Plzeň – Olomouc | 1:2 (po pr.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 3:4 (kon.) | | | Motor ČB – Třinec | 2:1 (po pr.) |
Sparta – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Barys – N.Novgorod | 2:3 (kon.) | | | Magnitogorsk – Dynamo Moskva | 3:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Novosibirsk | 2:0 (kon.) |
Ufa – Jokerit | 0:3 (kon.) | | | Čerepovec – Spartak Moskva | 4:3 (kon.) | | | Kazaň – Minsk | 7:2 (kon.) |
Soči – Nižněkamsk | 4:2 (kon.) |
Bratislava Capitals – EC-KAC | 1:3 (kon.) |
Nitra – Banská Bystrica | 2:1 (po pr.) | | | Trenčín – Michalovce | 1:2 (kon.) | | | Poprad – Lipt. Mikuláš | 5:4 (kon.) |
Zvolen – Miskolc | 5:4 (kon.) | | | Košice – Detva | 0:3 (kon.) |
Levice – Vlci Žilina | 4:0 (kon.) | | | Trnava – Topoľčany | 4:3 (kon.) | | | Humenné – Skalica | 3:2 (kon.) |
Martin – Dubnica | 4:6 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves | 0:0 (odl.) |
konec
HK DUKLA Trenčín
1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
39:43
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Tomek – 2 min., podrazenie).
|
|
39:18
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (J.Švec – 2 min., sekanie).
|
|
36:27
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Louis – 2 min., hákovanie).
|
|
31:03
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mlynarovič – 2 min., podrazenie).
|
|
29:54
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Rehuš – 2 min., hákovanie).
|
|
25:45
|
Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Regenda – 2 min., hákovanie).
|
|
23:26
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (E.Švec – 2 min., podrazenie).
|
|
14:43
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (J.Švec – 2 min., držanie hokejky).
|
|
07:18
|
Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Alderson – 2 min., podrazenie).
|
Branky a nahrávky:
41. Rehuš – 25. Šoltés (Hickmott), 43. Lalancette
Rozhodčí: Výleta, J.Tvrdoň – Synek, Frimmel
Diváci:
Neproměněná penalta:
HK DUKLA Trenčín:
Valent – Lemcke, Ackered, Bokroš, Zeleňák, Rajnoha, E.Švec, Ilenčík – Alderson, Kettunen, Okuliar – Sádecký, Paukovček, Hecl – Valach, Rehuš, Bezúch – Kukuča, J.Švec, Ferényi
Náhradníci:
Trenér:
HK DUKLA Ingema Michalovce: Tomek – McCormack, Southorn, Ventelä, Mihálik, Louis, Zekucia, Ťavoda, Ragan – Hickmott, Lalancette, Erkinjuntti – Regenda, Suja, Šoltés – Bartánus, Mlynarovič, Takáč – Torok, Češík, Chalupa
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK DUKLA Ingema Michalovce: Tomek – McCormack, Southorn, Ventelä, Mihálik, Louis, Zekucia, Ťavoda, Ragan – Hickmott, Lalancette, Erkinjuntti – Regenda, Suja, Šoltés – Bartánus, Mlynarovič, Takáč – Torok, Češík, Chalupa
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Výleta, J.Tvrdoň – Synek, Frimmel
Diváci:
Marián Vychovalý