Buffalo – Detroit 3:2 (kon.) | Toronto – Arizona 3:2 (po pr.) | New Jersey – Florida 3:5 (kon.)
NY Islanders – Philadelphia 5:3 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 1:2 (po pr.) | Minnesota – Vegas 4:0 (kon.)
Winnipeg – NY Rangers 1:4 (kon.) | Dallas – Carolina 4:1 (kon.) | Colorado – Ottawa 3:0 (kon.)

2. Zach Hyman (TOR) 2+0
    3. Adin Hill (ARI) 38 zák., 3 góly, 92,7% (03:55:55)

Statistiky: Střely na bránu: 41-37; Zablokované střely: 17-17; Vhazování: 56%-44%; Hity: 15-18; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 6-6.
    Hokejisté Toronta dnes otočili zápas s Arizonou a těsně vyhráli

Domácí útočník Zach Hyman dvakrát odpověděl na jednobrankové vedení Arizony a poslal dnešní zápas do prodloužení, v němž nejprve skóroval obránce Jakob Chychrun, jenže jeho gól kvůli nedovolenému bránění neplatil a na opačné straně ledové plochy poté udeřil Kasperi Kapanen. Konečný výsledek dramatického utkání zní. Toronto Maple Leafs 3 Arizona Coyotes 2.

63:42 Kasperi KAPANEN - 3:2

63:42
    Toronto právě vstřelilo branku!
    KASPERI KAPANEN si ve středovém kruhu sklepl kotouč ze vzduchu do jízdy a z levého křídla se řítil sám na bránu, před kterou napřáhl k rychlé střele zápěstím, a nad lapačkou Adina Hilla poté vymetl vzdálenější pravý horní roh brány – 3:2! Toronto dokonalo skvělý obrat. Bez asistence.

62:50
    John Tavares mohl skórovat v blízkosti levé tyče brány, jenže ani natřikrát Adina Hilla nepřekonal!

62:19
    Justin Holl mohl rozhodnout střelou z mezikruží, jenže Adin Hill ji dokázal vyrazit, přestože toho moc neviděl.

61:39
    Mitchell Marner mohl rozhodnout střelou z levého kruhu pro vhazování, Adin Hill ji ale dokázal vyrazit do ochranné sítě a podržel Coyotes nyní nad vodou.
    61:30 Jack Campbell byl nedovolené bráněn a gól tak neplatí!

61:30
    Arizona právě vstřelila branku, která ale neplatí!
    Jakob Chychrun vypálil na vrcholu mezikruží a nádhernou bombou s příklepem propálil Jacka Campbella mezi betony, jenže Derek Stepan nyní přišel do kontaktu s brankářem Leafs a nakonec gól kvůli nedovolenému bránění brankáři neplatí!

61:01
    Bývalý útočník New Jersey vzápětí vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování, jeho pokus ale opět skončil v náručí Jacka Campbella, který se včas přesunul.

60:25
    Taylor Hall vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování zápěstím a jeho následná střela skončila na levém rameni Jacka Campbella, který přerušil hru.

60:01

Zach Hyman nejprve dokázal odpovědět na úvodní gól Christiana Dvoraka a ve třetí třetině poté na branku Carla Söderberga. Skóre po třetí třetině utkání. Toronto Maple Leafs 2 Arizona Coyotes 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25
    Zach Hyman fauloval ihned po vhazování v obranném pásmu a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Hyman (Barrie, Kerfoot), 42. Hyman (Tavares, Kerfoot), 64. Kapanen – 2. Dvorak (Ekman-Larsson, Garland), 40. Söderberg (Richardson, Chychrun)

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (Hutchinson) – Holl, Muzzin, Barrie, Dermott, Liljegren, Sandin – Marner (A), Matthews (A), W. Nylander – Hyman, Tavares (C), Kerfoot – Kapanen, Spezza, A. Johnsson – Åberg, Engvall, Clifford. Hlavní trenér: Sheldon Keefe.
    Arizona Coyotes: Hill (Raanta) – Hjalmarsson (A), Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Oesterle – Garland, Dvorak, Hall – Kessel, Stepan (A), Crouse – Hinostroza, Schmaltz, Keller – Fischer, Richardson, Söderberg. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

Rozhodčí: Francis Charron, Mitch Dunning. Čároví: Mark Shewchyk, Steve Barton

Diváci: 19039