K. Vary – Velvary 3:4 (kon.) | Jirny – Domažlice 0:0 (zruš.) | Štěchovice – Zápy 4:4 (2:4 po pen.)
po penal. (2:4)
TJ Štěchovice
4:4 (3:1)
SK Zápy
Neděle 09.06.2019, 17:00Česká fotbalová liga • 31. kolo
Předzápasové kurzy
  73. VOLEŠÁK - 4:4
   
  73
  Štěchovice právě vstřelily branku!
  Jenomže máme opět vyrovnáno! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil velezkušený LADISLAV VOLEŠÁK, který zamířil k pravé tyči, zatímco se hostující brankář Doležal vydal k opačné konstrukci.
  71. KUČERA - 3:4
   
  71
  Zápy právě vstřelily branku!
  Hosté otáčejí stav utkání ve svůj prospěch! Po levém křídle pláchl jeden z hostujících hráčů, který posílal míč do malého vápna, kde si nešťastnou vlastní branku vsítil domácí kapitán ŠTĚPÁN KUČERA.
  54. Jan JELÍNEK - 3:3
   
  54
  Zápy právě vstřelily branku!
  V krátkém časovém sledu máme vyrovnáno! Jeden z hostujících hráčů se dostal k zakončení zpoza pokutového území, přičemž Kohoutek vyrážel pouze před sebe, kam si jako první seběhl JAN JELÍNEK, který už měl snadnou práci.
  51. JUKL - 3:2
   
  51
  Zápy právě vstřelily branku!
  Najednou tu máme další branku hostujícího celku! Z velké vzdálenosti to zkoušel střídající RICHARD JUKL, jehož rána ještě před Kohoutkem skočila, přičemž si domácí brankář srazil míč do sítě. Další nešťastný moment domácího strážce tyčí.
  44. MATĚJKA - 3:1
   
  44
  Zápy právě vstřelily branku!
  Tak to byla celkem laciná branka z pohledu domácího brankáře Kohoutka! Zápy si totiž vyzkoušely rozehrávku standardní situaci, na kterou si naskočil TOMÁŠ MATĚJKA. Jeho hlavička směřovala přímo na brankáře, avšak ten nestačil kloudně zareagovat.
  42. NOVÁK - 3:0
   
  42
  Štěchovice právě vstřelily branku!
  Rázem je tu další branka domácího celku! Po levém křídle totiž dokázal pláchnout MARTIN NOVÁK, jehož nepříliš prudká střela přeci jenom skončila za hostujícím brankářem Doležalem, který určitě nemá čisté svědomí. Míč se doslova došoural za čáru.
   
  24
  Štěchovice právě vstřelily branku!
  Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Štěchovice se opět bleskovým způsobem dostaly k pokutovému území soupeře, kde se do zakončení dokázal protáhnout ŠIMON TĚŽKÝ, jehož pokus skončil až za bezmocným brankářem Doležalem.
  17. WOITEK - 1:0
   
  17
  Štěchovice právě vstřelily branku!
  Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Dalekonosný nákop naprosto překvapil obranu soupeře, neboť se za padajícím míčem jako první dostal LUKÁŠ WOITEK, který poté zakončením pravačkou propálil Doležala.

  David Suchý


  Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

  Branky: 17. Woitek, 24. Těžký, 42. Novák, 73. Volešák (pen.) – 44. Matějka, 51. Jukl, 54. Jan Jelínek, 71. Kučera (vla.)

  Karty:   41. Volešák (STE), 80. Woitek (STE) – 41. Duben (ZAP), 56. Putz (ZAP), 66. Hašek (ZAP), 74. Doležal (ZAP)

  Penaltový rozstřel:

  1. série:
  0:1   Michal Pávek (ZAP)
  0:1   Lukáš Woitek (STE)
  2. série:
  0:2   Pavel Hašek (ZAP)
  1:2   Patrik Nehoda (STE)
  3. série:
  1:3   Richard Jukl (ZAP)
  2:3   Lukáš Jakobovský (STE)
  4. série:
  2:4   Lucas Dias (ZAP)
  2:4   Milan Smíšek (STE)


  TJ Štěchovice: Kohoutek – Košata (90+1. Smíšek), Volešák, Kučera (C), Batka (65. Štědronský), Nehoda, Novák, Jakobovský, Lukavský, Těžký, Woitek
  Náhradníci: Vašák – Busta, Štědronský, Smíšek

  SK Zápy: Doležal – Hašek, Duben, M. Jelínek (C), Hakl (46. Dias), Hron (46. Jukl), Eliáš, Putz (88. Pávek), Svoboda, J. Jelínek, Matějka (83. Macek)
  Náhradníci: Frydrych – Jukl, Pávek, Doležal, Macek, Dias, Dos Santos

  Rozhodčí: Hanousek – Šťastný, Mrkáček

  Diváci: 200