Petržalka – Slovan Bratislava U21 3:0 (kon.) | Žilina B – Šamorín 3:1 (kon.) | Trebišov – Púchov 0:1 (kon.)
MŠK Žilina B
3:1 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Neděle 01.09.2019, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 7. kolo

S konštatovaním, že Žilina B na domácom trávniku porazila Šamorín 3:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:17:58)

90+2

90+2
    Kurminowski sa veľmi snažil smerom dopredu niečo vymyslieť, cez obranu Šamorína sa ale nepredral.

90+1
    Blíži sa nám záver zápasu, o víťazovi je dnes rozhodnuté.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Micheľ nadstavovať minimálne 2 minúty.

89
    Žltú kartu dostáva Jánošík (MŠK Žilina B).

89
    Sharani Zuberu operoval na pravej strane ofenzívy hostí, cez trojicu žilinských obrancov sa nepredral.

88
    Jánošík parádnou kolmicou vysunul do úniku Poliaka Kurminowského, ten bol ale v postavení mimo hru!

87
    Blíži sa nám záver zápasu, domáci dnes zrejme získajú dôležité tri body.

86
    Znovu center, tentoraz z pravej strany, pre Lukáša Jánošíka. Domáci hráč loptu trafil z prvej veľmi nepresne a tá končí napokon na ochrannej sieti pred Severnou tribúnou žilinského štadióna.

85
    Ďalšia útočná akcia Žiliny B končí pre postavenie mimo hru.

84
    Viktor Pečovský znovu našiel naľavo voľného Jánošíka, krídelník Žiliny sa však pri streľbe pošmykol a trafil len hráča Šamorína.

83
    Hostia sa snažili zakombinovať pre šestnástkou Žiliny, výsledkom je však len útočný faul.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Balaj, prichádza Kurminowski.

82
    Napokon však domáca obrana bez problémov túto pozíciu zvládla.

82
    Hostia majú výhodu priameho kopu z ľavej strany, zaujímavá pozícia pre center do priestoru pred bránkou Samuela Petráša.

81
    Striedanie v tíme FC ŠTK Šamorín: z ihriska odchádza Rymarenko, prichádza Németh.

81
    Tretie striedanie chystajú aj hostia, do hry príde Tamás Németh.

80
    Domáci chystajú tretie dnešné striedanie, do hry príde poľský útočník v službách Žiliny – Dawid Kurminowski.