Neapol – Atalanta BC 2:2 (kon.) | Cagliari – Bologna 3:2 (kon.) | Juventus – Janov 2:1 (kon.)
Lazio – Turín 4:0 (kon.) | Sampdoria – Lecce 1:1 (kon.) | Sassuolo – Fiorentina 1:2 (kon.)
Udinese – AS Řím 0:4 (kon.)
S. S. Lazio
4:0 (2:0)
Turín FC
Středa 30.10.2019, 21:00 • Stadio Olimpico, Řím • Italská Serie A • 10. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:51:03)

Dnešní utkání mělo celkem jednoznačný průběh. V prvním poločas domácí položili důležitý základ k výhře. Do druhé půle sice hosté vstoupili velmi dobře, byli aktivnější a tlačili se do zakončení, ale v koncovce se dnes hosté velmi trápili. Strakoša v brance Lazia zase tolik práce neměl. Po třetím gólu domácích aktivita Turína opadla, zápas již byl vlastně dvacet minut před koncem zápasu rozhodnutý. Zmar Turína dokonal vlastní gól v posledních sekundách zápasu.

90
    90. Andrea BELOTTI - 4:0

90
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Zmar Turína dokonán po rohovém kopu Lazia, z levé strany, kdy si míč na bližší tyči hlavou poslal do vlastní branky ANDREA BELOTTI.

88
    Hosté ve čtyřech napadají rozehrávku domácích, ale nejsou úspěšní a nyní se musí bleskově vracet zpět.

87
    Míč letí na polovině Lazia do autu, vhazují domácí, z levé strany.

86
    A je z toho laciná ztráta míče v podání Turína tak, jako dnes mnohokrát.

85
    Diego Laxalt (Turín) znovu z levé strany vrací míč na střed, to vše na polovině Lazia, hostům chybí někdo, kdo by potáhl akci po křídlech.

84
    Koffi Djidji (Turín) zpracovává pas z pravé strany, posílá ho na levou, odkud se mu míč ale vrací, hosté nemají kudy...

82
    Hraje se u půlící čáry, hosté drží míč, tempo zápasu opadlo.

81
    Útočným faulem končí akce Lazia, hosté získávají míč.

80
    Posledních deset minut zápasu už nerozhodne o tom, kdo bude vítězem, to je již víceméně jasné, Lazio má zápas plně pod kontrolou a jde si pro tři body.

79
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Luiz Felipe.

79
    Řešením by možná pro Turín byly nákopy, ty by ale nesměly postrádat přesnost, jako je tomu v celém dosavadním průběhu zápasu.

78
    Turínští se dostali na polovinu Lazia, tam ale není prostor, kudy by se hosté dostali do blízkosti Strakoši.

77
    Hraje se na polovině Turína, kde se hosté dostávají při vlastní rozehrávce pod tlak v pohodě hrajících domácích.

76
    Rohový kop pro Lazio, domácí již rozehráli z levé strany, ale o míč vzápětí přišli.

75
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Danilo Cataldi, přichází Marco Parolo.

Martin Dvořák

Branky: 25. Acerbi (S. Milinković-Savić), 33. Immobile (Alberto), 70. Immobile (pen.), 90. Belotti (vla.)

Karty:   56. Acerbi (LAZ), 67. Marušić (LAZ) – 21. N'Koulou (TUI)   68. N'Koulou (TUI)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:9.
    S. S. Lazio: Strakoša – Patric (79. Luiz Felipe), Acerbi, S. Radu – Marušić, S. Milinković-Savić, Cataldi (75. Parolo), Alberto, Lulić – F. Caicedo (72. Correa), Immobile.
    Náhradníci: Guerrieri, Alia – Correa, Bastos, Lazzari, J. Lukaku, Valon Beriša, Adekanye, Jony, Parolo, Luiz Felipe, Lucas Leiva.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Lyanco (52. Verdi) – De Silvestri, Baselli (75. Djidji), Lukić, Meïté, Laxalt – Zaza, Belotti.
    Náhradníci: Ujkani, Rosati – Djidji, Millico, Verdi, Ansaldi, Bremer, Falqué, Aina, Berenguer.

Rozhodčí: Orsato – Preti, Bresmes