900. utkání v NHL.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, K. Miller, J. Moore – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – DeBrusk, Krejčí (A), Cehlárik – Backes, Frederic, Heinen – Wagner, Acciari, Nordström.

Philadelphia Flyers: Hart (Stolarz) – Sanheim, Provorov, MacDonald (A), Gudas, Folin, Hägg – Konecny, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Voráček, Couturier, Lindblom – Simmonds (A), Patrick, Laughton – M. Raffl, M. Vorobjov, Varone.

Rozhodčí: Pochmara, Chmielewski – Racicot, Nagy.

V Bostonu vyrostla československá kolonie jako kdysi v éře Jaromíra Jágra v New Yorku Rangers. Ba co víc – nejproduktivnějším hráčem Medvědů je David Pastrňák (59 bodů – 28+31). Český útočník se zúčastnil letošního All Star Game v San Jose jakožto první Čech od roku 2016, kdy se to samé povedlo již zmiňovanému Jaromíru Jágrovi.

Boston je i díky Pastrňákovi v tabulce Východní konference na páté pozici se ziskem šedesáti bodů, které vytěžil z padesáti zápasů. Na čtvrtý Montreal ztrácí bod, na třetí Toronto poté dva body. Naposledy prohrál v domácím prostředí proti Winnipegu Jets poměrem 3:4 po samostatných nájezdech. Soupeř ve třetí třetině otočil průběh střetnutí z 1:2 dvěma góly Connora během jednoho střídání, Patrice Bergeron však srovnal v 52. minutě. Samostatné nájezdy následně rozhodl opět Connor a dokonal tak hattrick.

Bruins mají na své soupisce zajímavá jména. Jaroslav Halák tak trošku restartoval svojí kariéru v bostonském dresu a dokonale využil zranění Fina Raska, kterému se v letošní sezoně zas až tolik nedaří a je dost kritizovaný. Rask působil na podzim před šesti lety v Plzni při výluce NHL. A má doma zlatou medaili za výhru v české extralize.

Zatímco Rask dnes zřejmě nenastoupí, tak těšit se můžeme na Brada Marchanda, možná největšího provokatéra National Hockey League. Za Boston hraje mj. také Američan Ryan Donato, jenž si angažmá v nejslavnější hokejové lize světa vybojoval především kvůli povedenému olympijskému turnaji v Koreji.

Hostující celek nasbíral v padesáti odehraných duelech celkem 48 bodů. Za vše může především vstup do sezony. Z pozice kouče byl odvolaný Dave Hakstol, který vedl Letce od roku 2015. Stalo se tak poté, co Flyers prohráli jedenáct ze čtrnácti utkání. Přitom před startem NHL obránce Gostisbehere jasně prohlašoval: "Jsme mnohem lepší než v minulé sezoně."

Na ledě to tak nevypadalo. V tomto ročníku National Hockey League nastoupilo od první minuty v dresu Philadelphie hned sedm brankářů, což je rekord ligy. Zatím se nezdá, že by se tým z Pensylvánie podíval poprvé po šesti letech do druhého kola play-off, ba dokonce ukončil čekání na Stanley Cup, jež trvá od roku 1975.

Philadephii zkrátka letošní sezona nevychází ani v nejmenším. S blížící se přestupovou uzávěrkou (25. února) se množí spekulace o tom, kdo v dresu Letců už nebude pokračovat. Generální manažer Chuck Fletcher sdělil, že vyměněný může být kdokoliv, vyjma kapitána Girouxe.

Co se týče českých hráčů, tak údajný zájem o Radka Gudase jevilo Toronto, to ovšem sáhlo po obránci Muzzinovi z Los Angles. Jakub Voráček má ve Philadeiphii smlouvu do 2024. Jeho cap hit má hodnotu 8,25 milionů dolarů. Jeho trejd tak (spíše) nepřipadá v úvahu.

Zřejmě nejvážnějším adeptem na přesun z Philadelphie tak zůstává Wayne Simmonds, kterého si můžete pamatovat z dresu Liberce ze začátku sezony 2012/13, kdy v zámoří probíhala výluka.

PHI - BOS 4:3 pp.

Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu National Hockey League, ve kterém se od 1:00 střetnou Boston Bruins a Philadelphia Flyers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 4. Pastrňák (Krug, Marchand), 26. Pastrňák (Bergeron, Chára) – 20. Giroux (Voráček), 51. Lindblom (Voráček, Sanheim), 63. Sanheim (Couturier, Konecny)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, K. Miller, J. Moore – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – DeBrusk, Krejčí (A), Cehlárik – Backes, Frederic, Heinen – Wagner, Kuraly, Nordström.

Rozhodčí: Pochmara, Chmielewski – Racicot, Nagy

Diváci: 17 565