K. Vary – Vítkovice | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Pardubice | 2:1 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Kladno | 6:3 (kon.) |
Třinec – Liberec | 5:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Zlín | 5:6 (kon.) | | | Litvínov – Olomouc | 3:4 (kon.) |
Toronto – Boston | 4:3 (po pr.) | | | Philadelphia – Dallas | 1:4 (kon.) | | | Pittsburgh – Vegas | 0:3 (kon.) |
Columbus – NY Islanders | 2:3 (po pr.) | | | Tampa – Colorado | 2:6 (kon.) | | | Arizona – Ottawa | 5:2 (kon.) |
Nashville – Florida | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Los Angeles – Calgary | 4:1 (kon.) | | | San Jose – Buffalo | 3:4 (kon.) |
NY Rangers – Vancouver | 2:3 (kon.) | | | Minnesota – Montreal | 4:3 (kon.) |
Barys – Viťaz | 3:2 (po pr.) | | | Magnitogorsk – Omsk | 3:0 (kon.) | | | Petrohrad – Spartak Moskva | 2:3 (kon.) |
Riga – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 2:4 (kon.) |
Písek – Chrudim | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Warriors Brno – Přerov | 3:5 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 1:2 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Kobra | 4:3 (po pr.) | | | Šumperk – Poruba | 4:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Žďár n/S | 7:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Poprad | 4:1 (kon.) | | | Trenčín – Detva | 3:6 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Michalovce | 1:0 (po pr.) |
MAC Budapešť – Nitra | 0:7 (kon.) | | | Zvolen – Miskolc | 2:1 (kon.) | | | HC Slovan – Košice | 1:2 (0:1 po s.n.) |
SHKM Hodonín – Uničov | 0:4 (kon.) |
SOHO Olomouc – Zlín sledge | 1:6 (kon.) | | | SHK Mustangové – Studénka Sledge | 7:6 (kon.) |
Tango Klatovy – Poběžovice | 2:1 (kon.) |
konec
TJ Baník Líně
2:5
(1:1, 1:2, 0:2)
HC Buldoci Stříbro
44:53
|
Vyloučení v týmu TJ Baník Líně (Jakub Pokorný – 2 min., hákování).
|
|
42:59
|
Vyloučení v týmu TJ Baník Líně (David Červenka – 2 min., sekání).
|
|
40:09
|
Vyloučení v týmu TJ Baník Líně (David Červenka – 2 min., sekání).
|
|
34:58
|
Vyloučení v týmu HC Buldoci Stříbro (Pavel Bobr – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
30:41
|
Vyloučení v týmu TJ Baník Líně (Jakub Hampejs – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
24:51
|
Vyloučení v týmu TJ Baník Líně (David Červenka – 2 min., sekání).
|
|
20:11
|
Vyloučení v týmu HC Buldoci Stříbro (Karel Dráždil – 2 min., sekání).
|
|
9:35
|
Vyloučení v týmu HC Buldoci Stříbro (Martin Sládek – 2 min., vysoká hůl).
|
|
8:11
|
Vyloučení v týmu HC Buldoci Stříbro (Pavel Červenka – 2 min., hákování).
|
|
3:00
|
Vyloučení v týmu TJ Baník Líně (Jakub Plíhal – 2 min., hákování).
|
Branky a nahrávky:
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
TJ Baník Líně:
Náhradníci:
Trenér:
HC Buldoci Stříbro:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Buldoci Stříbro:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: