S. Makedonie – Kazachstán 1:1 (kon.) | Kypr – Bělorusko 1:1 (kon.) | Island – Irsko 1:0 (kon.)
Lotyšsko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Ázerbájdžán – Švýcarsko 0:1 (kon.) | Polsko – Srbsko 1:0 (kon.)
Bosna – Německo 0:2 (kon.) | Estonsko – Rusko 0:5 (kon.) | Norsko – Nizozemsko 0:4 (kon.)
Izrael – Faerské ostrovy 3:1 (kon.) | Černá Hora – Španělsko 0:2 (kon.) | Lucembursko – Švédsko 0:3 (kon.)
Albánie – Kosovo 2:1 (kon.) | Belgie – Moldavsko 4:1 (kon.) | Anglie – Rakousko 5:1 (kon.)
Slovensko – Francie 3:5 (kon.)
Bosna a Hercegovina
0:2 (0:1)
Německo
Úterý 15.10.2019, 18:00 • Bilino Polje (Zenica) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

S tímto konstatováním se pro dnešek loučím. Hezký večer a zase někdy na počtenou. (20:02:47)

Držení míče: 36%–64%.
    Střely na branku: 2–9.
    Střely mimo: 4–3.
    Rohy: 1–5.
    Ofsajdy: 3–1.
    Fauly: 14–12.

Vítězství Německa je dnes naprosto zasloužené, zejména v první půli domácím prakticky nepůjčilo míč a také se brankou Kiliana po chybě brankáře Kovačeviče dostalo do vedení. Po změně stran se hra přece jen trochu otevřela a domácí měli dvě slušné šance na vyrovnání, ale Danilovičovu hlavičku vytáhl Schubert na roh a Mustedanagičův obstřel skončil mimo. V 79. minutě pak přidal gólovou pojistku Nmecha a zbytek utkání už se jen dohrával.

Německá reprezentace do 21 let vítězí v dnešním kvalifikačním utkání na evropský šampionát "lvíčat" 2:0 nad Bosnou a Hercegovinou a se stoprocentní bilancí šesti bodů ze dvou zápasů se posouvá do čela skupiny. Bosna odehrála o zápas více a má čtyři body, což jí aktuálně stačí na druhou příčku ve skupině.

90+4

90+3
    Druhou žlutou kartu celého utkání vidí v samém závěru bosenský záložník Vladan Danilovič. Myslím, že mnohem více si ale bude vyčítat svou velkou šanci z průběhu druhé půle, kdy mohl vyrovnat na 1:1. Hned o pár okamžiků později totiž Němci definitivně rozhodli druhou brankou.

90+2
    Nákop za německou obranu se snažil dostihnout střídající Čoko, ale u míče byl Schubert dříve a bosenský křídelník jej akorát dohrál, když už jeho soupeř držel míč ve svém náručí.

90+1
    Hlavní rozhodčí Maae z Dánska nastaví dnešní utkání o tři minuty.

90
    Rozhodčí píšťalkou popohání Schuberta, který natahoval svůj odkop od brány, co to šlo. Zatím se to ale obešlo bez karty.

88
    Bosenský záložník Danilovič pálil zpoza vápna nad.

86
    Závěr utkání je už hodně rozkouskovaný změnami v sestavách. Na německé straně Feina nahradil na posledních pár minut Juliuan Chabot.

85
    A je to to poslední, čeho se nám dobře známý Zinedin dnes zúčastní. Už před zákrokem na jeho osobu totiž bylo připraveno střídání, místo kmenového hráče Sparty Praha, který momentálně hostuje v budějovickém Dynamu, přichází Nardin Mulahusejnovič.

85
    Baku na středu hřiště tvrdě dohrál Mustedanagiče.

83
    Nmecha se pokusil středem obrany prostrčit míč na Berishu a vrátit mu gólovou nahrávku, ale jeho záměr bosenská obrana přečetla.

82
    Mustedanagičův centr z levé strany německá obranná tvrz nadvakrát odvrátila. Hostující stopeři dnes ve vzduchu kralují.
    79. NMECHA - 0:2

79
    Německo právě vstřelilo branku!

Z ničeho nic se ale ujímají hosté dvoubrankového vedení. Centr Berishy z levé strany si náběhem za beky našel střídající LUKAS NMECHA a pěknou rybičkou posílá balon mimo dosah domácího gólmana.

78
    Bosňané ožívají a nadechují se k náporu, šanci měl Mustedanagič, jehož technický obstřel z vápna jen těsně minul vzdálenější tyč Schubertovy svatyně.

77
    Němci opět střídají. Kapitána Eggesteina, který dnes spálil dvě vyložené šance, vystřídal Mergim Berisha. Pásku po Eggesteinovi převzal Baku.