Leganés – Espanyol 2:0 (kon.) | Osasuna – Real Sociedad 3:4 (kon.) | Real Betis – Atlético 1:2 (kon.)
Levante – Celta Vigo 3:1 (kon.) | Real Madrid – Ath. Bilbao 0:0 (kon.)
Levante UD
3:1 (0:1)
Celta de Vigo
Neděle 22.12.2019, 18:30 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • Španělská LaLiga • 18. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:43:02)

Utkání sledovalo 18 653 diváků.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 6:7. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:15.

Zápas je u konce a jestli byli po první půli domácí pozadu, tak na konci se mohou radovat z výhry a tří bodů. Obrat zahájil v 60. minutě Roger Martí a Levante po tomto úspěchu pokračovalo v aktivní hře. 70. minuta přinesla druhý gól a autorem byl opět Roger Martí. V závěru už Celta Vigo otevřela hru a do lehce rozhozené obrany vpadl Toňo a také zakončující Borja Mayoral, který uzavřel skóre na 3:1. Levante je po této výhře na devátém místě s 26 body, Celta Vigo je na 18. místě se 14 body.

90+5

90+4
    Rohový kop byl odhlavičkován mimo pokutové území, tohle už pro domácí vypadá velmi nadějně.

90+3
    Celta Vigo se ještě snaží o korekci skóre, kombinuje okolo pokutového území domácích.

90+2
    Borja Mayoral gól oslavil svléknutím dresu a za to byl od rozhodčího potrestán žlutou kartou.

90+1
    Levante právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Domácí zaútočili levou stranou, Toňo nacentroval na vápno, kde byl chvíli volný BORJA MAYORAL a zblízka poslal za Blanca třetí míč.

90
    Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty.

90
    Lobotkova střela zpoza pokutového území prolétla vysoko nad břevnem domácí branky.

89
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Luis Morales, přichází Coke.

88
    Domácí budou naposledy střídat, do hry se závěrečné minuty dostane Coke.

87
    Zákrok Yokuşla na Bardhiho v pokutovém území hostů na penaltu nebyl, hosté, rozhodčí byl blízko a měl hned jasno.

86
    Míč je u Fernándeze, ten naopak s rozehrávkou příliš pospíchat nebude, domácí mají nahráno.

85
    Kombinace uprostřed hrací plochy ale není to, co nyní hráči Celty Vigo potřebují...

84
    I tento centr byl krátký, míč se zatočil do boční sítě a Blanco rychle rozehrává.

83
    Centr na první tyč byl odvrácen, stále se ale bude pokračovat centrem od rohového praporku.

82
    Levante opět v útoku, bude z toho další rohový kop. Zatím se ale nehraje, čeká se, až se Morales zvedne po souboji z trávníku.

Aleš Pur

Branky: 60. Martí, 70. Martí (B. Mayoral), 90+1. B. Mayoral (Toňo) – 12. Aspas (N. Araujo)

Karty:   21. Martí (LVN), 47. E. Bardhi (LVN), 90+2. B. Mayoral (LVN) – 18. Mallo (CVG), 26. S. Mina (CVG), 65. Aidoo (CVG), 71. Méndez (CVG), 72. Aspas (CVG), 72. N. Araujo (CVG)

Levante UD: Aitor Fernández – Miramón, Postigo, Cabaco, Toňo – Rochina (57. B. Mayoral), Campaña, Radoja, E. Bardhi – Martí (77. N. Vukčević), Morales (C) (89. Coke).
    Náhradníci: Olazábal – Falcón, Coke, N. Vukčević, B. Mayoral, Hernâni, S. León.

Celta de Vigo: Blanco – Aidoo (73. Sisto), N. Araujo, Costas – Mallo (C), Rafinha (74. Beltrán), Yokuşlu, Lobotka, Olaza – S. Mina (81. G. Fernández), Aspas.
    Náhradníci: Vieites – G. Fernández, Beltrán, Sisto, K. Vázquez, Denis Suárez, Méndez.

Rozhodčí: Eduardo Prieto – Aitor Villate, Rubén Becerril

Diváci: 18 653