Kladno – Mountfield HK 1:6 (1:0 po n.s.n.) | HC Litvínov – Liberec 3:4 (po pr.) | Slavia – Plzeň 5:3 (po nadst. prodl.)
Pardubice – Třinec 4:3 (po nadst. prodl.) | Vítkovice – Havířov 1:0 (2:1 po n.s.n.) | K. Vary – PZ Kladno 3:2 (0:1 po n.s.n.)
Vsetín – Warriors Brno 7:5 (po nadst. prodl.) | Olomouc – Přerov 5:2 (po nadst. prodl.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 6:2 (po nadst. prodl.)
Jihlava – Tábor 9:3 (0:2 po n.s.n.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 5:2 (po nadst. prodl.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:0 (po nadst. prodl.)
Třemošná – Kobra 5:1 (po nadst. prodl.)
po nadst. prodl.
HC Olomouc
5:2 (2:1, 1:1, 2:0 - N 0:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 02.03.2019, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba E
Partner:
   
  Ode mě je to k tomuto zápasu vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vím za pozornost. Budu se však těšit už 15:30 u utkání juniorů HC Olomouc, kteří přivítají zde v plecharéně Kladno. Do té doby Vám tedy přeji pěkné odpoledne. Na viděnou. (14:09:10)
   
  Dnešní utkání mezi dorostenci HC Olomouc a HC ZUBR Přerov je u konce a oba týmy se mohou těšit z bodového zisku. Domácí vůbec poprvé v letošní sezóně dokázali porazit Přerov, zatímco Zubři mají na čele tabulky pohodlný náskok a zisk pouze jednoho bodu ze čtyř jejich situaci nijak neovlivní.
   
  Konec zápasu.
   
  62:33
  Přerov právě vstřelil branku!
  JONÁŠ JOBÁNEK se prokličkoval mezi kruhy a střelou do protipohybu brankáře přisoudil bod z prodloužení Přerovu! Asistence: Adam Holík.
   
  62:18
  Fasner zdržel rozehrávku Přerova. Na puku jsou však nadále hosté.
   
  61:54
  Stratil vyhnal Hlávku i s pukem do středního pásma.
   
  61:30
  Zembol opět čelil sám Špunarovi a dokázal ho prostřelit mezi betony! Puk ale zůstal ležet kousek před brankovou čárou, odkud už ho Holcman přisunul pod tělo svého brankáře.
   
  61:15
  Zembol se prokličkoval až před branku, ale přestřelil.
   
  60:58
  Holcman nastřelil jen bránícího hráče.
   
  60:42
  Holíkovi střela od modré čáry nesedla.
   
  60:08
  Ruda se prokličkoval na osu, ale hosté jeho pokus zblokovali.
   
  60:01
  Začalo nadstavbové prodloužení.
   
  Za okamžik začne prodloužení, ve kterém se oba týmy poperou ještě o zbylý čtvrtý bod!
   
  Ve třetí části měl Jobánek příležitost vyrovnat ze samostatného úniku, ale nastřelil tyč a tak přišel trest v podobě dorážky Adama Spurného, který vrátil Olomouci dvoubrankové vedení. To už si Kohouti udrželi až do konce, v samotném závěru navíc stvrdil vítězství gólem do prázdné branky Přerova Adam Masare. Olomouc tak poprvé v letošní sezóně bere proti Přerovu tři body.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.
   
  59:48
  Holcman vyhazuje puk do útočné třetiny.
   
  59:40
  Olomouc vyhazuje puk na zakázané uvolnění.
   
  59:35
  Tomiga zavezl puk do útočného pásma, tam ale narazil na obránce domácích.

  Martin Vavruša

  Branky a nahrávky: 11. Ruda, 17. Havel (Ruda, Ševčík), 35. Havel (Ruda), 48. Spurný (Stratil), 60. Masare (Stratil) – 18. Hradil, 28. Holík (Ryšavý), 63. Jobánek (Holík)


  HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Drábek, Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Holcman – Havel, Schneider, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
  HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Tomiga, Holík, Šilhavý – Štíbr (C), Ryšavý, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Jobánek.

  Rozhodčí: Dufka – Loun, Lounová

  Diváci: 47