Vítkovice – L. Mikuláš 0:1 (kon.) | Pardubice – Uničov 1:0 (kon.) | Chrudim – Dobrovice 0:1 (kon.)
Jihlava – Brno 0:4 (kon.) | Vlašim – Benešov 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Žižkov 1:1 (kon.)
Příbram – Táborsko 1:4 (kon.) | Hr. Králové – Litoměřicko 3:2 (kon.) | Ústí n. L. – Chomutov 3:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Šaľa 3:0 (kon.) | Kursk – Slovácko 0:2 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 1905 2:1 (kon.)
Zlín – Kazaň 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Benátky n/J 5:0 (kon.)
MFK Vítkovice
0:1 (0:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Sobota 02.02.2019, 10:00 • Havířov, UT • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Zdravím všechny fotbalové příznivce! Na programu je opět několik přátelských zápasů, Vítkovice v jednom z nich narazí na Liptovský Mikuláš, hrát se bude na umělé trávě v Havířově.

Ostravané v přípravě porazili zlínskou juniorku, remizovali s béčkem Baníku, před pár dny podlehli Popradu. Slovenský Tatran hraje v přípravě opravdu bravurně, dokonce si už vyšlápl na dva slovenské prvoligové celky, porazil Michalovce i Podbrezovou. Půjde tak o velmi zajímavou konfrontaci dvou druholigových týmů!

1

11
    Úvodní desetiminutovka je za námi. Slovenský celek má zatím více ze hry a je nebezpečnější, na změnu ve skóre však stále čekáme.

27
    Situace na hrací ploše se nijak nemění. Tatran má jasnou herní převahu, hraje se především na polovině ostravského celku.

33
    Po delší době o sobě daly vědět také Vítkovice, které vybojovaly svůj úvodní rohový kop v zápase. Následně si ale pomohly útočným faulem.

42
    Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
    Tatran se v závěru prvního poločasu dostává do zaslouženého vedení, prosadil se JÁN PAPAJ!

45+1

46

61
    Do konce utkání zbývá zhruba třicet minut, Ostravané se v posledních minutách dostávají čím dál více do hry, slovenský tým si i nadále drží těsný náskok.

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka tohoto přípravného duelu. Sledujeme vyrovnané utkání, český celek je stále o krůček pozadu.