Carolina – Tampa 4:3 (po pr.) | Detroit – Dallas 4:3 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 4:1 (kon.)
Detroit Red Wings
4:3 (0:2, 2:0, 2:1)
Dallas Stars
Pondělí 07.10.2019, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

49:34
    Andrew Cogliano dostal dvě minuty za nedovolené bránění brankáři a Detroit si zahraje v rychlém sledu druhou přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 40 sekund! Předtím ale komerční přestávka. Skóre je nyní 3:3.

48:14
    Dallas dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě a Detroit si zahraje přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 22 sekund! Trest odpyká Justin Dowling.

46:36
    Joe Pavelski dostal dvě minuty za podrážení a Detroit si zahraje po reklamní přestávce přesilovou hru.

36:53
    Mike Green dostal dvě minuty za hákování a Dallas bude hrát v závěru druhé třetiny přesilovou hru.

33:07
    Dallas hrál v šesti hráčích a jeho lavička dostala týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Odpyká ho Alexandr Radulov, který už dnes jeden trest dostal.

31:04
    Jamie Benn fauloval Darrena Helma a Red Wings mohou otočit skóre zápasu ve svůj prospěch. Domácí si zahrají v početní výhodě, jednu už dnes využili.

24:54
    Tyler Bertuzzi hýřil pohybem a vykoledoval si faul. Andrew Cogliano dostal dvě minuty za podražení.

22:15
    Patrik Nemeth dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Dallas si zahraje první přesilovou hru v zápase.

19:44
    John Klingberg v závěru úvodní části zbytečně fauloval a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

07:27
    Alexandr Radulov dostal dvě minuty za hákování a Red Wings si zahrají po reklamní přestávce přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. Mantha (Hirose, Cholowski), 30. Mantha (DeKeyser, Hronek), 41. Mantha (D. Larkin, Bertuzzi), 60. Mantha (Hronek, D. Larkin) – 11. Hintz (Heiskanen, Chudobin), 17. Seguin (Oleksiak), 41. Hintz (Janmark, Sekera)

Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – DeKeyser, Hronek, Nemeth, Green, Cholowski, Daley – Bertuzzi, D. Larkin (A), Mantha – Hirose, Filppula, Glendening (A) – Erne, Nielsen, Ehn – Helm, J. de La Rose, Abdelkader (A). Hlavní trenér: Jeff Blashill.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, Sekera, Oleksiak, Fedun – Gurjanov, Seguin (A), Radulov – Janmark, Hintz, Pavelski – Ja. Benn (C), Faksa, Dowling – Cogliano, Gardner, Caamano. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Trevor Hanson. Čároví: Kory Nagy, David Brisebois

Diváci: 19515