Prostějov – Olomouc 4:0 (kon.) | Jablonec – Žižkov 0:2 (kon.) | Příbram – Vyšehrad 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Táborsko 5:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 1:1 (kon.) | Zlín – Třinec 3:1 (kon.)
Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Plzeň – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Líšeň – Opava 0:1 (kon.)
Plzeň – Příbram 4:0 (kon.) | Brno – Uničov 6:0 (kon.)

Prostějov právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto, Prostějov dnes překvapivě porazí Olomouc! Slaměna vyslal do vápna z přímého kopu nebezpečný balón, který se nakonec dostal až k MARTINU SUSOVI, který ho už dopravil za brankovou čáru.
    37. Jan KOUDELKA - 3:0

37
    Domácí skórují potřetí ve dvaceti minutách a pro Olomouc to vypadá hodně zle! JAN KOUDELKA si s penaltou poradil jako zkušený mazák, protože Reichla poslal napravo, zatímco míč nalevo.
    27. Jan KOUDELKA - 2:0

27
    Druholigový tým překvapivě vede už o dva góly! Olomoucký kapitán Beneš trestuhodně ztratil míč. JAN KOUDELKA následně dostal luxusní pas do běhu, s balónem tak doběhl až na hranici malého vápna, odkud překonal Reichla prudkou střelou k bližší tyči.
    17. David PAŠEK - 1:0

17
    Domácí jsou za svou počáteční aktivitu odměněni první brankou! DAVID PAŠEK číhal u pravé vzdálenější tyče, sražená střela se navíc odrazila přímo k němu, takže nemilosrdně uklidil míč po horní tyč.

Lukáš Mihal

Branky: 17. Pašek, 27. Koudelka, 37. Koudelka (pen.), 76. Sus

1. SK Prostějov:
    SK Sigma Olomouc: 1. poločas: Reichl – Sladký (34. Šíp), Beneš, Štěrba, Kerbr – Zahradníček, Houska, Zmrzlý, González, Pilař – Yunis. 2. poločas: Mandous – Látal, Greššák, Jemelka, Vepřek – Hála, Daněk, Breite, Chytil, Falta (74. Zlatohlávek) – Juliš.