Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 1. den | (kon.) |
Drezura (týmy a jednotlivci) | (kon.) |
Do 49 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 49 kg - finále (ženy) | Vítězka: Č. Chou (CHN) (kon.) |
Do 48 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 60 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 48 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: D. Krasniqiová (KOS) (kon.) | | | Do 60 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: N. Takato (JPN) (kon.) |
Skif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Skif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojskif - opravy (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif - opravy (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Čtyřka bez kormidelníka - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - rozjížďky (muži) | (kon.) |
Osma - rozjížďky (muži) | (kon.) | | | Osma - rozjížďky (ženy) | (kon.) |
400m polohový závod - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 100m motýlek - rozplavby (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 400m polohový závod - rozplavby (ženy) | (kon.) |
100m prsa - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (ženy) | (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (ženy) | Vítězka: J. H. Duestadová (NOR) (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (ženy) | Vítězka: Č. Jang (CHN) (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (muži) | Vítěz: Ch. Saurabh (IND) (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (muži) | Vítěz: J. Foroughi (IRI) (kon.) |
Individuální závod (muži) | Vítěz: R. Carapaz (ECU) (kon.) |
Smíšená družstva - osmifinále | (kon.) | | | Smíšená družstva - ČF, SF a F | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Dvouhry - předkolo, smíšená čtyřhra - osmifinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Dvouhra (muži, ženy) - 1. kolo | (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Kvalifikace mužů | (kon.) |
Kord jednotlivci (ženy) | Vítěz: Sun I-wen (CHN) (kon.) | | | Šavle, jednotlivci (muži) | Vítěz: Áron Szilágyi (HUN) (kon.) |
Do 49 kg - předkolo, OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Do 58 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Do 49 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítěz: P. Wongpattanakit (THA) (kon.) | | | Do 58 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: Vito Dell'Aguila (ITA) (kon.) |
Japonsko - Austrálie | 3:5 (kon.) | | | Nový Zéland - Indie | 2:3 (kon.) |
Nizozemsko - Belgie | 1:3 (kon.) | | | Argentina - Španělsko | 1:1 (kon.) |
Velká Británie - Jižní Afrika | 3:1 (kon.) | | | Kanada - Německo | 1:7 (kon.) |
Nizozemsko - Indie | 5:1 (kon.) | | | Irsko - Jižní Afrika | 2:0 (kon.) |
Japonsko – USA | 4:25 (kon.) | | | Kanada – Austrálie | 5:8 (kon.) |
Jihoafrická republika – Španělsko | 4:29 (kon.) | | | Čína – ROC | 17:18 (kon.) |
Vstupní draft NHL 2021 | 1. Owen Power (BUF) (kon.) |
Tereza Bledá - Edna Oliveira Ajalaová | Víťazka: Bledá (kon.) | | | Miloš Petrášek - Vlado Neferanović | Vítěz: Petrášek (kon.) |
Lucia Szabová - Cornelia Holmová | Vítěz: Szabová (kon.) | | | Matúš Juráček - Tato Primera | Vítěz: Juráček (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
konec
Vzduchová pistole - finále (muži)
Vítěz: J. Foroughi (IRI)
Milan Huppert
Konečné pořadí
1. Javad Foroughi (IRI) 244,8 bodu
2. Damir Mikec (SRB) 237,9
3. Pchang Wej (CHN) 217,6
4. Pavlo Korostylov (UKR) 198,9
5. Christian Reitz (GER) 176,6
6. Čang Po-wen (CHN) 158,2
7. Chaudhary Saurabh (IND) 137,4
8. Kim Mose (KOR) 115,8
1. Javad Foroughi (IRI) 244,8 bodu
2. Damir Mikec (SRB) 237,9
3. Pchang Wej (CHN) 217,6
4. Pavlo Korostylov (UKR) 198,9
5. Christian Reitz (GER) 176,6
6. Čang Po-wen (CHN) 158,2
7. Chaudhary Saurabh (IND) 137,4
8. Kim Mose (KOR) 115,8
1. Javad Foroughi (IRI) 244,8 bodu
2. Damir Mikec (SRB) 237,9
3. Wej Pchang (CHN) 217,6
4. Pavlo Korostylov (UKR) 198,9
5. Christian Reitz (GER) 176,6
6. Po-wen Čang (CHN) 158,2
7. Chaudhary Saurabh (IND) 137,4
8. Kim Mose (KOR) 115,8