Zápy – Domažlice 3:0 (kon.) | Brozany – Jirny 0:0 (zruš.) | Štěchovice – Převýšov 3:2 (kon.)

Štěchovice právě vstřelily branku!
    To je poločas, jak má být. Fanoušci se ve Štěchovicích se musí bavit. Domácí se díky proměněné penaltě dostávají potřetí do vedení, nařízený pokutový kop proměnil LADISLAV VOLEŠÁK – 3:2!
    43. Tomáš SEDLÁČEK - 2:2

43
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Jako přes kopirák. Ani tentokrát nevydržel náskok Štěchovicím více než dvě minuty, Převýšov opět srovnává stav utkání. Tentokrát je hostujícím hrdinou TOMÁŠ SEDLÁČEK – 2:2!
    41. Lukáš BATKA - 2:1

41
    Ještě do pauzy si domácí výběr bere vedení zpět na svoji stranu, opět se totiž prosadil LUKÁŠ BATKA – 2:1!
    8. Radek KORBA - 1:1

8
    Jak rychle se Štěchovice do vedení dostali, tak rychle o něj přišli. Hosté z východu Čech dokázali zužitkovat rohový kop, po kterém se z brzkého vyrovnání raduje RADEK KORBA – 1:1!
    6. Lukáš BATKA - 1:0

6
    Tak to dlouho netrvalo! Domácí celek se již v šesté minutě dostává do vedení, autorem vedoucí trefy je LUKÁŠ BATKA – 1:0!