Toronto – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Vegas 0:3 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Tampa – Colorado 2:6 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Buffalo 3:4 (kon.)
NY Rangers – Vancouver 2:3 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Minnesota Wild
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
Montreal Canadiens
Neděle 20.10.2019, 23:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

58:28
    Kinkaid je na střídačce, začala power-play Montrealu!
    52:54 Zach PARISE - 4:3

52:54
    Minnesota právě vstřelila branku!
    No vida, domácí se utrhli a jsou ve vedení! Po rychlém přechodu do útoku poslal Zucker parádní křížnou přihrávku skrz pásmo na najíždějícího ZACHA PARISEHO a ten z první sklepl puk pod horní tyčku Kinkaidovy branky. Asistence: Jason Zucker, Mikko Koivu.

48:47
    Přesilovku si teď zahrají hosté, dvě minuty za krosček totiž dostal Matt Dumba.
    48:38 Brad HUNT - 3:3

48:38
    Tak tohle byla bleskově využitá přesilovka. Ihned po buly přišla kombinace, na vrchol kruhu dostal přihrávku BRAD HUNT a ranou z první prostřelil přemisťujícího se Kinkaida. Asistence: Matt Dumba, Jordan Greenway.

48:31
    Je tu šance pro domácí na vyrovnání. Budou mít přesilovou hrum na trestnou lavici míří Paul Byron, provinil se držením.
    43:22 Phillip DANAULT - 2:3

43:22
    Montreal právě vstřelil branku!
    Hosté jdou dnes podruhé do vedení. Na pravé straně si místo pro nahození našel Gallagher, puk se poté odrazil před brankoviště, kde se sjeli Dumba a hlavně PHILLIP DANAULT a od této dvojice se puk odrazil za Dubnykova záda – 2:3! Asistence: Brendan Gallagher.
    39:45 Marcus FOLIGNO - 2:2

39:45
    Teď už to ale domácím vyšlo a dali gól do šatny. Pokus z levé strany byl sražen přesně k MARCUSI FOLIGNOVI a ten už snadno sklepával zblízka do prázdné branky – 2:2. Asistence: Eric Staal.

36:28
    Vylučuje se na straně Montrealu, dvě minuty za vysokou hůl dostal Ben Chiarot.
    28:12 Zuckera vychytal skvělý Kinkaid

28:12
    Teď se už Kinkaid musel ukázat a vytáhl parádní zákrok lapačkou proti Zuckerově pohotové střele. Vynikající zákrok.
    23:06 Phillip DANAULT - 1:2

23:06
    A hosté už vedou. Hartman ztratil ve vlastním pásmu puk, hosté se dostali k puku a úspěšným střelcem byl PHILLIP DANAULT, kterému se povedlo zpoza brankové čáry dostat odrazem od Dubnykovy nohy puk do branky. Asistence: Paul Byron.
    22:50 Tomáš TATAR - 1:1

22:50
    Přesilovka je využitá a Montreal srovnává skóre. Střelu od modré v podání Petryho Dubnyk betonem vyrazil přesně na hůl TOMÁŠE TATARA a ten snadno doklepl do odkryté části branky. Asistence: Jeff Petry, Max Domi.

21:34
    Přesilovka pro hostující tým, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Matt Dumba.

18:14
    Po nátlaku před Kinkaidem se hosté dopustili nedovoleného zákroku a Brett Kulak dostal dvě minuty za držení.
    08:57 Jason ZUCKER - 1:0

08:57
    Přesilovka je využitá, domácí jdou do vedení. Po kombinaci v pásmu poslal Koivu nabídku na teč, kterou JASON ZUCKER mezi kruhy zužitkoval a sklepl puk za Kinkaida. Asistence: Mikko Koivu, Ryan Suter.

08:13
    Bude se poprvé vylučovat, přesilovku si zahrají domácí hokejisté. 2+2 minuty za vysokou hůl dostal Artturi Lehkonen.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 9. Zucker (M. Koivu, Suter), 40. M. Foligno (E. Staal), 49. Hunt (Dumba, Greenway), 53. Parise (Zucker, M. Koivu) – 23. Tatar (Petry, Domi), 24. Danault (Byron), 44. Danault (Gallagher)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Fiala, E. Staal, Greenway – Zucker, M. Koivu (C), Parise (A) – Kunin, Donato, Mayhew – Hartman, Dumont, M. Foligno.
    Montreal Canadiens: Kinkaid (Price) – S. Weber (C), Mete, Petry, Kulak, C. Fleury, Chiarot – Gallagher (A), Danault, Tatar – Byron (A), Domi, Lehkonen – Weal, Kotkaniemi, Drouin – Suzuki, N. Thompson, Cousins.

Rozhodčí: Lee, Hebert – Daisy, Flemington

Diváci: 17 344