Jekatěrinburg – Petrohrad 5:2 (kon.) | Magnitogorsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Jaroslavl – N.Novgorod 3:4 (kon.)
CSKA Moskva – Nižněkamsk 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – Spartak Moskva 3:2 (po pr.) | Omsk – Čerepovec 1:5 (kon.)
Soči – Minsk 5:4 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pátek 06.09.2019, 18:30 • CSKA Arena • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:53:49)

Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (CSKA Moskva) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:51

Dnešní utkání sledovalo 5 404 diváků.

Střely na branku: 28 – 28

Je dobojováno. Domácí vítězí v prodloužení, které rozhodla střela Sergeje Kalinina v poslední minutě nastavené hrací doby. Hosté se tak musí spokojit s bodem jedním. Sledovali jsme napínavý zápas až do samého konce. Šťastnějším týmem pak tedy byl úřadující majitel Gagarinova poháru.

64:17 Sergej KALININ - 3:2

64:17
    CSKA právě vstřelilo branku!
    V poslední minutě prodloužení nakonec domácí odmítají samostatné nájezdy. SERGEJ KALININ měl u branky hostů dost času na rozmyšlenou a poté vystřelil z pravé strany. Kotouč pak s odrazem o zadní tyč končí za Šaryčenkovými zády – 3:2. Moskvané tak berou bonusový bod navíc. Asistence: Alexandr Popov.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:36
    Znovu hosté nezakončili a do akce šli domácí hráči. Ale také střela Konstantina Okulova končí jen vedle hostující branky.

62:17
    Alexandr Popov nestihl zakončit v mezikruží, když mu puk sjel z čepele a následně ho získali hostující hráči.

61:29
    Kirill Kaprizov si z pravého kruhu sjel na levý a poté střílel, ale jeho střela byla sražena jen vedle. Do akce nyní míří zase hosté.

60:55
    Domácí jim kotouč ve vlastní obranné třetině sebrali a dostali ho pod kontrolu. Následně pak zamířili před branku Šaryčenka.

60:26
    U puku jsou hosté a míří s ním do útočného pásma. Na ledě je hodně prostoru a musí si dávat i pozor na zadní vrátka.

60:01

Je to tak, zápas nenašel v základní hrací době vítěze a na řadu přichází pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:15
    Oba celky se už nikam nehrnou, nechtějí udělat chybu, která by mohla znamenat ztrátu obou bodů. Dost možná opravdu uvidíme prodloužení.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 8. Slepyšev (Čmychov, Světlakov), 36. Vey (Grigorenko, Kaprizov), 65. Kalinin (Al. Popov) – 24. Porjadin, 39. Porjadin (White)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – A. Romanov, M. Robinson (A), Marčenko, Kiselevič, Blažijevskij, Nestěrov (C), Čmychov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Al. Popov (A), Okulov, Šalunov – Slepyšev, Světlakov, Sekáč – P. Karnauchov, Kalinin, Mamin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Šaryčenkov (Barulin) – R. Murphy (A), Rjasenskij, S. Zacharčuk (C), Aťušov, An. Sergejev (A), Šaripzjanov, Pajgin – Z. Mitchell, White, Porjadin – Chafizov, Grošev, Bikmullin – Denis Kazionov, P. Kulikov, Černikov – Avcin, Šiksatdarov, Fazlejev – Šarifijanov.

Rozhodčí: Beljajev, Birin – Ponamarenko, Slavikovskij

Diváci: 5 404