Remeš – Lille 2:0 (kon.) | Rennes – Nice 1:2 (kon.) | Štrasburk – Monaco 2:2 (kon.)
Marseille – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
Stade Rennes
1:2 (1:0)
OGC Nice
Neděle 01.09.2019, 15:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Skončil nám zápas mezi celky Stade Rennes a OGC Nice. Hosté vezou z venku tři body, přestože po první půli prohrávali a přestože Rennes do dnešního dne v rámci Ligue 1 nepřišlo ani o bod. První branka padla ve 25. minutě, do vlastní sítě zamířil Lloris. Po přestávce padly dvě branky. Tu první vsítil z penalty Cyprien a v úplném závěru rozhodl zápas přesným zakončením obránce Coly. Konečný výsledek je 1:2.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (17:00:48)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:6. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:13.

90+5

90+5
    Siliki pálil z velké dálky zhruba dva metry nad horní tyč.

90+4
    Tlak domácích je v závěru velký. Všechny balóny směřují do vápna.
    90+2. Racine COLY - 1:2

90+2
    Nice právě vstřelilo branku!
    Domácí zažívají obrovský šok a vše nasvědčuje tomu, že Nice si odveze z Rennes velmi cenné tři body. Po rohovém kopu došlo k prodloužení míče na zadní tyč, kde čekal osamocený RACINE COLY a nic mu nebránilo v tom, aby dopravil balón do sítě. 1:2.

90+1
    Do velké šance se po nákopu vpřed dostal Nsoki. Hostující hráč hlavičkoval z těsné blízkosti, ovšem domácí brankář Mendy si připsal fantastický zákrok.

90+1
    Nastavovat se bude 5 minut.

90
    Závěr zápasu je velmi nervózní na obou stranách. Vidíme velký počet faulů.

89
    Cyprien získal míč ve středu hřiště a rozhodně s ním nikam nespěchal. Nice bude chtít za každou cenu remízový stav udržet.

88
    Žlutou kartu dostává Hamari Traoré (Stade Rennes FC).

87
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Faitout Maouassa, přichází Adrien Hunou.

87
    Závěr utkání se blíží. Domácí celek se dostane k rozehrání další standardní situace.

86
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Júsuf Atál, přichází Stanley Nsoki.

85
    Žlutou kartu dostává Pierre Lees-Melou (OGC Nice).

84
    Rohový kop se domácím moc nepovedl. V posledních minutách se ale Rennes tlačí častěji k pokutovému území Nice.