Tottenham – Newcastle 1:0 (kon.) | Brighton – Watford 0:0 (kon.) | Burnley – Southampton 1:1 (kon.)
Crystal Palace – Fulham 2:0 (kon.) | Everton – Wolverhampton 1:3 (kon.) | Chelsea – Huddersfield Town 5:0 (kon.)
Cardiff – Bournemouth 2:0 (kon.)
Crystal Palace FC
2:0 (1:0)
Fulham FC
Sobota 02.02.2019, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 25. kolo
    87. Jeff SCHLUPP - 2:0

87
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Pár minut před koncem přichází definitivní rozhodnutí! Domácí se jednoduše prokombinovali až do vápna, kde na ně čekala hodně pasivní obrana. Batshuayi si dobře pokryl balón a vypálil. Rico ho dobrým zákrokem vyrazil jen na JEFFA SCHLUPPA a ten při snadné dorážce nezaváhal.
    25. Luka MILIVOJEVIĆ - 1:0

25
    Domácí se v pětadvacáté minutě dostávají do vedení! Míč si na penaltový puntík postavil LUKA MILIVOJEVIĆ. Rico směr střely vystihl a dokonce si na ni i sáhl, jenže prudký balón i tak zapadl do sítě.