Real Madrid – Girona 1:2 (kon.) | Valencia – Espanyol 0:0 (kon.) | Villarreal – Sevilla 3:0 (kon.)
Real Betis – Alavés 1:1 (kon.)
Real Madrid
1:2 (1:0)
Girona FC
Neděle 17.02.2019, 12:00 • Estadio Santiago Bernábeu. Madrid • Španělská LaLiga • 24. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (14:00:11)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 13:18.

Překvapení je na světě! Real Madrid ztratil slibně rozehraný duel a s Gironou prohrává 1:2! Domácí celek byl v první půli aktivnějším týmem a zaslouženě se dostal do vedení! Ve 26. minutě se totiž dokázal prosadit Casemiro! Girona sice podnikla několik nebezpečných výpadů, ale obrana Realu v čele s brankářem Courtoisem podala v první půli dobrý výkon. Po změně stran se vše změnilo! Girona najednou začala útočit a po Ramosově ruce proměnil pokutový kop Stuani! Od té doby byli hráči Realu poněkud ospalí a Cristian Portugués dokonce poslal hostující celek do vedení! Vyrovnat mohl Gareth Bale, ale Jasín Bunú jeho pokus zneškodnil! V samotném závěru navíc musel po druhé žluté kartě ze hřiště Sergio Ramos.

90+5

90+4
    Álvaro Odriozola Arzallus prošel s míčem po pravé straně do pokutového území, jenže obránce v červeném dresu se mu postavil do cesty a získal balón pro Gironu.

90+3
    Marcelo se po rohovém kopu dostal do zakončení z hranice pokutového území, jenže jeho technická střela postrádala razanci a Jasín Bunú si připsal další zákrok.

90+2
    Odriozola prošel s míčem do pokutového území, přenechal míč Kroosovi, jehož následný centr srazila obrana Girony na rohový kop.

90+1
    Nastavují se tři minuty!
    90. Červená karta po 2. žluté

90
    Sergio Ramos v pokutovém území při snaze o zakončení trefil soupeře vysokou nohou a po druhé žluté kartě musí do sprch!

89
    Girona zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč však prolétl kolem zdi a následně proskákal do zámezí.

88
    Toni Kroos zahrával přímý kop Realu Madrid v blízkosti pokutového území. Sergio Ramos si však v hlavičkovém souboji pomohl nedovoleným zákrokem.

87
    Žlutou kartu dostává Pedro Alcalá (Girona FC).
    87. Bale v obrovské šanci

87
    Mohlo být vyrovnáno! Gareth Bale si v pokutovém území naběhl na prodloužený nákop, ale Jasín Bunú stačil vyběhnout a skvěle šanci Realu zneškodnil!

86
    Vinícius Júnior dostal přihrávku na levé křídlo, se štěstím se probil do pokutového území, ale předkopl si míč daleko před sebe a už jej nedohnal na hřišti.

85
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Valery Fernández.

84
    Domácím fanouškům se v posledních minutách vůbec nelíbí dění na trávníku a na Santiago Bernabeu se začíná ozývat hlasitý pískot.

83
    Raúl García prošel s míčem do blízkosti pokutového území, přenechaljej Granellovi, který si ale netroufl na zakončení a raději roztáhl hru na pravou stranu.