Opava – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Příbram 1:0 (kon.) | Liberec – Zlín 5:0 (kon.)
Olomouc – Slavia 0:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
0:0 (0:0)
SK Slavia Praha
Sobota 23.11.2019, 17:00 • Andrův stadion, Olomouc • FORTUNA:LIGA • 17. kolo

Fotbalisté Olomouce uhráli proti vedoucí Slavii bezgólovou remízu. Pražanům zkomplikovalo situaci vyloučení Masopusta, které přišlo v závěru prvního poločasu. Přesto měli sešívaní více šancí, ale nedokázali ani jednou překonat výtečného Mandouse v bráně Sigmy. Nejblíže gólu byl asi Takács, který dvacet minut před koncem orazítkoval břevno domácí svatyně. (19:44:32)

90+4

90+4
    Hanáci budou vhazovat na své polovině, zřejmě duel brzy skončí.

90+3
    Mandous dostal malou domů, ovšem jelikož šlo o hru tělem, mohl domácí brankář vzít míč do rukavic a uklidnit hru.

90+3
    Hosté jsou na domácí polovině a snaží se o poslední útočné akce.

90+2
    Ani druhý se Sigmě nepovedl. Na druhou stranu navíc utíkal Olayinka, kterého Falta zastavil jen za cenu žlutého faulu.

90+1
    Sigmě roh nevyšel, ovšem vzápětí bude mít další možnost.

90+1
    Sudí nastavuje čtyři minuty.

90
    Hanáci byli blízko vedoucí brance. Z brankové čáry míč vykopával jeden z hostů. Sigma bude mít ještě rohový kop.

89
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Ondřej Zmrzlý, přichází Mojmír Chytil.

89
    Hanáci předvedli rychlý brejk. Na jeho konci byl prudký centr Hály, ale ani Yunis ani Zmrzlý míč netrefili.

88
    Yunis se nacházel v ofsajdu a hosté tak znovu mohou založit útočnou akci.

86
    Olomoučtí zdržují, ale moc se jim to nadaří. Míč na svých kopačkách příliš dlouho neudrží. Slavie opět útočí.
    85. Tutovka Van Burena po Ševčíkově obloučku, ale skvělý Mandous!

85
    Další důležitý zákrok domácího brankáře. Van Buren obdržel přihrávku do volného prostoru, proti vyběhnutému gólmanovi Sigmy ale neuspěl.

84
    Bořil zahrál rukou, a tak další akce Slavie nemohla být dokončena.

84
    Po faulech domácích hosté postupují, nyní se dostali na polovinu hřiště.

83
    Olayinka inkasoval v souboji v šestnáctce Slavie, a tak sudí píská nedovolený zákrok domácích.