Zlín – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Karviná – Slavia 2:3 (kon.)
MFK Karviná
2:3 (2:1)
SK Slavia Praha
Neděle 28.04.2019, 13:30 • Kovona Karviná • Juniorská liga – O umístění • 5. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:30:17)

Je dobojováno! Utkání plné zvratů je u konce. Hosté šli bleskově do vedení, ovšem soupeř ještě do pauzy dokázal otočit průběh. Druhá půle už zase patřila Pražanům, ti nakonec vstřelili dvě branky a mohou se radovat z vítězství!

90+1

90
    Přenesení hry na pravou stranu hřiště, poté centr na malé vápno. Pro míč si vyběhl brankář Radotić, víc už se nejspíše nestane.

89
    Hosté odehráli do zámezí, Karviná bude vhazovat poblíž rohového praporku. Jedna z posledních příležitostí ke skórování!

88
    Až teď se domácí fotbalisté dostali k míči. Spěchají rychle dopředu, ovšem proti pozorné defenzivě soupeře to budou mít těžké.

86
    Pražané drží balón na útočné polovině hřiště, tohle jim vyhovuje. Slavia navíc vybojovala autové vhazování.

85
    Závěr zápasu se blíží, zatím to spíše vypadá, že hosté udeří z rychlého kontru, Karviná se nemůže dostat do zakončení.

83
    Žlutou kartu dostává (MFK Karviná).

81
    Domácí teď dlouho kombinovali poblíž velkého vápna soupeře, ovšem do zakončení se nakonec nedostali a musí se vracet.

80
    Karviná bude muset otevřít svou hru a dá se očekávat, že hostující fotbalisté budou hrozit především z rychlých brejkových situací.

78
    Na tahu jsou domácí, ti se ale v tuto chvíli musí bránit dalšímu náporu soupeře, Slavia to zkouší středem hřiště.

76
    Slavia právě vstřelila branku!
    Skóre je jako na houpačce, v tuto chvíli jsou to hosté, kteří mají navrch, Pražané se patnáct minut před koncem dostávají do vedení, podruhé se dnes trefil FARID NABIJEV!

75
    Hosté se nastěhovali na útočné polovině a už dlouho kombinují před pokutovým vápnem soupeře, do zakončení se ale nedostávají.

73
    Dlouho se hrálo ve středovém kruhu. Vše ukončil až hlavní rozhodčí, který odpískal nedovolený zákrok domácího hráče.

71
    Do konce utkání zbývá dvacet minut hry, obrázek se nijak nemění, jedna útočná akce střídá tu druhou, bod je pro oba málo!

70
    Žlutou kartu dostává Libor Drozda (SK Slavia Praha).

68
    Pražané to zkoušeli po pravé straně hřiště, ovšem proti pozorné defenzivě soupeře neměli šanci, vhazovat bude Karviná.

67
    Oba celky se snaží rozhodnout tohle utkání, sledujeme poměrně ofenzivní fotbal i za nerozhodného výsledku, přesně jak je v této soutěži zvykem.