Brest – Bordeaux 2:1 (kon.) | Montpellier – Dijon 4:2 (kon.) | Nice – Angers 3:0 (kon.)
Nîmes – Monaco 3:4 (kon.) | Saint-Étienne – Méty 1:0 (kon.) | Nantes – Lille 0:2 (kon.)
Marseille – PSG 0:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:0 (1:0)
FC Méty
Neděle 07.02.2021, 15:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

73
    Poté došlo ke strkanici, která přinesla další žluté kartónky. Za domácí celek jí obdržel Kolodziejczak, za ten hostující Centonze.

37
    U středového kruhu se dokázal s míčem uvolnit hostující Sarr, kterého ovšem zezadu dokázal zastavit Hamouma, který vyfasoval žlutou kartu.

26
    Žlutou kartu dostává Habib Maïga (FC Méty).

David Suchý

Branky: 14. Boye (vla.)

Karty:   37. Hamouma (SET), 73. Kolodziejczak (SET) – 26. Maïga (MTZ), 73. Centonze (MTZ)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 5:8. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:9.
    AS Saint-Étienne: Moulin (C) – Kolodziejczak, Moukoudi, Cissé, Douath – Bouanga, M. Camara, Neyou (77. Trauco), Monnet-Paquet (65. Youssouf) – Hamouma (52. Nordin), Modeste (78. Moueffek).
    Náhradníci: Green – Abi, Boudebouz, Chazrí, Youssouf, Trauco, Nordin, Sow, Moueffek.

FC Méty: Úkíddžá – Bronn, Kouyaté, Boye (C) – Centonze, Maïga, Sarr, Udol – Ambrose (59. L. Gueye) – Boulaya, Vagner (59. Yade).
    Náhradníci: Caillard – Angban, B. Traoré, Yade, Leya Iseka, Fofana, L. Gueye, Delaine, Maziz.