Prešov – Pustertal 1:5 (kon.) | Poprad – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
HK Poprad
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Čtvrtek 19.08.2021, 19:00 • Zimný štadión Poprad • Tatranský pohár • Skupina A

56:20
    Spišiaci si komplikujú situáciu v závere zápasu, ak chcú ešte zabojovať o víťazstvo. Boris Česánek je vylúčený za držanie hokejky.

47:35
    Presilovku o dvoch hráčov si zahrajú hokejisti Popradu. Dve minúty za podrazenie dostáva Lukáš Vartovník.

45:44
    Na vylúčenia bohatý zápas zďaleka nekončí. Vylúčený na dve minúty za podrazenie je Andreas Štrauch.

45:35
    Chyba na popradskej striedačke. Dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade si odsedí Jevoš.

41:53
    Vylúčenie na oboch stranách. Po dve minúty za držanie dostávajú Peter Šišovský a Ladislav Ščurko.

35:57
    Presilovku si zahrajú hokejisti Spišskej Novej Vsi. Dve minúty za seknutie dostáva Peter Novajovský.

32:38
    Poprad získava presilovú hru. Boris Česánek je na dve minúty vylúčený za seknutie.

28:20
    Predošlá presilovka Popradu sa len nedávno skončila a prichádza ďalšie vylúčenie. Peter Ordzovenský dostáva dve minúty za hákovanie.

26:15
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Džugan – 2 min., sekanie).

21:51
    Domáci obranca Peter Novajovský teraz svojmu tímu vôbec nepomohol. Dve minúty dostáva za nedovolené bránenie ihneď po vhadzovaní v strednom pásme.

18:56
    Presilovka Popradu sa predčasne končí. Dávid Skokan dostáva 2+2 za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

18:40
    Presilovku si tentokrát zahrajú hokejisti Popradu. Dve minúty za podrazenie dostáva Lukáš Hamráček.

15:03
    Bude z toho ďalšia dvojnásobná presilovka pre Spišskú Novú Ves. Dve minúty za krosček dostáva Daniel Brejčák.

14:11
    Poprad bude hrať v oslabení. Dve minúty za držanie dostáva Daniel Demo.

11:53
    Vzájomné vylúčenie na oboch stranách. Branislav Rapáč a Peter Šišovský dostávajú obaja po dve minúty za hrubosť.

08:07
    Ďalší trest na strane Popradu a je z toho presilovka piatich proti trom. James Livingston dostáva dve minúty za podrazenie.

06:53
    Znenazdajky vo vlastnom oslabení unikol dopredu Ivan Novák, ktorého stíhal Mike Dalhuisen a fauloval ho. Dostáva dve minúty za seknutie.

06:02
    Prvú presilovú hru v zápase si zahrajú hráči Popradu. Dve minúty za držanie dostáva Martin Chovan.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 29. Skokan (Svitana, Mešár), 45. Handlovský (Rymsha), 53. Drgoň (Skokan, Svitana) – 32. Ville (Džugan)

HK Poprad: Čiliak (21. Tomek) – Drgoň, Brejčák, Ulrych, Rymsha, Dalhuisen, Demo, Hudec, Novajovský – Svitana, Skokan, Mešár – Vandas, Bjalončík, Basaraba – Šišovský, Bortňák, Handlovský – Livingston, Jevoš, Matej Paločko
    HK Spišská Nová Ves: Surák (Jančura) – Beaudry, Kuru, Česánek, Zekucia, Romaňák, Ordzovenský, Malina, Chovan – Ville, Vartovník, Tyczynski, Vrábeľ, Giľak, B. Rapáč, Hamráček, Novák, Ščurko, Džugan, G. Olejník, Štrauch

Rozhodčí: Smerek, Snášel – Šoltés, Ščurka