Olomouc – Hr. Králové 7:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
7:0 (6:0)
FC Hradec Králové
Neděle 14.04.2019, 11:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga – O titul • 3. kolo

Já Vám děkuji, že jste sledovali utkání Juniorské ligy u nás na onlajnech a u dalšího sportovního přenosu na viděnou! (12:53:02)

Rozhodčí píská konec a ukončuje dnešní zápas. Olomouc byla od první minuty jasně lepším celkem a je to znát i na celkovém výsledku. V druhém poločase byl sice Hradec výrazně lepší než v první půli, nicméně i tak se mu vstřelit gól nepodařilo a konečné skóre je tak 7:0.

90+1

89
    Obránci Olomouce zablokovali centr mířící na brankáře Matouše. Hradec se tak ujme rohového kopu.

85
    Další rohový kop pro domácí Olomouc.

83
    K rohovému praporku se chystá Jakub Matoušek.

81
    Z voleje z úrovně velkého vápna to zkoušel opět Pavel Zifčák, nicméně jeho střela míjí jen těsně bránu Hradce.

80
    Domácí rozjíždí další útok po pravém křídle.

78
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zlatohlávek, přichází Diblík.

77
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tak přece jenom tu máme další gól Olomouce. Ta získala na pravém křídle výhodu ve formě volného kopu, z kterého vyslal parádní střílený centr Jakub Matoušek a našel Pavla ZIFČÁKA, který míč uklízí za Ondřeje MACHA. Stav zápasu 7:0.

75
    Zbývá posledních 15 minut řádné hrací doby a stav zápasu je stále 6:0. Uvidíme, zda nám zbytek zápasu přinese ještě nějaký gól.

74
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Lalkovič, přichází Beňa.

72
    Hradec se oproti prvnímu poločasu výrazně zlepšil. Nyní vybojoval přímý kop ve velmi dobré vzdálenosti ke skórování.

71
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Petřík, přichází Šedivý.

69
    Po pravém křídle to zkoušel Hradec, akci přerušuje nepřesný centr.

67
    Odkopávat od brány bude po nepřesné střele Chytila brankář Mach.

64
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Chytil, přichází Kamas.

63
    Hradec se dostal k velkému vápnu Olomouce, kde se snažil dostat za obranu rychlými přihrávkami, to se mu však nepodařilo.

60
    Rozhodčí píská útočný faul na obránce Olomouce blízko rohového praporku domácího týmu.

Petr Janoš

Branky: 2. Zmrzlý, 19. Matoušek, 23. Matoušek, 25. Zlatohlávek, 29. Chytil, 40. Zifčák, 77. Zifčák

SK Sigma Olomouc: Mandous – Chytil, Kotouč, Lalkovič, Látal, Matoušek, Sláma, Zifčák, Zima, Zlatohlávek, Zmrzlý
    Náhradníci: Groger – Beňa, Diblík, Kamas

FC Hradec Králové: Mach – Bičiště, Finěk, Gjinollari, Kropáček, Kundrt, Locker, Petřík, Soukeník, Šípek, Vobejda
    Náhradníci: Šeba – Brůža, Prouza, Šedivý

Rozhodčí: Proske – Kotík, Antoníček