Winnipeg – Montreal 1:3 (kon.) | Tampa – Washington 3:6 (kon.) | New Jersey – St. Louis 2:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
San Jose – Vegas 4:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 1:5 (kon.)
Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 4:0 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.)
Winnipeg Jets
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Montreal Canadiens
Neděle 31.03.2019, 00:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek noci. (03:52:28)

Ztráty: 9:15

Zápas je u konce, Montreal vyhrál na ledě Winnipegu 2:1 a získává tak důležité dva body v boji o play-off. Zejména v první třetině byl Montreal jasně lepší a Winnipeg přestřílel. Vytěžil z toho však jen jedu branku, prosadil se bývalý hráč Jets Joel Armia. Ve druhé třetině už se hrál vyrovnanější hokej a Jets byli místy lepším týmem a nastřelili dvakrát tyčku. Ale z gólu se znovu radovali Canadiens, těsně před přestávkou se trefil Jeff Petry. Ve třetí třetině se postaral o drama Mathieu Perreault, který snížil, ale vyrovnat se už Winnipegu nepovedlo, několik skvělých zákroků předvedl Price. A v závěru dokonal vítězství Montrealu střelou do prázdné branky Jordan Weal.

Staňte se fanoušky NHL.cz!
    59:45 Jordan WEAL - 1:3

59:45
    Montreal právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Winnipeg se ocitl pod tlakem ve svém pásmu a nakonec to vyústilo ve střelu JORDANA WEALA z pravé strany, která trefila prázdnou branku. Asistence: Andrew Shaw.

59:20
    Winnipeg se už usadil v útočném pásmu.

58:40
    Winnipeg už to zkouší v šesti bez odvolaného Hellebuycka!

57:40
    Montreal jel do protiútoku. Shaw ale nedokázal dobře zakončit.

56:49
    Obrovskou šanci měl Winnipeg, zdálo se už nemožné, že by mohl Price udržet puk před brankovou čárou. Nejnebezpečnější dorážku předvedl Adam Lowry, ale Price všechno ustál.

55:55
    Tatar předvedl rychlou brzdu a pak nabil na modrou na střelu Phillipu Danaultovi. Jeho rána ale na branku neprošla.

55:25
    Protiútok Montrealu zakončoval střelou z prvé strany Max Domi, ta však byla zablokovaná.

54:56
    Price si dával pozor a chytil střelu Bena Chiarota od modré čáry, která mu mířila mezi betony.

54:06
    Andrew Copp posílal z levé strany střílenou přihrávku před branku, ta se ale neujala.

53:27
    Laine vyzkoušel pozornost Priceho už od modré čáry. Jednička Montrealu podržela svůj tým, neudělala chybu.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 52. Perreault (Roslovic) – 18. Armia (Danault, Weal), 40. Petry (Kulak, Domi), 60. Weal (A. Shaw)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Trouba, Beaulieu, Byfuglien (C), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (A), Scheifele, Ehlers – Laine, K. Hayes, Connor (A) – Little, Lowry, B. Tanev – Roslovic, Copp, Perreault.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber (C), Mete, Petry (A), Kulak, Folin, Jo. Benn – Gallagher (A), Danault, Tatar – A. Shaw, Domi, Lehkonen – Armia, Peca, Drouin – Weal, N. Thompson, Deslauriers.

Rozhodčí: Rehman,Rank – Driscoll, Galloway

Diváci: 15 321