Jekatěrinburg – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Ufa – Nižněkamsk 2:0 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:2 (kon.)
Čerepovec – N.Novgorod 2:4 (kon.) | Soči – Vladivostok 1:2 (po pr.) | Minsk – Jokerit 5:0 (kon.)
Dynamo M. – Riga 4:1 (kon.)
konec
Severstal Čerepovec
2:4 (1:3, 0:1, 1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 21.09.2019, 16:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    53:57
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Sergej Zborovskij – 2 min., hákování).
     
    46:31
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Provolněv – 5 min. + osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Jevgenij Lapenkov.
     
    38:10
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Makar Chabarov – 2 min., krosček).
     
    32:16
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Georgij Mišarin – 2 min., podrážení).
     
    31:22
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Anton Šenfeld – 2 min., držení).
     
    30:55
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Provolněv – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
     
    22:31
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Charles Genoway – 2 min., podrážení).
     
    15:57
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jurij Trubačjov – 2 min., podrážení).
     
    05:58
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Smolin – 2 min., podrážení).
     
    02:07
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jevgenij Lapenkov – 2 min., podrážení).

    Lukáš Mihal

    Branky a nahrávky: 12. A. Alexejev (Nikolišin), 57. Kodola (Chochlov, Markovin) – 2. Bočarov, 16. Q. Howden (Szczechura, Orlov), 18. Schroeder (Žafjarov), 40. Schroeder (Ch. Genoway, Szczechura)


    Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Provolněv, Chabarov, Chochlov, Šulák, Kudako, Sizov, Makejev – Liška, Monachov (A), Jakimov – Kodola, Markovin, Morozov – Trubačjov (C), Vovčenko, Geraskin – Nikolišin, Nevolin, A. Alexejev – Lapenkov (A).
    Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Lindbäck) – Barancev (C), Orlov, Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Mišarin – Schroeder, Varnakov (A), Žafjarov (A) – Šenfeld, Bočarov, Belevič – Q. Howden, Szczechura, Urakov – Gončaruk, Smolin, Stalnov – Verjajev.

    Rozhodčí: Bělov, Oskirko – Galimov, Ponamarenko

    Diváci: 4556