River Plate – Cerro Porteño 2:0 (kon.)
River Plate
2:0 (1:0)
Club Cerro Porteño
Pátek 23.08.2019, 00:15 • Estadio Antonio Vespucio Liberti, Buenos Aires • Copa Libertadores • Čtvrtfinále

Máme za sebou úvodní čtvrtfinálové utkání Copy Libertadores mezi River Plate a Clubem Cerro Porteňo, v němž domácí zvítězili 2:0 a vypracovali si lepší výchozí pozici do odvety. Obě regulérní branky padly z penalty. V osmé minutě nejprve poslal na druhou stranu gólmana Ignacio Fernández, to samé se pak povedlo v 65. minutě Rafaeli Borrému. River Plate dalo i gól ze hry, ten však byl po shlédnutí videa odvolán, neboť Suárez si v souboji pomohl rukou. Zápas byl plný ostrých zákroků, rozhodčí rozdal devět žlutých karet.

To je ode mě pro dnešek vše. Přeju vám úspěšný start do nového dne a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (02:20:21)

90+5

90+4
    Domácí fotbalisté v poslední minutě drží balón na svých kopačkách, soupeři už kulatý nesmysl nejpíše nepůjčí.

90+3
    Saiz nechtěl riskovat, balón nezpracovával a radši ho nechal doskákat za postranní čáru.

90+2
    Střídání v týmu River Plate: ze hřiště odchází Matías Suárez, přichází Ignacio Scocco.
    Střídání v týmu River Plate: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Jorge Carrascal.

90+1
    Potlesk na otevřené scéně si vysloužil Armani. Argentinec vyběhl proti dobrému centru z pravé strany a skryl ho do rukavic.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Domácí kopali roh, přičemž do vápna se vydali pouze tři hráči. Sázka na ubránění výsledku v závěrečných minutách je jasná. Početní převahy využil k obranné hlavičce Aguilar.

88
    Gólman Carrizo zaváhal, když po přízemním centru z levé strany vyběhl, avšak úplně minul míč. Naštěstí pro něj za ním stál spoluhráč Patiňo, který situaci vyřešil.

87
    Palacios byl zahnán až k lajně, odkud si zoufalou kličkou na Arzamendiu nepřišel, balónu se tak opět chopili hosté.

86
    Skutečně tomu tak bylo. Do šestnáctky zakroutil míč Villasanti, jenže nejvýše se vyšplhal domácí stoper Martínez.

85
    Standardkou se mohou o snížení pokusit fotbalisté Cerra Porteňa. Na středu to nejspíše nebude, dá se očekávat centr.

84
    Parádní přenesení hry na pravou stranu, kde se pohyboval zcela osamocený Montiel. Ten ovšem chtěl zrychlit hru, což se mu vymstilo, přihrávku vystihl pozorný Saiz.

83
    Slibně se rozvíjející akci argentinského mužstva znovu přerušil hvizd sudího. Útočného faulu se dopustil Borré.

82
    Naprosto zbytečnou žlutou kartu si vysloužil Gonzalo Montiel, jenž se jako obránce vracel do defenzivy a cestou skopl k zemi Aguilara.

81
    Tři penalty? To už by svěřenci trenéra Gallarda asi chtěli moc. Avšak dožadovali se jí po údajném hraní rukou Espinoly.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. River Plate vede o dvě branky, toto vítězství by mu dávalo dobou pozici do odvety.

79
    Střídání v týmu River Plate: ze hřiště odchází Ignacio Fernández, přichází Lucas Pratto.