Winnipeg – Montreal 1:3 (kon.) | Tampa – Washington 3:6 (kon.) | New Jersey – St. Louis 2:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
San Jose – Vegas 4:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 1:5 (kon.)
Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 4:0 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.)
Edmonton Oilers
1:5 (0:1, 0:3, 1:1)
Anaheim Ducks
Neděle 31.03.2019, 04:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:37:14)

Dnešní utkání sledovalo 18 347 diváků.

1. Rickard RAKKELL (ANA) 3 + 0
    2. Jakob SILFVERBERG (ANA) 0 + 2
    3. Sam GAGNER (EDM) 1 + 0

Československá stopa v utkání

Andrej SEKERA (EDM) 0+0 2 střely, čas na ledě 17:03

Poslední vteřiny zápasu již hráči obou týmů jen prostáli... nebylo co řešit, Edmonton dnes schytal na svém ledě pořádný debakl, čemuž se nelze divit, po tak mizerném výkonu. Dnes se Olejáři nemohli spolehnout ani na super hvězdu McDavida, kterému zápas také vůbec nevyšel a v útočné snaze ho předčili minimálně Draisaitl, Nugent-Hopkins nebo Sam Gagner, střelec jediné domácí branky. Na druhé straně se Anaheim prezentoval také slabším výkonem, ovšem na mizerně hrajícího soupeře to stačilo. Hosté, také s přispěním slabšího výkonů domácích gólmanů, si vytvořili luxusní náskok již ve druhé třetině, čímž rozhodli zápas.

59:00
    Poslední minuta zápasu, Anthony Stolarz (Edmonton) přerušuje hru.

58:43
    Oba týmy v plném počtu, Anaheim dostává puk ze třetiny.

58:13
    Ještě půl minuty bude na hokejové ploše více prostoru, Edmonton nyní drží soupeře v jeho třetině.

57:53
    Hraje se ve čtyřech na obou stranách, Edmonton opět v útočném pásmu.

56:43
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Darnell Nurse – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Corey Perry – 2 min., hrubost).

56:16
    Po prvním gólu se domácí přece jenom více tlačí do útoku.

55:50
    Poslední pětiminutovka rozhodně nevybočí z dosavadního průběhu zápasu, který tak jednoznačně vyznívá ve prospěch Anaheimu.

54:42
    Střelu Klefboma sráží John Gibson (Anaheim) vedle své branky.
    53:09 Sam GAGNER - 1:5

53:09
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Tak čisté konto Gibson neudrží... SAM GAGNER totiž střelou z mezikruží dává první gól Olejářů. Asistence: Milan Lucic a Oscar Klefbom.

52:35
    John Gibson (Anaheim) si pohlídal svou levou tyčku, Adam Larsson (Edmonton) ho zkusil dvakrát překonat z ostrého úhlu, to se mu nepodařilo.

51:57
    Devin Shore (Anaheim) se obtočil kolem branky Oilers, Stolarze ale nepřekvapil, Ryan Nugent-Hopkins (Edmonton) rozehrává.

51:25
    Anaheim dostává puk ze třetiny, hosté si již hlídají, celkem v poklidu, luxusní náskok.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 54. Gagner (Lucic, Klefbom) – 16. Perry (Henrique, H. Lindholm), 22. Rakell (Silfverberg), 29. Rakell (Steel, Holzer), 36. Rakell (Silfverberg, H. Lindholm), 42. D. Shore (Carrick)

Edmonton Oilers: Koskinen (36. Stolarz) – Klefbom, A. Larsson, Nurse, K. Russell, Sekera, Benning – Draisaitl, McDavid, Kassian – Gambardella, Nugent-Hopkins, Chiasson – Rieder, Cave, Gagner – Lucic, Brodziak, Khaira.
    Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Ja. Larsson, Fowler, Welinski, J. Megna, Holzer – Rakell, D. Shore, Silfverberg – Sprong, Henrique, Perry – Sherwood, Steel, Carrick – Jones, D. Grant, Rowney.

Rozhodčí: Lambert, Charron – Knorr, Amell

Diváci: 18 347