Spal – Fiorentina 1:4 (kon.) | Empoli – Sassuolo 3:0 (kon.) | Janov – Lazio 2:1 (kon.)
Udinese – Chievo 1:0 (kon.) | Inter – Sampdoria 2:1 (kon.) | Neapol – Turín 0:0 (kon.)
Janov CFC
2:1 (0:1)
S. S. Lazio
Neděle 17.02.2019, 15:00 • Luigi Ferraris - Janov • Italská Serie A • 24. kolo

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (16:59:25)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 8:0. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:12.

Janov se po gólu v třetí minutě nastaveného času nakonec raduje ze zisku tří bodů. Lazio si zápas sice dobře rozehrálo, po prvním poločase vedlo o jednu branku a i začátek druhého poločasu nemělo špatný. Domácí se však vzchopili, nasázeli dva pěkné góly a zajistili si důležité tři body.

90+6

90+4
    Žlutou kartu dostává Domenico Criscito (Janov CFC).
    90+3. Domenico CRISCITO - 2:1

90+3
    Janov právě vstřelil branku!
    Obrat je dokonán a Janov dost pravděpodobně získává tři body! Centr do vápna byl sražen na nohu DOMENICA CRISCITA, který se skvělým volejem trefil do pravé tyčky, od které se míč odrazil do branky.

90+3
    Hosté aktivně napadali, takže Radu zvládl jen tak tak rozehrát. Jeho nákop však nakonec skončil u jeho spoluhráčů.

90+2
    Lazio se simulaci Panděva vydává dopředu, kde se dopouští nedovoleného zákroku a do útoku bude moct jít opět Janov.

90+1
    Žlutou kartu dostává Goran Panděv (Janov CFC).

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Milan Badelj (S. S. Lazio).

89
    Hosté si ještě chtějí vzít své vedení zpět, ale obrana domácího celku stále funguje dobře a nebezpečnou šanci nedovoluje.

88
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Davide Biraschi, přichází Pedro Pereira.

88
    Lazio se po dlouhé době dostalo do útoku, ale zakončovala pouze mimo tři tyče.

87
    Janov vymyslel další nebezpečnou ránu, ale ta skončila vedle, což znamená další odkop pro hostujícího gólmana.

86
    Domácí ani následný roh nedokázali využít. Rozehru dostává Strakoša, který nic neriskuje a rozehrává nakrátko.
    85. Nadějná přihrávka Janova

85
    Hosté ho nakonec nenašli a tak šli dopředu domácí, kteří vymysleli velmi nebezpečnou přihrávku před branku. Jeden z hostujících hráčů ji na poslední chvíli skvěle zblokoval.