Arménie – Itálie 1:3 (kon.) | Gibraltar – Dánsko 0:6 (kon.) | Irsko – Švýcarsko 1:1 (kon.)
Faerské ostrovy – Švédsko 0:4 (kon.) | Norsko – Malta 2:0 (kon.) | Rumunsko – Španělsko 1:2 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Bosna – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.) | Finsko – Řecko 1:0 (kon.)
Rumunsko
1:2 (0:1)
Španělsko
Čtvrtek 05.09.2019, 20:45 • Arena Națională, Bukurešť • Kvalifikace ME • Skupina F

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:45:19)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:12. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:13.

Je konec! Španělsko nakonec dokázalo vyhrát na půdě Rumunska 2:1.
    Od úvodu první půle byl hostující celek naprosto jasně lepším týmem a vytvořil si plno gólových šancí, ovšem Ciprian Tătăruşanu předvedl několik excelentních zákroků. Ve 28. minutě ale přišel faul Cipriana Deaca v pokutovém území. Exekuce penalty se tak ujal kapitán Sergio Ramos, který jí s přehledem proměnil. Následně musel ještě domácí gólman čelit několika šancím, ale opět si poradil a ze hry tak gól v prvním poločase neobdržel.
    Do druhé poloviny tohoto zápasu vstoupili hosté skvěle, jelikož se už ve 47. minutě radoval ze vstřelené branky Paco Alcácer. Po hodině hry se ovšem trefil domácí Florin Andone a Rumuni byli zpět ve hře. Španělsko ale ke konci zápasu s přehledem drželo míč. Komplikace nastaly v 79. minutě, když byl vyloučen Llorente. V nastaveném čase měli domácí obrovskou šanci, ale Kepa předvedl brilantní zákrok a udržel tak tři body Španělů.
    Španělsko zvítězilo v Rumunsku 2:1.

90+5

90+4
    Rumunsko se dostalo opět do vápna soupeře, ale hosté si poradili a získali balón.

90+3
    Následně uviděl hostující brankář Kepa Arrizabalaga žlutou kartu za zdržování.
    90+2. Rumuni nevyužili nabídku velké šance.

90+2
    Obrovská šance Rumunska! Centr z pravé strany skončil na hlavě Puşcaşe, ovšem jeho zakončení excelentně zlikvidoval Kepa a následná dorážka Grigoreho šla pouze nad bránu!

90+1
    Hosté se dopustili faulu a Rumunsko tak mělo k dispozici volný kop, který byl skvěle rozehrán signálem, ale následná střela byla zblokována do zámezí a bude následovat rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Rumuni se po dlouhé době konečně dostali k míči a mohou tak něco vymyslet v posledních minutách zápasu.

89
    A další roh pro Španěly, když byl centr směřující do vápna zblokován domácím hráčem.

88
    Pablo Sarabia se z pravé strany dostal do vápna, kde vypálil, ale jeho střela skončila pouze v zámezí.

88
    Španělsko fantasticky tahá čas a stále drží balón na polovině domácího soupeře, který se nemůže dostat k míči.

87
    Centr Sarabii z rohového kopu odkopl první domácí hráč na přední tyči do zámezí a hosté mají k dispozici autové vhazování.

86
    Rumuny od nějaké šance na gól dělí zatím hlavně nepřesné krátké přihrávky jako nyní. Dopředu se tak dostali Španělé, kteří opět získali rohový kop.

85
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Mario Hermoso.

84
    Centr Pabla Sarabii našel pouze domácího hráče. Ve vápně byli na tento roh pouze dva hráči Španělska.