Barys – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 2:0 (kon.)
Ufa – Jokerit 0:3 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 4:3 (kon.) | Kazaň – Minsk 7:2 (kon.)
Soči – Nižněkamsk 4:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Spartak Moskva
Pátek 11.12.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • KHL

58:18
    Hostující kouč si vyžádal oddechový čas!

58:18
    Hosté si komplikují závěr dnešního duelu. Střídačka Spartaku dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
    53:00 Emil DJUSE - 4:3

53:00
    Spartak právě vstřelil branku!
    Hostující celek ještě dramatizuje vývoj dnešního souboje! Spartak se usadil v útočném pásmu. Po přihrávce zpoza branky dostal moře prostoru EMIL DJUSE a vymetl horní roh! Asistence: Robin Hanzl, Anatolij Nikoncev.
    49:09 Daniil VOVČENKO - 4:2

49:09
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení a výrazně se přibližuje k triumfu! DANIIL VOVČENKO si za brankou zvedl kotouč na čepel a krásně jej hodil do horního rohu!

48:02
    Počet hráčů na ledě se vyrovná! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Geraskin.

47:52
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Cyplakov – 2 min., sekání).
    42:10 Denis VICHAREV - 3:2

42:10
    Domácí celek se krátce po skončení přesilovky Spartaku vrací zpátky do vedení! DENIS VICHAREV se před Hudáčkem dostal k odraženému puku, obhodil si ležícího brankáře a trefil se do odkryté branky! Asistence: Kirill Kapustin, Anton Sizov.

39:52
    Domácí střídačka dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

36:14
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jevgenij Kulik – 2 min., nedovolené bránění).
    34:34 Andrej ZUBAREV - 2:2

34:34
    Hostující celek dokázal vyrovnat ještě během druhé třetiny! Spartak se po skončení přesilovky dostal ke vhazování. Krásnou dělovkou od modré čáry se následně prosadil ANDREJ ZUBAREV! Asistence: Michail Kotljarevskij, Michail Juňkov.

32:32
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vladislav Provolněv – 2 min., krosček).
    31:24 Vladislav KODOLA - 2:1

31:24
    Domácí celek využívá přesilovou hru a dostává se do vedení! VLADISLAV KODOLA si sjel na přihrávku mezi kruhy a pohotovou ránou uklidil puk k tyči! Asistence: Alexandr Petunin, Daniil Vovčenko.

30:14
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Jakov Rylov – 2 min., hrubost).

26:51
    Spartak bude hrát ve třech! Michail Juňkov dostává dvě minuty za krosček.

25:06
    Severstal si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za držení dostává Maxim Cyplakov.

21:34
    Igor Geraskin dostal přihrávku mezi kruhy, odkud pohotově střílel forhendem, nicméně jeho pokus skončil těsně vedle levé tyčky!
    12:17 Nikita GUSLISTOV - 1:1

12:17
    Je vyrovnáno! Domácí celek skvěle zvládl bleskový přechod do útoku a dočkal se vyrovnání! NIKITA GUSLISTOV si sjel na krásnou bekhendovou přihrávku před branku a trefil odkrytou klec! Asistence: Jegor Morozov, Adam Liška.
    07:30 Sergej ŠIROKOV - 0:1

07:30
    Spartak dokázal druhou přesilovku bleskově využít a dostává se do vedení! Přihrávku na modrou čáru dostal SERGEJ ŠIROKOV a tvrdým projektilem otevřel skóre dnešního souboje! Asistence: Emil Djuse, Jori Lehterä.

07:24
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Denis Vicharev – 2 min., sekání).

03:46
    Spartak si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za držení hole dostává Vadim Kudako.

03:04
    Maxim Cyplakov se v útočném pásmu najednou zjevil zcela sám před brankářem, ale forhendem nedokázal překonat jeho beton!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 13. Guslistov (J. Morozov, Liška), 32. Kodola (Petunin, Vovčenko), 43. Vicharev (Kapustin, Sizov), 50. Vovčenko – 8. Širokov (Djuse, Lehterä), 35. Zubarev (Kotljarevskij, Juňkov), 53. Djuse (R. Hanzl, Nikoncev)

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, M. Tichonov, Sizov (A), Lalonde, Adamčuk, Kudako – Dumbadze, Geraskin (A), A. Alexejev – A. Garejev, J. Morozov, Guslistov – Liška, Petunin, Kodola – Vovčenko, Mojsejev, Vicharev (C) – Kapustin.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Kulik, Djuse, Serikov, Rylov (A), Sokolov, Zubarev, D. Musin – Radil, Lehterä, Širokov (A) – Nikoncev (C), R. Hanzl, Fjodorov – M. Cyplakov, Zubov, Talalujev – M. Majorov, Juňkov, Kotljarevskij – Averšin.

Rozhodčí: Birin, Sojin – Galimov, Černyšov