Akademici Plzeň – BO Ostrava 6:2 (kon.) | HC MUNI – North wings Ústí 4:1 (kon.)
HC MUNI
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC North Wings Ústí nad Labem
Středa 29.09.2021, 20:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • Univerzitní liga ledního hokeje • 1. kolo

57:56
    Masarykova univerzita právě vstřelila branku!
    Dovolím si říct, že v Lužánkách máme rozhodnuto! Svatuška našel před brankovištěm volného PAVLA TOMANÍKA, který následně puk uklidil za naprosto bezmocného hostujícího brankáře – 4:1! Asistence: Jiří Svatuška, Jakub Plhal.

56:29
    Tak teď už to hosté budou mít opravdu těžké, pokud stále pomýšlí na zisk aspoň jednoho jediného bodu! Tři a půl minuty před koncem základní hrací doby se po souhře se Štrauchem prosazuje TOMÁŠ RAČICKÝ – 3:1! Asistence: René Štrauch.

49:21
    Obrovské zaváhání hostujících obránců vede k druhé brance Masaryčky, domácí využívají přesilovku a jdou do vedení! Před ústeckým brankovištěm byl nyní úplně sám ONDŘEJ BLÁHA, který za bezmocného Skokana doklepl odraženou střelu Tadeáše Aulehly – 2:1! Asistence: Tadeáš Aulehla.

32:25
    Tým North Wings právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno! Dytrych poslal kotouč před branku na volného LUKÁŠE SAJDLA, který dlouhé minuty ústeckého náporu střelou z hranice branky přetavil v první gól Ústí v nové sezóně – 1:1! Asistence: Vojtěch Dytrych, Lukáš Polák.

12:58
    Krásná akce posílá domácí medvědy na konci třinácté minuty do vedení! Ondřej Háněl zpoza branky našel volného JANA PAVLA, který následně puk uklidil přesně do prázdného prostoru u bližší tyče – 1:0! Asistence: Ondřej Háněl, Martin Švarcberger.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 13. Pavel (Háněl, Švarcberger), 50. Bláha (Aulehla), 57. Račický (Štrauch), 58. Tomaník (Svatuška, Plhal) – 33. Sajdl (Dytrych, Polák)

HC MUNI: Král (Holub) – Plhal, Bláha, Věžník, Grman, Bazala, Gonos, Kučera – Drlík, Svatuška, Štrauch (A), Pavel (A), Jakubec, Svoboda, Matov, Háněl, Švarcberger, Tomaník (C), Aulehla, Račický.
    HC North Wings Ústí nad Labem: Skokan (Šmehlík) – Balcar, Straka, Štěpánek, Petržílka, Šíma, Jarý P. – Amirov, Brandner, Dytrych, Jarý T., Polák (C), Kuchař (A), Šebesta, Sajdl, Pšenička, Harkabus.

Rozhodčí: Kohoutek – Smetková, Štěrba.