Roller Storm – Brno 6:9 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Černošice 4:7 (kon.) | IHC Olomouc – IHC Kladno 5:2 (kon.)
IHC Nový Jičín – Uh. Brod 11:4 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 13:4 (kon.) | IHC Prague Rats – Brno 8:5 (kon.)
Roller Storm – HC Boskovice inline 6:8 (kon.) | IHC Nový Jičín – Devils Zlín 12:6 (kon.) | IHC Přerov – Uh. Brod 15:3 (kon.)
ILHK Hr. Králové – IHC Kladno 6:4 (kon.) | IHC Olomouc – Černošice 11:3 (kon.) | IHC Prague Rats – HC Boskovice inline 9:3 (kon.)
konec
IHC Roller Storm Praha
6:8 (2:2, 2:3, 2:2, 0:1)
HC Boskovice inline
Sobota 04.05.2019, 16:00 • SH Jižní Město, Praha • STILMAT extraliga inline hokeje • 1. kolo
Partner:
   
  46:56
  Roller Storm to zkouší bez gólmana!
   
  41:51
  Tak to byla velká akce v podání Václava Klindery! Po svém úspěšném výjezdu do útočného pásma se dostal v mezikruží k zakončení! V klíčovém momentu ale přestřelil branku.
   
  40:05
  Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Jan Veselý – 1,5 min., faul kolenem).
   
  39:56
  Boskovice právě vstřelily branku!
  DAVID ŠEBEK se utrhl výrazně v útočném pásmu a zcela sám se vydal přes celou délku hrací plochy a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení! Bez asistence.
   
  35:20
  Boskovice právě vstřelily branku!
  A je z toho další trefa pro Boskovice! Z rozehrávky ve středním pásmu zahrozil NIKLAS KÜLZER, který si sjel do pásma a k pravé straně uklidil kotouč. Asistence: Lukáš Šmíd
   
  31:37
  Vyloučení v týmu HC Boskovice inline (Jiří Šmahel – 1,5 min., podrážení).
   
  30:03
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Záhy je ovšem zase srovnáno! Ihned po vhazování se vydal do útoku ZDENĚK PETRÁŠ, který svou trefou zaskočil nepřipraveného Külzera. Asistence: Václav Klindera.
   
  29:56
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Přesto se nakonec Boskovice dostaly do šance! Z ní poslal kotouč pod horní víko TADEÁŠ KRÁL! Asistence: Marek Pilát.
   
  24:23
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Série rychlých nahrávek v útočném pásmu vrací Šmahela na hrací plochu. Domácí Storm rozhodil obranu Boskovic a díky VÁCLAVU KLINDEROVI se opět vrací do hry. Asistence: Zdeněk Petráš, Jan Veselý.
   
  23:56
  Vyloučení v týmu HC Boskovice inline (Jiří Šmahel – 1,5 min., napadení).
   
  22:36
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Byť Veselého průnik nevyšel, ten další v podání MARTINA MATĚJČKA již ano. Nájezd z levé strany dokázal v souboji jeden na jednoho přesně poslat za Külzerova záda a snížit na rozdíl jediné branky. Asistence: Jakub Frodl.
   
  19:28
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Brejky však vycházejí i hráčům Roller Stormu! Zcela sám se vyřítil na branku Külzera JAN KERN, který zcela přesně našel volnou skulinu v boskovické svatyni. Bez asistence.
   
  17:24
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Střelecké hody Boskovic pokračují již třetí trefou v krátkém čase! Samostatný průnik velmi přesně využil NIKLAS KÜLZER, díky němuž už Boskovice vedou o tři branky. Bez asistence.
   
  16:31
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Po vhazování se Boskovice dostaly k další gólové trefě! Do rychlému kontru se opřel TOMÁŠ MÜLLER, jehož zásluhou Boskovice vedou již o dvě branky. Asistence: David Šebek
   
  15:46
  Boskovice právě vstřelily branku!
  A je z toho další trefa v podání již dnes osvědčeného dua Šebek – Šmahel. Díky dlouhé kombinaci po celé ploše vystřelil nakonec DAVID ŠEBEK před branku a přesně zamířil. Asistence: Jiří Šmahel.
   
  11:21
  Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Zdeněk Petráš – 1,5 min., hákování).
   
  10:24
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  I přes oslabení Roller Storm vyrovnává! ZDENĚK PETRÁŠ se utrhl do samostatného průniku, z něhož vyšší střelou velmi důrazně rozvlnil síť za zády Jana Külzera. Asistence: Martin Matějček.
   
  10:01
  Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Jan Veselý – 1,5 min., hrubost).
   
  05:11
  Vyloučení v týmu HC Boskovice inline (Filip Král – 1,5 min., sekání).
   
  03:08
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Rychlá přestřelka v úvodu utkání pokračuje gólem Roller Stormu! Po kombinaci po vhazování dokázal natečovat kotouč do branky MARTIN MATĚJČEK. Asistence: Filip Bílek, Jan Veselý.
   
  02:30
  Boskovice právě vstřelily branku!
  A je z toho další gólová trefa! Jiří Šmahel si krásně najel do předbrankového prostoru, kde kolmicí doprava vyslal kotouč na DAVIDA ŠEBKA. Ten poté z první poslal puk přímo do branky. Asistence: Jiří Šmahel.
   
  00:56
  Boskovice právě vstřelily branku!
  Do vedení jde ovšem hostující tým! Odražený kotouč od gólmana si na svou hokejku převzal FILIP KRÁL, který ji také poslal přímo za Hauserova záda.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 4. Matějček (Bílek, Veselý), 11. Petráš (Matějček), 20. Kern, 23. Matějček (Frodl), 25. Klindera (Petráš, Veselý), 31. Petráš (Klindera) – 1. Král, 3. Šebek (Šmahel), 16. Šebek (Šmahel), 17. Müller (Šebek), 18. N.Külzer, 30. T.Král (Pilát), 36. N.Külzer (Šmíd), 40. Šebek


  IHC Roller Storm Praha: Hauser (Škubal) – Novák, Bílek (A), Dani, Petráš, Kern, Frodl (C), Matějček, Veselý, Klindera.
  HC Boskovice inline: Külzer J. (Martinčík) – Ošlejšek, Němec, Külzer N. – Müller, Šmahel, Král, Šebek (A), Král, Šmíd, Hasoň, Pilát, Antal (C)