Hoffenheim – Hertha 2:0 (kon.) | Düsseldorf – Bayern 1:4 (kon.) | Frankfurt – Augsburg 1:3 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:3 (1:2)
FC Augsburg
Neděle 14.04.2019, 18:00 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 29. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (20:00:53)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:7. Fauly: 17:9.

Dnešní utkání končí nečekanou výhrou hostů! Od začátku vše nasvědčovalo tomu, že vyhraje domácí tým. Frankfurt se dostal ve 14. minutě, díky gólu Paciencia do vedení. Hosté ještě v prvním poločase dokázali vyrovnat. Na začátku druhého poločasu dostal druhou žlutou kartu a následně červenou Fernandes, což domácí Eintracht zlomilo. Hosté ještě v 84. minutě vstřelili pojišťovací branku a zajistili si velmi cennou výhru.

90+5

90+4
    Jovič se dostal do šance ve vápně Augsburgu, odkud střílel v tváří tvář gólmanovi Luthemu, ale branku přestřelil.

90+2
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ku Ja-Čeol, přichází Christoph Janker.

90+2
    Rebič byl nyní nachytán v ofsajdovém postavení, hra se přerušuje.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámce základní hrací doby!

90
    Nehezký zákrok předvedl Gačinovič, který byl následně kárán hlavním rozhodčím, že takový zákrok bude příště za žlutou kartu.

89
    Zápas se blíží do samého konce, hosté dnes nejspíše vyhrají a odvezou si ze hřiště Frankfurtu nesmírně důležité tři body do tabulky. Naopak domácí budou prohry dnes hodně litovat.

88
    Domácí měli k dispozici rohový kop, kterého nedokázali využít. Centr zneškodnila a bez větších problémů pohlídala obrana Augsburgu.

87
    Rozhodčí ještě celou situaci zkoumal na videu, kvůli ofsajdovému postavení. Gól nakonec platí.
    84. Michael GREGORITSCH - 1:3

84
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Krásná akce hostů! Richter krásně obešel hráče ve vápně a připravil branku pro MICHAELA GREGORITSCHE, který ještě dostával pžihrávku od Baiera. Asistence: Baier.

84
    Ihned jak Schieber nastoupil na hrací plochu byl spatřen v ofsajdovém postavení, čehož si všiml hlavní rozhodčí.

83
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alfred Finnbogason, přichází Julian Schieber.

82
    Hra pokračuje dále, domácí vysoko napadají a hosté dokonce již míče zakopávají. Pokud dnes vyhrají, bude to pro ně obrovsky důležitý zisk bodů.

81
    Jonathan de Guzman rozehrává od rohového praporku, hosté centr odvrátili, ale hráči Frankfurtu si vyžadovali penaltu.

80
    Míč se dostal až k brankářovi Trappovi, který ho následně vykopává vpřed, aby našel své spoluhráče.

Adam Mitáš

Branky: 15. Paciência (Kostić) – 31. Richter (Gregoritsch), 45+4. Richter (Ku Ja-Čeol), 84. Gregoritsch (Baier)

Karty:   41. G. Fernandes (FRN), 70. Rebić (FRN) – 45+1. Gregoritsch (AUG)   48. G. Fernandes (FRN)

Eintracht Frankfurt: Trapp – A. Touré, Hasebe, Hinteregger (26. N'Dicka) – D. da Costa, G. Fernandes (C), Rode (66. de Guzmán), Kostić – Jović, Rebić, Paciência (54. Gaćinović).
    Náhradníci: Rönnow – D. Abraham, Gaćinović, de Guzmán, N'Dicka, Torró, Willems.

FC Augsburg: Kobel (40. Luthe) – Schmid, Gouweleeuw, R. Khedira, Stafylidis – Ku Ja-Čeol (90+2. Janker), Baier (C) – Hahn, Gregoritsch, Richter – Finnbogason (83. Schieber).
    Náhradníci: Luthe – Asta, Danso, Janker, Oxford, Schieber, Teigl.

Rozhodčí: Bastian Dankert