West Ham – Tottenham 2:3 (kon.) | Arsenal – Southampton 2:2 (kon.) | Bournemouth – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Brighton – Leicester 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Liverpool 1:2 (kon.) | Everton – Norwich 0:2 (kon.)
Watford – Burnley 0:3 (kon.) | Manchester City – Chelsea 2:1 (kon.)
AFC Bournemouth
1:2 (0:2)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 23.11.2019, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 13. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 9:17. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:12. (17:56:39)

Druhý poločas byl od toho prvního naprosto odlišný. Bournemouth, ačkoliv v deseti hráčích na hrací ploše předvedl velmi bojovný výkon a nebyl vůbec daleko od toho srovnat dvoubrankové manko z prvního poločasu. Nakonec to zůstalo pouze u snížení a Wolverhampton si odváží tři body.

90+3

90+2
    K rohovému kopu se do vápna hostů vydal i Ramsdale, ale nebylo to nic moc platné, neboť Patricio byl faulovaný.

90+1
    Střela Jimenéze zpoza vápna mohla nechat Ramsdala v poklidu, neboť letěla mimo tři tyče.

Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Diego Rico (AFC Bournemouth).

89
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Ruben Vinagre.

88
    Po rohovém kopu centroval míč do vápna Moutinho, ale Aké odhlavičkoval pohotově, navíc přesně na spoluhráče, takže Cherries zůstanou u míče.

87
    Wolverhamptonu se podařilo teď držet míč na kopačkách, což určitě cenní jak manažer hostů, tak i fanoušci.

85
    Cherries ačkoliv v deseti předvádí aktuálně velmi srdnatý výkon a rozhodně nebyli daleko od vyrovnání, uvidíme co přinesou závěrečné minuty.

83
    A vzápětí po centru do vápna to byl znovu Aké, kdo zakončoval. Tentokrát hlavou a mimo tři tyče, ale znovu slibná šance pro domácí.
    81. Obrovská šance Akého

81
    No a tohle byla po standardní situaci velká šance Akého, který zakončoval ve vápně, ale naneštěstí pro něj trefil jen Patricia! Co chybělo k vyrovnání.

80
    Z velké části je to boj ve středu hřiště, ale od branky Cooka není na trávníku moc znát převaha jednoho hráče pro Wolves.
    78. Velkou šanci Joty zneškodnil Ramsdale

78
    Bohužel pro domácí, ale z rohového kopu se nakonec vyklubal brejk pro Wolves, který zakončoval Jota. Šance na dobrý výsledek ještě udržel pro domácí skvělým zákrokem Ramsdale!