Frýdek-Místek – Slovácko B 1:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Rosice 0:1 (kon.) | Blansko – D. Benešov 3:1 (kon.)
Kroměříž – Ostrava B 4:1 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 2:0 (kon.) | Vrchovina – Vratimov 1:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
1:1 (0:1)
FC Vratimov
Sobota 14.08.2021, 17:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

90+1
    Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Hladík, přichází Hammer.

90
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Holman, přichází Sytar.

81
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Partl, přichází Hlaváč.

64
    Střídání v týmu FC Vratimov: ze hřiště odchází Bzirský, přichází Klejnot.

54
    Hladík mohl hostům vrátit vedení, když dostal dobrý centr na zadní tyč, míč si zpracoval, ale poté na dlouhou nohu už brankáře nepřeloboval.

51
    Utkání sleduje 310 diváků.
    48. Tomáš DUBA - 1:1

48
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Domácí se zkraje druhé půle vyrovnávají, rychlou akci zakončil TOMÁŠ DUBA – 1:1.

46
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Adam Boušek, přichází Luboš Chloupek.

40
    Patrl předvedl krásnou individuální akci na pravé straně, obešel dva soupeře a prošel do vápna, jeho střela však byla zablokována.

23
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Ondřej Vícha, přichází Dominik Bača.

19
    Rozehrávky se ujal Lukáš Michal, který skvěle zakroutil míč směr branka a Sýkora měl co dělat, aby jej vyrazil!

7
    Žlutou kartu dostává Michal Hladík (FC Vratimov).
    4. HLADÍK - 0:1

4
    Vratimov právě vstřelil branku!
    Na začátku čtvrté minuty se hosté dostávají do vedení! MICHAL HLADÍK se krásně individuálně protáhl do vápna, kde obešel tři soupeře a poté z pravé strany prudkou ranou vymetl vzdálenější šibenici – 0:1.