Lipt. Mikuláš – Zvolen 1:5 (kon.) | Trenčín – Detva 7:3 (kon.) | HC Slovan – MAC Budapešť 4:3 (po pr.)
Nové Zámky – Banská Bystrica 0:2 (kon.) | Miskolc – Košice 4:2 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Středa 12.02.2020, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 48. kolo

S konštatovaním, že Nové Zámky na domácom ľade podľahli Banskej Bystrici 0:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:45:37)

59:36
    Domáci v plnom počte.

59:35
    Lamper ešte v závere presilovej hry ohrozil domáceho brankára, Pavlas ale bol pozorný.

59:22
    Barani stále kombinujú pred Christiánom Pavlasom.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:43
    Kombinácia hostí v útočnom pásme, po zakončení Ihnačáka končí puk v moci Christiána Pavlasa.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:36
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., držanie).

57:17
    Hostia získali puk a s prehľadom do nahadzujú do útočného pásma.

56:22
    Domáci hokejisti sa z hĺbky vlastného pásma vybrali do útoku, hostia už na ich akcie vyčkávajú v strednom pásme-

55:44
    Hrá sa pomerne dlho bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

55:01
    Začali sa posledných 5 minút tretej tretiny, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Banskou Bystricou 0:2.

54:49
    Hostia kontrolujú priebeh tretej tretiny, domáci sa snažia, ale zdá sa, že dnes im to nebude nič platné.

54:16

54:02
    Barani kombinujú v útočnom pásme, následnú strelu Bartánusa rieši Pavlas. Pred bránkou domáceho tímu ešte vzniká menšia šarvátka, vylučovať sa ale nebude.

53:21
    Hostia kombinujú v útočnom pásme, následná strela však končí v moci Christiána Pavlasa.

52:30
    Dnešné stretnutie sleduje 1054 divákov.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 7. Jääskeläinen (Hickmott, Mihalik), 51. Mlynarovič (Bartánus, Nemčík)

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Nechvátal) – Ordzovenský, Hatala, Fereta, Drtina, Mikuš, Pavúk, Magovac – Stupka, Bajtek, Rogoň – Jurík, Šille, Obdržálek – Andrisík, Fábry, Števuliak – Mikula, Holovič
    HC´ 05 Banská Bystrica: Beskorowany (Melicherčík) – Mihalik, Cardwell, Ďatelinka, Žiak, Nemčík, Brejčák J., Maier – Jääskeläinen, Hickmott, Hohmann – Šoltés, Ihnačák, Lamper – Bartánus, Mlynarovič, Kriška – Kabáč, Gabor, Róth

Rozhodčí: Snášel, Juhász – Stanzel, Soltész