Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 3:1 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Mostečtí Lvi
Neděle 15.12.2019, 18:00 • ZS Jablonec nad Nisou • 2. liga skupina Sever (ČR) • 28. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:02:30)

Je dobojováno. Hostům se sice ve třetí třetině povedlo poprvé skórovat a obrali tak Jelínka o čisté konto. Nicméně poté se jim už nepovedlo dostat se na kontaktní branku a Vlci své dvoubrankové vedení uhájili až do konce a získávají tři body do tabulky. Favorit z Mostu naopak odjede s prázdnou.

59:45
    Hosté mají puk na svých holích, ale už jim opravdu moc času na to, aby se zápasem něco udělali, nezbývá.

59:10
    Vlci jsou v plném počtu.

58:55
    Mostecká branka je prázdná, Lvi to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

58:33
    Lvi se stále snaží o další korekci skóre, ovšem stále je to bez gólového efektu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Vlci jsou už ve čtyřech. Stále čelí hostující přesilovce, už ale té klasické.

57:10
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (David Homolka – 2 min., sekání).

56:32
    Hosté mají přesilovku, zatím se jim ale nedaří dostat se svému soupeři na dostřel. Vlci získali puk na svou stranu a vyhodili ho před Hosnedla.

55:30
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Patrik Maďar – 2 min., hákování).

54:07
    Pozor si nyní musel Jablonec dávat na další hostující akci, nakonec vše Vlci zvládli a mají puk opět pod kontrolou.

52:49
    Stále se drží Vlci daleko od Jelínkovy branky a nedovolují Lvům, aby se dostali na kontaktní branku, po které by se mohli domácí hráči ještě strachovat o výsledek.

51:38
    Jablonečtí vzali puk soupeři a zatáhli ho co nejdále od své branky. Sami se pak pokoušejí znovu hostům odskočit.

50:07
    Delší pobyt Lvů ve vlčím pásmu, obrana domácích ale dokázala zakročit a nepustila hosty do kontaktní branky. Poté domácí hru otáčejí na druhou stranu.

48:59
    Hosté vycítili šanci a znovu se dostali před domácí branku, jejich další pokus však končí mimo tři tyče.

47:05
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Chvíli po tom, co se hosté ubránili v oslabení, snižují na rozdíl dvou branek. Kýhos našel PAVLA SMOLKU, který se před Jelínkem prosadil a obral ho o čisté konto. Zároveň tak dost možná vrací Lvy ještě do hry. Asistence: Vladimír Kýhos a Roman Fučík.

46:45
    Most je v plném počtu.

46:05
    Zatím se však Vlkům nedaří početní výhoda tak jak by chtěli, hosté se naopak už po několikáté osvobodili a vyhodili puk až před Jelínkovu branku.

45:40
    Domácí mají další přesilovou hru a pokusí se v ní svůj náskok ještě vylepšit. Jsou u puku a už hrozí před mosteckou klecí.

44:45
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Miroslav Kuncl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

43:35
    Mostečtí hokejisté se opět natlačili před domácí branku, dnes se jim ale střelecky nedaří. Opět se nedokázali prosadit a končí jim tak další akce.

42:27
    V držení kotouče jsou opět jablonečtí hokejisté, ti mají v zádech tři vstřelené branky a obrana Vlků pomáhá Jelínkovi k tomu, aby udržel čisté konto.

41:39
    Tam si však počínali nepřesně a znovu jsou na kotouči zase domácí hráči. Ti stále hýří aktivitou a drží slibné vedení.

40:44
    Domácí se v úvodu třetí třetiny dostali na kotouč a s ním do útočného pásma. Hosté jim ho však sebrali a bleskově se pokoušejí dostat na opačnou stranu.

40:01

Také druhá třetina je za námi. V ní se Vlci dostali dvěma brankami do třígólového vedení a zápas tak mají zatím velmi slibně rozehraný. Hosté ještě nic nevzdají a o body ještě určitě zabojují. Třetí třetina začne přibližně v 19:29.

40:00

39:40
    Ještě akce domácích, která ale už nic neřeší. Pomalu, ale jistě končí i druhé dějství tohoto duelu.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:33
    S hosty už to nevypadá příliš dobře. Musejí dohánět tříbrankové manko a mají na to ještě celou třetinu a kousek z té druhé. U puku jsou nyní Vlci.

37:15
    Vlci právě vstřelili branku!
    Přesilovku domácí hráči využívají a v závěru druhé části hry navyšují svůj náskok. Přihrávku od Miškovského zužitkoval TOMÁŠ PLÍHAL – 3:0. Asistence: Daniel Miškovský a Patrik Maďar.

37:05
    Jablonec je v plném počtu, hosté jsou ve čtyřech.

36:33
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Roman Fučík – 2 min., podrážení).

36:11
    Lvi to zkoušeli před domácí brankou, jejich pokus však skončil mimo tři tyče.

35:58
    Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách. Ani jeden tým se však nedostal do zakončení.

35:05
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Matyáš Kačírek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Marek Havlík – 2 min., vysoká hůl).

33:56
    Vlci jsou v plném počtu a oslabení tak zvládli bez úhony. Stále tak drží slibný dvoubrankový náskok.

33:11
    Hosté se dostali do přesilovkové šance, ale jejich pokus nekončí mezi třemi tyčemi. Jablonec se poté osvobozuje.

32:28
    Poprvé se vylučovalo, a to na domácí straně. Jako první tak mají k dispozici přesilovou hru Lvi a pokusí se o kontaktní branku.

31:56
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Matěj Krejsa – 2 min., vysoká hůl).

30:32
    Ve středním pásmu sebrali puk domácí hostům a znovu se vrhají do další útočné akce.

28:55
    Mostečtí se stále nemohou dostat na kontaktní branku. Nyní sice byli v další šanci, tu si domácí hráči ohlídali a puk dostali pod kontrolu.

27:32
    Lvi se dostali na kotouč a z obranného pásma si to namířili před branku Jablonce, kde ale o puk velmi rychle přišli.

26:06
    Hosté se vrhli do útočné akce, ovšem proti byla vlčí obrana. Domácí udrželi své dvoubrankové vedení a otáčí hru.

24:10
    Agilní Vlci jdou do dvoubrankového vedení. DANIEL MIŠKOVSKÝ se v utkání trefuje podruhé a má zaděláno na hattrick. Hosnedl tak musel lovit kotouč ze své sítě dnes už podruhé – 2:0. Asistence: Tomáš Plíhal a Tomáš Čechura.

23:27
    Stále se hraje čistě, zatím nemusel sudí vylučovat ani jednoho hráče.

22:02
    Po nepřesné akci mosteckých Lvů otočili hru na opačnou stranu opět agilní domácí hráči, ale i ti si počínali před soupeřovou brankou nepřesně.

21:29
    Jablonečtí se v úvodu druhé třetiny dostali opět před branku Mostu, ale Hosnedl jejich pokus vykryl.

20:01

První třetina je za námi. V ní se dlouho neměnilo skóre a vypadalo to, že se poprvé do kabin půjde za takového stavu, jaký svítil na ukazateli skóre před tímto duelem. Nakonec se v devatenácté minutě prosadili domácí hráči a dostali se do vedení. Uvidíme, co nám přinese další třetina, která začne přibližně v 18:43.

20:00

19:55
    První dějství se už pouze dohrává, kotouč mají domácí hráči, už ale zřejmě nestihnou znovu ohrozit hostující branku.

19:39
    Hosté jsou ale stále na kotouči a ještě se snaží o vyrovnání.

19:27
    Mostečtí se ještě snažili ohrozit domácí branku, ale Jelínek v domácí kleci dokázal zakročit proti další střele.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:05
    Nyní se to už povedlo a dochází na první změnu skóre v utkání. Patrik Maďar nechal puk pro DANIELA MIŠKOVSKÉHO, který poté prostřelil Hosnedla v mostecké brance – 1:0. Vlci se tak ujímají vedení. Asistence: Patrik Maďar a Matyáš Kačírek.

17:09
    Akce střídala akci, v té další zase byli dlouho v pásmu soupeře Jablonečtí, znovu to však nekončí žádnou přesněji mířenou střelou.

15:13
    V další akci se ocitli Lvi a před jabloneckou brankou chvíli kombinovali. Jenže znovu se nedokázali střelecky prosadit. Domácí tak s favority drží krok.

13:39
    Opět však mostečtí hráči nebyli v koncovce přesní a akce skončila velmi brzy.

12:26
    Nic z toho nebylo, hosté si vrátili kotouč na své hole a zamířili s ním rychle před domácí branku, kde se pokusí znovu ohrozit Jelínka v domácí brance.

11:36
    Jelínek byl mezi třemi tyčemi pozorný a zastavil střelu soupeře, domácí tým tak rychle otáčí hru na opačnou stranu.

10:05
    Jablonečtí Vlci zaútočili, ovšem obrana Lvů jim snahu překazila pozorným obranným zákrokem a hosté jdou do akce.

09:23
    Blíží se polovina první třetiny a stále jsme se nedočkali úvodní branky. Oba celky tak velmi pozorně brání a nepouštějí svého soupeře do přesnější střely.

07:52
    Série šancí na obou stranách, ani jeden z týmů se však neprosadil. Oba gólmani tak hájí zatím svá čistá konta.

05:32
    Do šance se dostali hráči Mostu, ti si nabruslili před domácí branku, jejich zakončení však skončilo mimo tři tyče.

03:55
    Delší pobyt v pásmu hostů nepřinesl Vlkům žádnou velkou šanci. Po ní pak získala kotouč obrana mosteckých Lvů a znovu se pokusí přenést hru před jabloneckou klec.

02:53
    Jenže z toho nic nebylo a Vlci přišli o kotouč. Lvi tak opět útočí před Jelínkovou brankou.

01:41
    Další mostecká akce skončila bez přesné trefy. Jablonečtí Vlci si tak mohli převzít puk a opět otočit hru na druhou stranu. V úvodu zápasu sledujeme útočný hokej takřka bez přerušení hry.

00:45
    Záhy o něj přišli a Mostečtí se tak mohou vrhnout na opačnou stranu.

00:30
    Domácí jsou od úvodního vhazování u puku a míří s ním před hostující branku.

00:01

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Mašek) – Pavlů, Pulec, Pilař, Čechura, Tržický, Krejsa – Plíhal, Maďar (A), Král, Kačírek, Homolka (A), Gecko, Jursa, Miškovský, Nezbeda, Bouřil

MOSTEČTÍ LVI: Hosnedl (Kovařík) – Přibyl, Kuncl, Havlík, Havlůj (C), Fučík, Urbánek – Kýhos (A), Mála, Smolka, Böhm, Nedrda (A), Bakrlík, Čmolík, Bečvář, Drašar

Rozhodčí: Škrobák – Gabriel, Schopf.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 19. Miškovský (Maďar, Kačírek), 25. Miškovský (Plíhal, Čechura), 38. Plíhal (Miškovský, Maďar) – 48. Smolka (Kýhos, Fučík)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Přibyl, Kuncl, Havlík, Havlůj (C), Fučík, Urbánek – Kýhos (A), Mála, Smolka, Böhm, Nedrda (A), Bakrlík, Čmolík, Bečvář, Drašar

Rozhodčí: Škrobák – Gabriel, Schopf