Petřkovice – Uničov 1:0 (kon.) | Rýmařov – Vrchovina 2:3 (kon.) | Líšeň – Vyškov 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | Hodonín – Zlínsko 2:1 (kon.) | Uh. Brod – Kroměříž 1:1 (kon.)
Hulín – Hlučín 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – D. Benešov 0:3 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:0 (1:0)
FC Velké Meziříčí
Sobota 23.03.2019, 15:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:53:46)

Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 13:16.

Je konec. Frýdek-Místek dnes zvítězil před 685 diváky nad Velkým Meziříčím 2:0.
    Začátek druhého poločasu patřil spíše hostům, kteří si ale nevypracovali žádnou velkou šanci a v 75. minutě potvrdil výhru domácích Lukáš Duda. V 80. minutě navíc uviděl druhou žlutou kartu a tedy červenou Robin Demeter.

90+1

90+1
    Centr domácích skončil za bránou Velkého Meziříčí a Pokorný tak má odkop od své svatyně.

90
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

90
    Nákop hostů skončil jen mimo hrací plochu a Frýdeckomístečtí získali autové vhazování.

89
    Po centru do vápna se dostal do zakončení Bialek, ale ten trestuhodně přestřelil z velké blízky!

88
    U míče je stále Lipina, která se snaží vstřelit ještě třetí branku a nyní získala rohový kop.

87
    Domácímu hráči se vůbec nepovedl nákop na levou stranu a hosté tak mají k dispozici autové vhazování.

86
    Gomola se nyní ocitl v ofsajdu, když se snažil tečovat střelu svého spoluhráče. Pomalu to vypadá, že tři body zůstanou na domácí půdě.

85
    O následný centr se postaral Skwarczek, ovšem míč skončil na hlavě hostujícího hráče. Posléze přišel další balón do vápna soupeře, ale ani přes velký chumel hráčů se domácím nepodařilo zakončit.

84
    Excelentní akci nyní předvedli domácí, na jejímž konci střílel zpoza vápna Skwarczek, ale jeho pokus vyrazil brankář Pokorný na rohový kop!

83
    Literák se ocitl v ofsajdové pasti po přihrávce Dudy a u míče tak budou hosté, kterým ovšem čas utíká velmi rychle a navíc hrají v oslabení.

82
    Centr z rohu sice přistál na hlavě Petra Literáka, ale od něho míč skončil jen nad bránou Velkého Meziříčí.

81
    Frýdek-Místek si už hlídá konec utkání a nyní navíc získal rohový kop z levé strany.

80
    Další velká komplikace pro hosty, jelikož Robin Demeter skluzem poslal hráče k zemi a obdržel žlutou kartu. Ovšem pro tohoto hráče už to bylo druhé napomenutí a přichází tak červená.

79
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Crkal, přichází Mužátko.

79
    Hýbl to zkusil z dálky, ale jeho pokus letěl hodně nad bránu soupeře.

78
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Mrkvička, přichází Gomola.

Dnešní utkání sleduje 685 diváků.

76
    Nákop na Vychodila zachytil hostující obránce, ale Válcovny získaly autové vhazování.
    75. Lukáš DUDA - 2:0

75
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Vychodil se dostal k míči na pravé straně a skvělou přízemní přihrávkou našel ve vápně LUKÁŠE DUDU, který z bezprostřední blízkosti překonal Pokorného.

74
    Následně Frýdek-Místek zůstává v tlaku, ale následně přišly další dva nepřesné centry do vápna.

73
    Po pěkné kombinaci se dostal ke střele uvnitř vápna Vychodil, ale jeho pokus z hranice malého vápna byl zblokován!

72
    Následný pokus Dolejše skončil pouze ve zdi z domácích hráčů, ale hosté získali ještě autové vhazování.

71
    Skwarczek zasáhl Dolejše do obličeje a uviděl žlutou kartu. Velké Meziříčí navíc získalo přímý kop z velmi dobré pozice.

71
    Vašíčkovi se dnes moc nedaří a jen odevzdal míč soupeři.

70
    Mrkvičkovi sjel míč z nohy a Velké Meziříčí tak získalo zadarmo autové vhazování na své polovině.

69
    Patrik Mucha se sice dostal do zakončení hlavou, ale pomohl si přitom faulem, což rozhodčí viděl a také odpískal.

69
    Posléze hosté získali také rohový kop a pomalu si vyvíjí tlak.

68
    Duda se dopustil faulu ve středu hrací plochy a u míče tak je opět hostující mužstvo.

67
    Ovšem ani tento rohový kop Frýdku-Místku nepřinesl nic nebezpečného a posléze se Hýblovi nepovedla přihrávka na levé straně. Velké Meziříčí tak má k dispozici autové vhazování.

66
    Frýdeckomístečtí získali rohový kop, když obrana hostů odkopla míč do zámezí.

65
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Varadi, přichází Vychodil.

65
    Po rohu to zkoušel Komínek, ale ten přestřelil Kofroňovu svatyni.

64
    Hostující hráč se prodral dopředu po pravé straně, ale jeho centr byl zblokován a následuje rohový kop.

63
    Frýdeckomístečtí se štěstím získali autové vhazování a zatím hájí jednogólový náskok, ovšem hra ve druhém poločase není z pohledu domácích příliš dobrá.

62
    Posléze se ale Bialek provinil faulem, kterým přerušil brejk soupeře a uviděl kartu žluté barvy.

62
    Následně přiletěl centr do vápna, na který si naskakoval Vašíček, ale Pokorný vyboxoval míč.

62
    Nyní se na hrací ploše přitvrdilo a posléze se hostující hráč dopustil faulu. Válcovny tak získaly přímý kop z pětadvaceti metrů.

61
    Na druhý pokus už letěl centr do vápna, který byl velice nebezpečný, ale domácí se nedostal do zakončení.

60
    Volný kop je ještě pozdržen, jelikož domácí hráč stáhl k zemi soupeře.

59
    Hykel svou bojovností získal pro Lipinu volný kop z pravé strany.

58
    Frýdek-Místek se dostal dopředu po pravé straně, ale Hykel následně přišel o balón.

57
    Skwarczek přišel o míč ve středu hřiště, ale následný centr Demetera skončil v moci Kofroně.

56
    Následně ale přišel jen faul hostujícího hráče a Frýdek-Místek tak získal míč u svého rohového praporku.

55
    Mrkvička prohrál souboj s Dolejšem a hosté tak mají k dispozici další autové vhazování.

54
    Literák zblokoval centr Dolejše z levé strany, ale u balón je stále hostující celek.

53
    Varadi se nyní ocitl v ofsajdové pasti, což se mu hodně nelíbilo, ale tím nic nezmění.

53
    Robin Demeter se dostal do zakončení hlavou, ale to nebylo moc tvrdé a Kofroň si tak připsal lehčí zákrok.

52
    Posléze ale přišel faul domácích ve středu hřiště a u míče tak bude Velké Meziříčí.

51
    Nyní je hra přerušena, jelikož Tomáš Hykel zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

50
    Duda přinesl do hry tvrdost, ale nakonec míč stejně nezískal a následuje autové vhazování pro hostující mužstvo.

49
    Ovšem centr domácích skončil pouze v zámezí za bránou Pokorného, jelikož na míč nedosáhl Bialek.

48
    Varadi to udělal na hranici vápna skvěle, když se dostal přes obránce a jeho pokus mezi centrem a střelou vyrazil Pokorný na rohový kop.

48
    Po chvíli ale Frýdeckomístečtí získali také autové vhazování a mohou postupovat dopředu po pravé straně.

47
    Hloch sice odstrčil svým tělem soupeře, ale nakonec je to pouze autové vhazování pro hosty.

46
    Duda se snažil dostat přes obranu soupeře, ale nakonec se dopustil jen nedovoleného zákroku.

46
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Kaizar, přichází Duda.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:04.

První poločas je u konce a Frýdek-Místek zatím vede nad Velkým Meziříčí 1:0. Do utkání vlétla Lipina skvěle a už ve 4. minutě získala penaltu, které se ujal Adam Varadi a s přehledem jí proměnil. Ve 29. minutě se ocitl v dobré šanci Literák, ale napálil pouze tyč. Následně se do šancí dostávalo Velké Meziříčí, ale gól nevstřelilo.

45+1

45+1
    Následně to zkusil domácí hráči přímou ránou, ale ta šla hodně nad bránu Velkého Meziříčí.

45
    Válcovny ještě budou mít poslední šanci na vstřelení branky, jelikož získali volný kop z pravé strany po ruce hostujícího hráče.

45
    Ovšem následný roh Lipiny nic nenabídl, ale u míče zůstávají domácí hráči.

44
    Domácí nyní získali rohový kop z pravé strany a mají tak šanci zvýšit své vedení.

43
    Varadi se procpal do vápna, ale tam mu odkopla míč obrana a následuje autové vhazování pro Frýdek-Místek.

42
    Ovšem následná standardní situace nic vážnějšího nepřinesla, jelikož si s ní domácí obrana poradila.

41
    Dolejš byl zfaulován na pravé straně a Velké Meziříčí tak má k dispozici standardní situaci.

40
    Vašíček se nedostal po levé straně přes soupeře a dopředu jdou opět hosté.

39
    Ovšem opět je to Velké Meziříčí, které se snaží dostat dopředu a druhá polovina prvního poločasu patří naprosto jasně hostům.

38
    Adam Varadi byl zfaulován ve středu hrací plochy a Frýdek-Místek tak bude i nadále u míče.

37
    Nákop hostů letěl jen do zámezí vedle frýdeckomístecké branky a Kofroň tak má další odkop.

36
    Následná standardní situace ale skončila jen v moci domácích, kteří mohou uklidnit hru.

35
    Mezlík poslal míč do vápna, kde jej přizdvihl Dolejš, ale nakonec je z toho jen další rohový kop.

34
    Ovšem Velké Meziříčí posléze získalo alespoň rohový kop a má šanci na srovnání.

33
    A další velká chyba v domácí obraně, která nepředvádí v první půli dobrý výkon, ovšem tentokrát se Dolejš ke střele nedostal.

31
    Velkou chybu předvedl při rozehrávce Kaizar, který poslal malou domů úplně jinde a Kofroň musel jít, až k rohovému praporku, kde ho ale o míč obral hostující hráč a posléze se snažil vypálit z dálky do prázdné branky Dolejš, ale ten těsně přestřelil!

30
    Vašíček si nyní úspěšně pokryl míč svým tělem a předal ho Hykelovi, ovšem ten vypálil hodně mimo.

29
    Fantastický únik předvedl po pravé straně kapitán domácích Petr Literák, který se dostal přes tři hráče a následně si narazil s Vašíčkem, ovšem finální střela skončila na levé tyči!

29
    Varadi byl v souboji ve středu hrací plochy příliš důrazný a rozhodčí Zaoral mu odpískal nedovolený zákrok.

28
    Hýbl už nestihl míč na hrací ploše a Velké Meziříčí má k dispozici autové vhazování.

27
    Nyní se hraje nahoru dolů a pro změnu se dopředu dostali Frýdeckomístečtí, ovšem Vašíček si nepohlídal míč svým tělem a přišel o něj.

26
    Dolejš centroval z pravé strany, ale balón letěl jen do rukou Kofroně.

25
    Centr domácích z pravé strany sice letěl do vápna, kde jej odkopla obrana hostů, ale následně se k odraženému míči dostal Hykel, který nebezpečně vypálil, ovšem pouze nad bránu Velkého Meziříčí.

24
    Ovšem následně se dopředu dostal Hykel, kterého faulem zastavil hostující hráč Demeter a ten uviděl žlutou kartu.

24
    Hosté získali rohový kop z pravé strany a jsou v tlaku.

23
    Hosté nyní kombinují na pravé straně a čekají na vhodnou chvíli pro centr do vápna.

22
    Nákop Velkého Meziříčí skončil jen v rukou Kofroně, potom co mu míč sklepl Hloch.

21
    Posléze se k míči dostal Vašíček, který šel rovnou do vápna, ale tam byl odstrčen tělem.

20
    Pokus hostujícího hráče zpoza vápna byl zblokován a nakonec skončil v moci Kofroně.

19
    Posléze ale Velké Meziříčí získalo rohový kop z pravé strany.

18
    Literák lacině přišel o míč a dopředu se dostali hosté, ovšem centr z levé strany vyboxoval Kofroň.

17
    Kriegsmann uviděl žlutou kartu, když přes sebe nedovoleným zákrokem nepustil Hykela.

17
    Začátek utkání patřil jasně pro Frýdeckomístecké, ovšem nyní se hra srovnala a domácí se dopouští velkých chyb při své rozehrávce.

16
    Bialkův pas na pravou stranu byl hodně nevydařený a nezachytil jej ani Literák.

15
    Centr Kaizara z levé strany byl zblokován, ale nakonec je z toho pouze odkop od brány Velkého Meziříčí.

14
    Literák za žádnou cenu přes sebe nepustil soupeře, ale dopustil se nedovoleného zákroku.

13
    Adam Varadi dostal skvělou přihrávku za obranu a řítil se sám na brankáře, ovšem nakonec je z toho pouze ofsajd.

12
    Hykel zkoušel prostrčit míč do vápna, kde si nabíhal Vašíček, ale obránce hostujícího celku zachytil balón.

11
    Skwarczek byl v obtížné situaci uprostřed hřiště a nakonec taky přišel o balón.

10
    Petr Dolejš potvrdil své kvality a parádě se dostal přes dva domácí hráče, ovšem posléze přišel o míč a následuje autové vhazování pro Frýdek-Místek.

9
    Vašíčkovi se tentokrát nákop za obranu hrubě nevydařil a míč zavítal do zámezí za bránu Pokorného.

8
    Útok Velkého Meziříčí skončil jen za bránou Válcoven a o odkop od své svatyně se postará Zdeněk Kofroň.

7
    Kaizar si poradil s centrem na pravou stranu, ale nakonec je to pouze autové vhazování pro Velké Meziříčí.

6
    Rohový kop byl rozehrán signálem, ovšem Varadimu utekl míč do zámezí a následuje odkop od brány Pokorného.

5
    Lipina pokračuje ve velkém tlaku a nyní získala rohový kop z levé strany.
    4. Adam VARADI - 1:0

4
    K pokutovému kopu se postavil nejlepší střelec Válcoven ADAM VARADI, který zakončil precizně k levé tyči a i když si Pokorný vybral správnou stranu, tak na balón nedosáhl ani náhodou.

3
    David Komínek (FC Velké Meziříčí) dostal za svůj penaltový faul žlutou kartu.
    3. Penaltový faul Komínka.

3
    Byla nařízena penalta pro Frýdek-Místek. Vašíček dostal míč do vápna, kde se obrana hostů úplně nedomluvila a Komínek poslal domácího hráče k zemi. Je tady tak velká šance pro domácí jít do vedení.

2
    Václav Vašíček si zpracoval velice dobrý nákop domácího hráče a nakonec vybojoval pro Lipinu autové vhazování.

1
    Domácí se dostali k míči ve středu hrací plochy a postupnou kombinací se snaží dostat dopředu.

1

MFK Frýdek-Místek: Kofroň – Literák (C), Bialek, Hloch, Kaizar – Hykel, Mrkvička, Skwarczek, Hýbl – Varadi, Vašíček
    Náhradníci: Kalina – Mozol, Vychodil, Duda, Behan, Gomola

FC Velké Meziříčí: Pokorný – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Mezlík (C), Crkal, Pokorný, Demeter, Komínek, Mucha
    Náhradníci: Kruba – Mužátko, Simr, Smejkal

Rozhodčí: Vít Zaoral – Zdeněk Kneisl, Peter Mrázek.

Velké Meziříčí:

Velké Meziříčí je na tom v tabulce o příčku hůř a aktuálně jej tak najdeme na osmém místě s dvaceti čtyřmi body a skóre 33:30. V prvním jarním boji se mělo utkat doma s Rýmařovem, ovšem toto utkání se odložilo a tak Velké Meziříčí odehrálo svůj zatím poslední zápas v MSFL na podzim v domácím prostředí s Vrchovinou a očekávala se výhra. Ovšem ve 35. minutě poslal hosty do vedení Vícha a první poločas skončil 1:0 pro hostující celek. V 68. minutě přišel další šok, jelikož Duba poslal Nové Město na Moravě do dvoubrankového vedení. V 77. minutě sice snížil Demeter, ale na srovnání se už Velké Meziříčí nezmohlo a nečekaně tak prohrálo 1:2. Nejlepším střelcem je s deseti góly Pavel Simr.

Frýdek-Místek:

Frýdeckomístečtí se momentálně nacházejí na sedmém místě s dvaceti pěti body a skóre 28:27. Po velkých změnách jak v kádru, tak na vyšších postech se Válcovny netají s ambicemi do třetího místa. V posledním zápase to ovšem potřebovaly potvrdit, jelikož zavítaly na půdu druhé Kroměříže. Zápas byl dost vyrovnaný, ale nakonec rozhodl gól Vašíčka ve 44. minutě. Lipina si tak odvezla hubenou výhru 1:0 a jarní část začala skvěle. Nejlepším střelcem je s dvanácti góly Adam Varadi.

V 17. kole MSFL se proti sobě utkají týmy MFK Frýdek-Místek a FC Velké Meziříčí. Naposled se spolu tato mužstva utkala v srpnu na půdě Velkého Meziříčí, kde se zrodila remíza 2:2. Dnes se ovšem bude hrát na stadionu Stovky, které nabídnou kapacitu pro 12 400 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Vít Zaoral a jeho asistenti Zdeněk Kneisl a Peter Mrázek. Úvodní výkop je naplánován na 15:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Michal Raška

Branky: 4. Varadi (pen.), 75. Duda

Karty:   62. Bialek (FRM), 71. Skwarczek (FRM) – 3. Komínek (VEM), 17. Kriegsmann (VEM), 24. Demeter (VEM)   80. Demeter (VEM)

FK Frýdek-Místek: Kofroň – Literák (C), Bialek, Hloch, Kaizar (46. Duda) – Hykel, Mrkvička (78. Gomola), Skwarczek, Hýbl – Varadi (65. Vychodil), Vašíček

FC Velké Meziříčí: Pokorný – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Mezlík (C), Crkal (79. Mužátko), Pokorný, Demeter, Komínek, Mucha

Rozhodčí: Vít Zaoral – Zdeněk Kneisl, Peter Mrázek