Finsko – Arménie 3:0 (kon.) | Gibraltar – Gruzie 2:3 (kon.) | Švýcarsko – Irsko 2:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Malta 1:0 (kon.) | Rumunsko – Norsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Španělsko 1:1 (kon.)
Izrael – Lotyšsko 3:1 (kon.) | Řecko – Bosna 2:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Itálie 0:5 (kon.)
Švýcarsko
2:0 (1:0)
Irsko
Úterý 15.10.2019, 20:45Kvalifikace ME • Skupina D

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:43:19)

Zápas je u konce. Domácí Švýcarsko porazilo Irsko 2:0. Trefili se Seferović a v nastavení Fernandes. Tu první branku tedy vstřelil v 16. minutě Seferović, který se prosadil za vápnem. V 77. minutě se k penaltě domácích postavil Rodríguez, ale jeho pokus letěl pouze na rukavice brankáře, minutu předtím byl vyloučen Coleman. V nastavení ještě zvýšil vedení Fernandes, který z blízka překonal brankáře. Švýcaři příště hrají 15.11. doma s Gruzií. Irsko se příště utká 18.11. doma s Dánskem.

90+3
    90+3. Edimilson FERNANDES - 2:0

90+3
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Renato Steffen našel úplně volného EDIMILSONA FERNANDESE, který se sám proti brankáři soupeře nemýlil – 2:0.

90+2
    Švýcarsko nyní drží míč na vlastní polovině, což jim samozřejmě vyhovuje.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Hendrick centroval do vápna někam na penaltu. Tam byl i Duffy, ale na míč nakonec nedosáhl.