Olomouc – Č. Budějovice | 3:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 0:2 (kon.) | | | Karviná – Zlín | 2:3 (kon.) |
Bohemians 1905 – Sparta | 1:1 (kon.) |
Vyškov – Táborsko | 0:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Chrudim | 4:1 (kon.) | | | Příbram – Varnsdorf | 2:2 (kon.) |
Manchester Utd. – Leeds | 5:1 (kon.) | | | Burnley – Brighton | 1:2 (kon.) | | | Everton – Southampton | 3:1 (kon.) |
Chelsea – Crystal Palace | 3:0 (kon.) | | | Leicester – Wolverhampton | 1:0 (kon.) | | | Watford – Aston Villa | 3:2 (kon.) |
Norwich – Liverpool | 0:3 (kon.) |
Mallorca – Real Betis | 1:1 (kon.) | | | Cádiz – Levante | 1:1 (kon.) | | | Osasuna – Espanyol | 0:0 (kon.) |
Alavés – Real Madrid | 1:4 (kon.) |
Augsburg – Hoffenheim | 0:4 (kon.) | | | Bielefeld – Freiburg | 0:0 (kon.) | | | Stuttgart – Fürth | 5:1 (kon.) |
Union Berlín – Leverkusen | 1:1 (kon.) | | | Wolfsburg – Bochum | 1:0 (kon.) | | | Dortmund – Frankfurt | 5:2 (kon.) |
Lille – Nice | 0:4 (kon.) | | | PSG – Štrasburk | 4:2 (kon.) |
Slovan Bratislava – Michalovce | 3:1 (kon.) | | | Senica – Dunajská Streda | 1:1 (kon.) | | | Pohronie – Sereď | 1:1 (kon.) |
Sokolov – Povltavská | 0:4 (kon.) | | | Benešov – Vyšehrad | 2:3 (kon.) | | | Vltavín – Rakovník | 5:2 (kon.) |
Domažlice – Slavia B | 4:0 (kon.) |
Liberec B – Bohemians B | 3:0 (kon.) | | | Přepeře – Dukla B | 4:1 (kon.) | | | Ústí n/O – Ml. Boleslav B | 3:3 (kon.) |
Velvary – Jablonec B | 2:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Slovácko B | 1:1 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Rosice | 0:1 (kon.) | | | Blansko – D. Benešov | 3:1 (kon.) |
Kroměříž – Ostrava B | 4:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Hlučín | 2:0 (kon.) | | | Vrchovina – Vratimov | 1:1 (kon.) |
KFC Komárno – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) | | | Trebišov – Žilina B | 3:0 (kon.) |
Loko Záhřeb – Istra 1961 | 4:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Slaven Belupo | 2:0 (kon.) |
Piast Gliwice – Wisła Pł. | 4:3 (kon.) | | | Gdańsk – Cracovia | 3:0 (kon.) | | | Warta Poznaň – Legia | 0:2 (kon.) |
konec
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3:3
(2:1)
FK Mladá Boleslav B
Daniel Kinc
Branky:
6. Velička (vla.), 13. Vošlajer, 76. Hynek – 11. Zahustel, 65. Zahustel, 73. Pech
Rozhodčí: Zadinová – Zoufalý, Braun
Diváci: 150
Karty: 75. Langer (UNO), 85. Vymětalík (UNO) – 70. Majer (MBB)
Neproměněná penalta:
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí:
Šmíd – Falta (46. Špatenka), Chleboun, Koukola, Langer, Mayer (58. Hynek), Ptáček, Souček, Tichý (72. Galus), Vošlajer (58. Novotný), Vymětalík (90. Skalický)
Náhradníci: Krátký, Sy,
Trenér:
FK Mladá Boleslav B: Lichtenberg – Bejbl, Hönig, Leitl, Majer, Mužík (90+1. Moravčík), Pech, Snížek (46. Slabyhoud), Velička (46. Komárek), Vlk, Zahustel.
Náhradníci: Burgert, Kohout, Plucha, Tichý
Trenér:
Náhradníci: Krátký, Sy,
Trenér:
FK Mladá Boleslav B: Lichtenberg – Bejbl, Hönig, Leitl, Majer, Mužík (90+1. Moravčík), Pech, Snížek (46. Slabyhoud), Velička (46. Komárek), Vlk, Zahustel.
Náhradníci: Burgert, Kohout, Plucha, Tichý
Trenér:
Rozhodčí: Zadinová – Zoufalý, Braun
Diváci: 150
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Denis Mayer, přichází Tomáš Hynek.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Jiří Velička, přichází David Komárek.