Kaiserslautern – Norimberk 2:2 (6:5 po pen.) | Verl – Kiel 1:1 (8:7 po pen.) | Wolfsburg – RB Lipsko 1:6 (kon.)
W. Brémy – Heidenheim 4:1 (kon.) | Düsseldorf – Aue 2:1 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 2:1 (kon.)
Hertha – Dynamo Drážďany 3:3 (5:4 po pen.) | St. Pauli – Frankfurt 1:2 (kon.)
po penal. (6:5)
1.FC Kaiserslautern
2:2 (1:1)
1. FC Norimberk
Středa 30.10.2019, 18:30 • Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern • Německý pohár • 2. kolo

Lennart Grill sice udělal v závěru zápasu obrovskou chybu a jeho tým musel podstoupit prodloužení s penaltami, právě během nich se ale nakonec vykoupil skvělým zákrokem a rozhodl o postupu domácích. Výsledek. Kaiserslautern 2 Norimberk 2 (6:5 pen.). (22:02:43)

6. série
    6:5
    Tim Handwerker mířil přízemní střelou k levé tyči, jenže Lennart Grill jeho pokus vyrazil!

6. série
    6:5
    Andri Runar Bjarnason zvolil přízemní střelu a také neomylně zamířil k levé tyči brány!

5. série
    5:5
    Asger Sorensen si vzal větší rozeběh a nekompromisní bombou míč napálil doprostřed brány.

5. série
    5:4
    Christoph Hemlein si počínal stejně jako spoluhráči neomylně a poslal míč k pravé tyči.

4. série
    4:4
    Michael Frey zvolil přízemní střelu a parádní ranou míč umístil přesně k pravé tyči brány.

4. série
    4:3
    Christian Kuhlwetter se rozeběhl proti míči a krásnou přízemní střelou ho napálil k pravé tyči.

3. série
    3:3
    Nikola Dovedan si také počínal hodně suverénně, když míč napálil přesně do levého horního rohu.

3. série
    3:2
    Mandred Starke se vydal proti míči a nádhernou bombou ho také napálil do pravého horního rohu brány.

2. série
    2:2
    Robin Hack si také počínal fantasticky, když prudkou ranou vymetl přesně pravý horní roh brány.

2. série
    2:1
    Locas Röser během rozeběhu zpomalil a poté míč napálil k pravé tyči brány! Skvělé zakončení.

1. série
    1:1
    Johannes Geis zvolil stejný způsob zakončení a přízemní střelou poslal míč přesně k levé tyči.

1. série
    1:0
    Kevin Kraus se pořádně opřel do přízemní střely a napálil míč těsně nad zemí k pravé tyči.

Střílení penalt začíná.

Ani prodloužení vítěze nepřineslo a na řady přijdou penalty, ve kterých bude chytat hráč z pole. Hosté využili všechna střídání a v bráně bude Enrico Valentini. Skóre po prodloužení. Kaiserslautern 2 Norimberk 2.

120+2
    Druhé prodloužení skončilo.

120+2
    Nikola Dovedan fauloval během hlavičkového souboje u postranní čáry a viděl okamžitě žlutou kartu.

Tomáš Reiner

Branky: 8. Thiele (pen.), 74. Thiele (pen.) – 15. Jäger, 89. Frey

Karty:   87. Hack (NUR), 105. Valentini (NUR), 120+2. Dovedan (NUR)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 5:11. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 18:20.
    1.FC Kaiserslautern: Grill – Schad (103. Hemlein), Gottwalt, Kraus, Hainault, Hercher – Pick (70. Röser), Fechner (79. Starke), Sickinger – Thiele (98. Bjarnason), Kühlwetter.
    Náhradníci: Weyand – Bjarnason, Matuwila, Skarlatidis, Zuck, Sternberg, Röser, Hemlein, Starke.

1. FC Norimberk: Klandt – Sorg (28. Handwerker), Mühl, Sørensen, Valentini – Jäger – Kerk (69. Hack), Behrens (82. Ishak), Geis, Iuri Medeiros (97. Dovedan) – M. Frey.
    Náhradníci: Lukse – Handwerker, Lohkemper, Dovedan, Ishak, Erras, Čerin, Petrák, Hack.

Rozhodčí: Guido Winkmann. Asistenti: Christian Bandurski, Arno Blos. Čtvrtý rozhodčí: Tobias Fritsch