FC Košice – Púchov 3:1 (kon.) | Bardejov – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Žilina B 2:0 (kon.)
Dubnica – B. Bystrica 0:1 (kon.)
FC Košice
3:1 (0:0)
MŠK Púchov
sk Sobota 08.08.2020, 17:00 • Lokomotíva Košice - Čermeľ • MONACObet liga • 2. kolo

65
    Tím FC Košice dal gól!
    Toto je už ale upokojujúci zásah! Krásnym volejom sa prezentoval DÁVID KERESTEŠ.

56
    Púchov dal gól!
    Tak toto je bláznivý druhý polčas. Priam kanonáda gólov, hostia znižujú na 1:2. Postaral sa o to JAKUB MICHLÍK.

54
    A je tu druhý zásah Košíc v rozpätí ani nie piatich minút! Presadil sa aj druhý útočník Košíc – BORIS GÁLL!

50
    Východniari sa môžu radovať, tlak im vychádza! V žlto-modrom drese sa vo svojom druhom vystúpení debutovo presadil ROBINSON BLANDON RENDON!

Viktor Kalinács

Branky: 50. Robinson Blandon, 54. Gáll, 65. Keresteš – 56. Michlík

Karty:   19. Elexa (VSS), 86. Pavúk (VSS), 90+1. Ford (VSS) – 29. Mráz (PUC)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:12.
    FC Košice: Kira – Elexa, Pavúk, Jonec, Kuc – Vancák (C), Keresteš, Ristovski, Karaš – Robinson Blandon, Gáll
    Náhradníci: Hudák – Kis, Košuda, Ford, Rizie, Liener, Vyshnevskyi

MŠK Púchov: Strelčík – Riška (C), Ozimý, Lacko, Varga, Martinček, Rypák, Michlík, Mráz, Petro, Kapusniak
    Náhradníci: P. Pilný – Kopiš, Vápeník, D. Pilný, Matejka, Loduha, Raffay

Rozhodčí: Tomáš Kolofík – Dušan Štofik, Matej Zemko

Diváci: 1 230