Plzeň – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 5:3 (kon.) | | | K. Vary – Vítkovice | 2:3 (kon.) |
Kladno – Motor ČB | 4:3 (kon.) | | | Liberec – Litvínov | 3:0 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Sparta | 4:3 (3:1 po s.n.) |
Minnesota – Anaheim | 4:3 (po pr.) | | | Winnipeg – Nashville | 6:4 (kon.) | | | Montreal – Detroit | 6:1 (kon.) |
Tampa – Colorado | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | New Jersey – Buffalo | 2:1 (po pr.) | | | Philadelphia – Florida | 2:4 (kon.) |
Pittsburgh – Toronto | 7:1 (kon.) | | | Columbus – Carolina | 1:5 (kon.) | | | St. Louis – Los Angeles | 7:3 (kon.) |
Arizona – NY Islanders | 0:3 (kon.) | | | Seattle – Vancouver | 2:4 (kon.) | | | Boston – San Jose | 4:3 (kon.) |
Chabarovsk – Minsk | 3:0 (kon.) | | | Vladivostok – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 2:0 (kon.) |
Barys – Čerepovec | 1:5 (kon.) | | | Ufa – Jaroslavl | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Jokerit – Riga | 8:0 (kon.) |
N.Novgorod – Nižněkamsk | 6:3 (kon.) | | | Spartak Moskva – Kunlun | 4:2 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Viťaz | 2:5 (kon.) |
Bolzano – Bratislava Capitals | 3:5 (kon.) |
Prešov – Lipt. Mikuláš | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Poprad – Michalovce | 2:3 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 3:2 (kon.) |
Spišská N. Ves – Banská Bystrica | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | HC Slovan – Nové Zámky | 3:0 (kon.) | | | Košice – Zvolen | 6:2 (kon.) |
Topoľčany – Pov. Bystrica | 0:3 (kon.) |
Orlová – Nový Jičín | 1:3 (kon.) |
SOHO Olomouc – HC Sparta Praha Sledge | 1:2 (1:1 po s.n.) | | | SHK Mustangové – Karlovy Vary | 2:3 (0:3 po s.n.) |
Tango Klatovy – HC 2009 Nýrsko | 8:3 (kon.) | | | AHC Dynamo – HC Čápi | 11:2 (kon.) |
Kobra – Chrudim | 5:4 (po pr.) | | | Technika Brno – Warriors Brno | 2:3 (kon.) | | | Poruba 2011 – HK MD Šumperk | 2:3 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Havlíčkův Brod | 1:8 (kon.) | | | Písek – Ústí n/L | 3:4 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
3:0
(1:0, 1:0, 1:0)
HC Dinamo Minsk
59:05
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladislav Jerjomenko – 2 min., vražení na mantinel).
|
|
53:25
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Roman Gorbunov – 2 min., podrážení).
|
|
45:23
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladislav Jerjomenko – 2 min., sekání).
|
|
39:05
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Adam Almqvist – 2 min., sekání).
|
|
36:11
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Alistrov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
31:24
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Alistrov – 2 min., držení).
|
|
27:54
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandr Gorškov – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
13. R. Pedan (Jordán, V. Butuzov), 23. Šarov (Znacharenko), 54. Nikolišin (Fajzullin)
Rozhodčí: Naumov, Oskirko – Antonov, Slavikovskij
Diváci: 1000
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Lozebnikov) – Znacharenko, Aljajev, Volgin, Pivcakin, R. Pedan, Jordán (C), Byčkov – Fajzullin, Galuzin (A), Archipov – A. Gorškov, Nikolišin, V. Butuzov (A) – Ljubimov, Tomášek, Lenc – A. Kuzněcov, Šarov, Slepec.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: S. Bolšakov (Šostak) – L. Bengtsson, D. Korobov (C), Sapego, Almqvist, A. Lindholm, V. Jerjomenko, Děrjabin – Strömwall, Tedenby, M. Kempe – Alistrov, Usov, T. Beck (A) – K. Voronin, Mosaljov (A), R. Gorbunov – Děmkov, Suvorov, Varfolomejev – Pinčuk.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: S. Bolšakov (Šostak) – L. Bengtsson, D. Korobov (C), Sapego, Almqvist, A. Lindholm, V. Jerjomenko, Děrjabin – Strömwall, Tedenby, M. Kempe – Alistrov, Usov, T. Beck (A) – K. Voronin, Mosaljov (A), R. Gorbunov – Děmkov, Suvorov, Varfolomejev – Pinčuk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Naumov, Oskirko – Antonov, Slavikovskij
Diváci: 1000
Vendula Zdražilová