HC Lední Medvědi Pelhřimov
7:3 (2:1, 1:2, 4:0)
HC Strakonice
Pátek 06.03.2020, 19:00Krajská liga: Jihočeský kraj • 2. kolo

Ve třetí třetině domácí rozhodují o vítězství 7:3 a v semifinále tak Poutníci vedou nad Strakonicemi prvním bodem. Na dalším domácím zápase Pelhřimova napočtenou. (21:20:21)

59:25
    Dvě minuty pro Martina Vysloužila za nedovolené bránění.

59:10
    Co jste hasiči...

59:00
    Minuta do konce zápasu.

58:00
    120 vteřin do konce se nejspíš dohraje pouze z povinnosti.

56:39
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. PETR VOTÁPEK dokončil akci Martina Vysloužila a je to sedmý hřebíček do hostující rakve. Asistence Martin Vysloužil.

55:20
    Marek Hadrava viděl Myslivce hodně venku z branky, tak to zkusil lobem, ovšem ne moc důrazně.

54:38
    Důraz na brankovišti předvedl BOHUMIL SVOBODA. Spolehlivý střelec velmi přiblížil domácí k prvnímu bodu v semifinále. Bez asistence.

54:32
    Zdánlivě ztracený puk domácí vybojovali a Myslivec si ani teď neodpočine.

53:56
    Myslivec drží poslední šance hostů na úspěch v dnešním zápase.

53:09
    Votápek v úniku 2 na 1 našel BOHUMILA SVOBODU a tomu se tentokrát náboj v komoře nezaklínil. Asistence Petr Votápek.

51:41
    Vysloužilovu tutovku likviduje Myslivec.

50:00
    V půli poslední části zápasu Jíra skvěle podržel Pelhřimov.

49:27
    Domácí jdou po hlavě do každého souboje.

48:32
    Teď měli světlou chvilku hosté, kteří hrají velmi nenápadně, ale jejich akce dávají smysl a domácí obrana musí být stále v pozoru.

46:49
    Pelhřimovští nyní zavřeli hosty v pásmu, Myslivec šance chytá.

45:16
    Teď Bohouš Svoboda mířil až moc vysoko, puk končí v ochranné síti.

43:42
    Další snahu domácích o skórování kazí Myslivec.

41:49
    Přesilovku využívá BOHUMIL "Kalašnikov" SVOBODA po nacvičené kombinaci. Asistence Filip Kasalý a Martin Hadrava.

41:45
    5 na 4.

41:16
    Hosté vyhazují.

41:11
    Dvě minuty pro Pavla Samohejla za podražení.

40:22
    Hned v úvodu třetiny testuje Martin Hadrava pozornost Myslivce.

40:01

Třetí dějství dnešního dramatu začne co nevidět...

Po čtyřiceti minutách je skóre nerozhodné, opět hosté udeřili v záběru třetiny. Třetí třetina bude jistě velmi zajímavá a zdaleka nemusí rozhodnout. Hokej pokračuje v 20:42.

40:00

39:45
    Současné vyloučení – Petr Votápek a David Kovář – oba za hrubost.

38:54
    Strakonice právě vstřelily branku!
    David Ruda trestá nedůraz v domácí obraně. Asistence. Martin Müller a Patrik Řehoř.

38:10
    Závar před Myslivcem, ten drží Strakonice nad vodou.

35:15
    Jaroslav Hřebíček dvě minuty za zdržování hry.

35:10
    Teď domácí útok spálil neuvěřitelnou šanci...

34:15

33:56

33:00
    Zámek...

32:28
    V oslabení zavezl MIROSLAV KOPIC puk do pásma, vystřelil a po drobné teči končí puk v brance. Bez asistence.

32:15
    Bohumil Svoboda dvě minuty za hákování.

31:47
    Svoboda v další šanci neposílá domácí do vedení.

31:21

31:10

30:55
    Zámek...

30:31
    A opět Jíra, tentokrát vyráží puk do ochranné sítě.

30:25
    Další útok na domácí branku, Jíra chytá.

30:04
    Jaroslav Hřebíček přesným zásahem vyrovnává stav utkání. Asistence Václav Pašek.

29:30
    Zámek...

29:21
    Bohumil Svoboda dvě minuty za faul loktem.

28:37
    V oslabení Votápek zblízka přestřelil zařízení.

28:18
    Vysoká hůl a dvě minuty pro Lukáše Martínka.

27:58
    Myslivec se rozchytal. Nyní byl Martin Hadrava zcela sám před brankářem Strakonic, přesto neuspěl.

27:16
    Martin Hadrava pálí, ale Myslivec vyráží do ochranné sítě.

26:44
    Svoboda nyní řádně protáhl Myslivce, je možné, že hostujícímu brankáři pomohla branková konstrukce.

25:25
    Oba týmy se snaží o útočnou hru, zatím ale vládne na hokejkách nepřesnost.

21:56
    Držení a dvě minuty pro Davida Kováře za držení.

20:47
    Kopic zvoní na tyč.

20:01

Po první třetině vedou Poutníci nad Strakonicemi 2:1. Po dobrém vstupu do třetiny hosté snížili v jejím závěru, nutno dodat, že situace předcházející vzbuzovala jisté pochybnosti...Druhá třetina začne cca v 19:49.

20:00

18:25
    Puk za Jírova záda dotlačil Patrik Šebesta, co na tom, že to bylo po kontaktu hostujícího hráče s Jírou v brankovišti a domácí brankář nemohl zasáhnout...Asistence David Ruda.

17:38

17:21

16:15

15:47
    Zámek...

15:38
    Podražení a dvě minuty pro Václava Paška.

15:09
    Šulák opět na krasojízdě, tentokrát ale Myslivec v zákroku pohotovější.

14:22

13:51
    Domácí hrozí v oslabení, Myslivec chytá.

13:13

13:08
    Závar hostů na chvíli přerušil puk směřující na tribunu.

12:45
    Zámek...

12:22
    Podražení a dvě minuty pro Martina Vysloužila.

12:22

11:54

11:02
    Zámek...

10:21
    Hákování a dvě minuty pro Marka Hrubého.

07:52
    Bednaříkův únik likviduje Jíra, Bednařík to zkoušel do bekhendu, ale domácí brankář chytá.

06:47
    Puk z hole Bohumila Svobody našel Myslivec ve své výstroji.

05:29
    Filip Kasalý tentokrát Myslivce nenachytal, ale zdá se, že hostující brankář nebude v nejlepší formě.

04:32
    DAVID ŠULÁK si udělal z pětice hostů kužely na slalom, poté obkroužil branku a překvapeného Myslivce prostřelil k tyči. Bez asistence.

03:19
    MARTIN HADRAVA si najel mezi kruhy a přesnou střelou dopravil puk za záda Myslivce. Asistence Marek Hadrava.

02:30
    Hosté se usadili před Jírou, přímá střela na bránu ale nepřichází.

01:05
    Jíra kryje pokus Šebesty.

00:47
    Svoboda netrefil v dobré pozici ideálně puk, na druhé straně zasahuje Jíra.

00:01

Tak a jde se na věc...

Na úvod jedna slavnostní chvíle, kulaté sedmdesáté narozeniny v těchto dnech oslavil Jiří Tomšů, který se dlouhá léta podílí na chodu zimního stadionu. I ode mě tedy vše nejlepší.

A nyní již domácí tým!

Na led nastoupili hosté.

Samotné utkání začne za pár minut, nyní zdravím skupinu fanoušků Strakonic, kteří se transportovali více než 100 km na pelhřimovský zimní stadion, aby podpořili svůj tým. Klobouk dolů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 4. Hadrava Martin (Marek Hadrava), 5. Šulák, 33. Kopic, 42. Svoboda B. (Kasalý F., Hadrava Martin), 54. Svoboda B. (Votápek), 55. Bohumil Svoboda, 57. Votápek (Vysloužil) – 19. Šebesta (Ruda), 31. Hřebíček (Pašek), 39. Ruda (Müller, Řehoř)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Jíra (Urban) – Buchta, Hráček, Cerhán, Martínek, Bříza, Zadražil, Vrátný D., Vrátný J., Hadrava Marek, Štěrba, Votápek, Kasalý F., Vysloužil, Siřiště, Kopic, Šulák, Svoboda B., Svoboda L., Hadrava Martin, Barták
    HC Strakonice: Myslivec (Vastl) – Škoda, Kovář, Hrubý, Koryťák, Řehoř, Hřebíček, Müller, Menšík, Samohejl, Pašek, Šebesta, Křenek, Mikeš, Růžička, Ruda, Jiřinec, Bednařík

Rozhodčí: Lukáš Květoň, Filip Svoboda — Antonín Knor, Petr Soukup