Sparta – Plzeň 4:5 (0:1 po s.n.) | Litvínov – Pardubice 2:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 1:3 (kon.)
Liberec – Chomutov 7:2 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 3:4 (2:3 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 03.02.2019, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 42. kolo

52:29
    Síly na ledě se ale vyrovnají. Na trestnou lavici zamířil kapitán Václav Skuhravý (KVA), který se provinil držením.

52:10
    Na trestnou lavici na dlouho zamíří Marian Adámek (TRI), který poslal nedovoleně k zemi Adama Lapšanského. Ten se po krátké chvíli zvedá a odjíždí na střídačku za svými spoluhráči. Na Adámka čeká dvou minutový trest a deseti minutový trest za vražení na hrazení. Menší trest odpyká Ondřej Kovařčík.

45:04
    Dvě minuty na trestné lavici si odpyká Štěpán Novotný (TRI), který nedovoleným zákrokem poslal k ledu Dávida Grígera. Ten se po chvilce zvedá a těžko odjíždí na střídačku.

42:54
    Za sekání soupeře si vysloužil Petr Stloukal (KVA) dvě minuty odpočinku na trestné lavici.

36:42
    Dvě minuty za podrážení si vysloužil Dávid Gríger (KVA) za podrážení svého soupeře.

20:51
    Máme tu první vyloučení. Na trestnou lavici zamířil Martin Gernát (TRI) za podrážení.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 24. Balán (Stloukal, Kohout) – 29. Chmielewski (Svačina, Novotný), 32. Novotný (Chmielewski, Galvinš), 59. Hrňa

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík (A), Sičák, M. Rohan, Kozák, Podlipnik, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Lapšanský, Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Balán (A), Kohout.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kantor) – M. Doudera, Roth, Gernát, M. Adámek, Galvinš, D. Musil – Werek, P. Vrána, Martin Růžička (A) – Dravecký (A), Marcinko (C), Hrňa – M. Kovařčík, Polanský, O. Kovařčík – Chmielewski, Novotný, Svačina.

Rozhodčí: Hribik, Kika – Klouček, Tošenovjan