Brighton & Hove Albion
Středa 06.02.2019, 21:05 • The Hawthorns, West Bromwich • FA Cup • 4. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (00:06:14)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 8:12. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 4:14.

Je dobojováno! Zatímco ve venkovním utkání West Bromwich hlavně bránil, tak na svém stadionu odehrál s Brightonem naprosto vyrovnanou partii. Domácí byli po Bartleyho gólu ze 77. minuty poměrně blízko postupu, jenže veškerou radost jim sebral vyrovnávající Andone. Dost možná rozhodující moment přišel v přestávce mezi druhou půli a prodloužením. Domácí kouč Darren Moore nešetřil se čtvrtým střídáním a poslal do hry Hegazyho. O pár minut později se však zranil Robson-Kanu a Albion musel dohrávat v deseti. Hosté poslali na přesilovku velezkušeného útočníka Murrayho a ten dvěma góly rozhodl o jejich postupu do osmifinále s Derby County.

120

120
    Andoneho nepřesná hlavička přišla z odmávaného ofsajdu. Sto dvacátá minuta pomalu končí a v tomto utkání se už pravděpodobně nic nestane.

119
    Už tak poloprázdné tribuny se po třetím gólu ještě více vylidnily. Slyšet tak jde skupinka slavících fanoušků Brightonu.

118
    Šestnáctiletý Morgan Rogers zkusil projít po koncové čáře a vybojoval pro Albion rohový kop, s jehož likvidací neměli hosté žádné problémy.
    117. Glen MURRAY - 1:3

117
    Brighton právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Brighton postupuje do další fáze FA Cupu! K Pröpperovi se vrátil míč po jeho vlastní zablokované střele. Pohotově ho posunul doprava a pětatřicetiletý veterán GLEN MURRAY s přehledem zavěsil k vzdálenější tyči.

115
    Harperovi vůbec nesedla střela z pětadvaceti metrů a totéž se dá říct i o dorážce Rogerse, kterou zlikvidoval David Button.

113
    Nene, od domácích už je to velká křeč s minimem víry na vyrovnání. Pracně vydřený rohový kop naprosto promarnili a Button nebude spěchat s odkopem.

111
    Conor Townsend po nepřesné přihrávce podél levé lajny nedal klid s míčem hrajícímu Bernardovi a ten raději zakopl míč do autu.

110
    Sam Field při vedení balónu nezaviněně zakopl a daroval hostům autové vhazování z blízkosti půlící čáry.

109
    Účastník Premier League se už přesunul na útočnou polovinu, ale i tam hraje tak, aby míč zůstal na jeho kopačkách co nejdéle.

108
    Od Brightonu to nyní bude jen o hlídání náskoku. Žlutí krátce po změně stran dlouze kombinují nedaleko od vlastní branky.

106
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Bruno, přichází Gaëtan Bong.