Düsseldorf – Union Berlín 2:1 (kon.) | Paderborn – Frankfurt 2:1 (kon.)
SC Paderborn 07
2:1 (2:0)
Eintracht Frankfurt
Neděle 22.12.2019, 18:00 • Benteler Arena, Paderborn • Německá Bundesliga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:57:43)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:12. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:11.

Je konec! Paderborn dnes udělal velký kus k záchraně, když vyhrál nad Frankfurtem 2:1 a snížil tak bodové manko na předposlední tým. Do utkání domácí vstoupili velice dobře, jelikož už v 9. minutě se prosadil Abdelhamid Sabiri. Následně byla hra celkem vyrovnaná, ale ve 40. minutě poslal domácí celek do dvoubrankového vedení Sebastian Schonlau. V 72. minutě sice snížil Bas Dost, ovšem Frankfurt dnes nepředváděl dobrou hru a srovnat tak nedokázal.
    Paderborn zvítězil nad Frankfurtem 2:1.

90+5

90+4
    Danny da Costa se nyní sice dostal ke střele, ale ta skončila pouze vedle pravé tyče.

90+3
    Eintracht získal rohový kop, ovšem po jeho zahrání se do protiútoku dostali domácí a Abdelhamid Sabiri vystřelil, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí.

90+2
    Po rohovém kopu Paderborn pár vteřin držel míč u rohového praporku, ale nakonec následuje odkop od hostující svatyně.

90+1
    Cauly mohl definitivně rozhodnout o vítězství domácích, ale jeho střela k levé tyči skvěle vyrazil Felix Wiedwald!

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Standardní situace hostů byla rozehrána signálem, ale následná střela Filipa Kostiće letěla daleko vedle brány.

89
    Nyní je ale hra přerušená, protože se domácí hráč Sven Michel dopustil tvrdého faulu a uviděl žlutou kartu a to může být hodně hodně rád, jelikož šly kolíky napřed.

88
    Můžeme se těšit na napínavý konec tohoto duelu, kdy Frankfurt musí vstřelit branku.

87
    Další neúspěšný útok ze strany Frankfurtu skončil jen za bránou Zingerleho.

86
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Kai Pröger, přichází Uwe Hünemeier.

85
    Sebastian Schonlau si vytvořil místo pro střelu, ovšem ta byla zblokována.

83
    Po standardní situaci hostů sice přišla střela, ale ta nenadělala Zingerlemu žádné problémy.